Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 06. 1996 13:00 |
Kontakt: | Ing. Tomáš Lefner, Paličkova 1 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlov | KM | 19,62 | - | - | |
1. | Svinov | OV | 21,32 | - | - | |
2. | Radíkov | PR | 19,68 | - | - | |
2. | Černovír | UO | 23,62 | - | - | |
3. | Radimovice | LI | 19,74 | - | - | |
3. | Krmelín | FM | 24,86 | - | - | |
4. | Trnov | RK | 19,94 | - | - | |
4. | Klokočov | OP | 27,22 | - | - | |
5. | Nová Ves | OV | 20,36 | - | - | |
5. | Kozlov | OL | 27,70 | - | - | |
6. | Mikulovice | TR | 20,46 | - | - | |
6. | Kobeřice | OP | 27,76 | - | - | |
7. | Mistřice | UH | 20,54 | - | - | |
7. | Starý Bohumín | KA | 28,64 | - | - | |
8. | Letohrad - Jeleni | UO | 20,82 | - | - | |
8. | Prchalov | NJ | 29,18 | - | - | |
9. | Karolinka | VS | 21,00 | - | - | |
9. | Jistebník | NJ | 31,52 | - | - | |
10. | Velké Hoštice | OP | 21,32 | - | - | |
10. | Chlebičov | OP | 36,40 | - | - | |
11. | Vacenovice | HO | 21,50 | - | - | |
11. | Martinov | OV | 47,26 | - | - | |
12. | Hlubočky | OL | 21,74 | - | - | |
12. | Petřkovice | OV | NP | - | - | |
12. | Bobrová | ZR | NP | - | - | |
12. | Karolinka B | VS | NP | - | - | |
12. | Petřvald 1-Petřvald | NJ | NP | - | - | |
12. | Velké Hoštice B | OP | NP | - | - | |
12. | Odry | NJ | NP | - | - | |
13. | Pustkovec | OV | 21,94 | - | - | |
14. | Opatovice | PR | 22,30 | - | - | |
15. | Odry B | NJ | 26,60 | - | - | |
16. | Čechtín | TR | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karolinka | VS | 20,38 | - | - | |
2. | Radíkov | PR | 20,84 | - | - | |
3. | Mistřice | UH | 21,28 | - | - | |
4. | Opatovice | PR | 21,84 | - | - | |
5. | Rychlov | KM | 22,24 | - | - | |
7. | Krmelín | FM | 23,04 | - | - | |
8. | Radimovice | LI | 23,44 | - | - | |
9. | Pustkovec | OV | 24,52 | - | - | |
10. | Tečovice | ZL | 26,42 | - | - | |
11. | Kozlovice | FM | 27,08 | - | - | |
12. | Svinov | OV | 28,14 | - | - | |
13. | Černovír | UO | 34,44 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře