Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky

Media
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Hrabůvka PR 14,262019/09/21 Třeština (SU)
2.Bílovice PV 14,592019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
3.Olešnice X OL 14,702018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
4.Kožušany OL 14,732018/07/07 Kožušany – Tážaly
5.Čelechovice na Hané PV 14,742018/08/18 Měrotín
6.Ludéřov OL 14,792017/07/01 Kožušany – Tážaly
7.Hrabůvka PR 14,832018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
8.Olešnice X OL 14,832019/09/07 Olešnice
9.Čechy pod Kosířem PV 14,842019/09/21 Třeština (SU)
10.Čelechovice na Hané PV 14,852018/07/07 Kožušany – Tážaly
11.Olešnice X OL 14,872018/09/08 Olešnice
12.Olešnice X OL 14,882019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
13.Ludéřov OL 14,912019/09/07 Olešnice
14.Čelechovice na Hané PV 14,972018/09/08 Olešnice
15.Bílovice PV 15,012019/09/07 Olešnice
16.Ludéřov OL 15,022017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
17.Ludéřov OL 15,032018/08/18 Měrotín
18.Olešnice OL 15,082017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
19.Olešnice OL 15,132017/08/19 Měrotín
20.Domamyslice Dvojka PV 15,162018/09/08 Olešnice
21.Měrotín OL 15,162018/07/07 Kožušany – Tážaly
22.Měrotín OL 15,192017/08/05 Náměšť na Hané
23.Nemile SU 15,222018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
24.Měrotín OL 15,222018/09/08 Olešnice
25.Olešnice X OL 15,242019/08/03 Náměšť na Hané
26.Ludéřov OL 15,242017/08/26 Troubelice
27.Měrotín OL 15,262019/08/03 Náměšť na Hané
28.Bílovice PV 15,282018/08/04 Náměšť na Hané
29.Bílovice PV 15,292017/07/01 Kožušany – Tážaly
30.Bílovice PV 15,302019/09/21 Třeština (SU)
31.Měrotín OL 15,342019/09/21 Třeština (SU)
32.Janovice BR 15,352019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
33.Domamyslice Dvojka PV 15,392017/07/01 Kožušany – Tážaly
34.Cholina OL 15,402018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
35.Břevenec OL 15,442017/08/05 Náměšť na Hané
36.Pavlov-výběr SU 15,452019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
37.Náměšť na Hané OL 15,462018/08/04 Náměšť na Hané
38.Čelechovice na Hané PV 15,472019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
39.Kožušany OL 15,472019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
40.Čelechovice na Hané PV 15,482018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
41.Bílovice PV 15,492019/08/03 Náměšť na Hané
42.Cholina OL 15,542017/07/01 Kožušany – Tážaly
43.Bílovice PV 15,542018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
44.Bílovice PV 15,542017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
45.Měrotín OL 15,572018/08/04 Náměšť na Hané
46.Střelice OL 15,572019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
47.Nemile SU 15,582018/09/08 Olešnice
48.Štíty SU 15,582018/07/07 Kožušany – Tážaly
49.Náměšť na Hané OL 15,592018/07/07 Kožušany – Tážaly
50.Čelechovice na Hané PV 15,622018/08/04 Náměšť na Hané
51.Ráječek SU 15,632019/09/21 Třeština (SU)
52.Lukov ZL 15,632019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
53.Lukov ZL 15,672019/07/06 Kožušany – Tážaly
54.Ludéřov OL 15,682019/08/03 Náměšť na Hané
55.Střelice OL 15,682018/07/07 Kožušany – Tážaly
56.Měrotín OL 15,692017/08/19 Měrotín
57.Dětkovice PV 15,712017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
58.Bílovice PV 15,712018/06/23 Pavlov (SU)
59.Měrotín OL 15,722018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
60.Ludéřov OL 15,772019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
61.Ludéřov OL 15,782017/08/19 Měrotín
62.Střelice OL 15,792017/07/01 Kožušany – Tážaly
63.Domamyslice Dvojka PV 15,802017/08/26 Troubelice
64.Čelechovice na Hané PV 15,802019/06/29 Pavlov (SU)
65.Křenovice PR 15,812018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
66.Leskovec nad Moravicí BR 15,822019/07/06 Kožušany – Tážaly
67.Ludéřov OL 15,822017/08/05 Náměšť na Hané
68.Sobíšky PR 15,842017/07/01 Kožušany – Tážaly
69.Měrotín OL 15,862019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
70.Měrotín OL 15,862018/06/23 Pavlov (SU)
71.Stražisko PV 15,872017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
72.Svésedlice OL 15,872017/07/01 Kožušany – Tážaly
73.Bílovice PV 15,892019/06/29 Pavlov (SU)
74.Chválkovice OL 15,902017/07/01 Kožušany – Tážaly
75.Cholina OL 15,902018/08/04 Náměšť na Hané
76.Ludéřov OL 15,912019/07/06 Kožušany – Tážaly
77.Ludéřov OL 15,912018/07/07 Kožušany – Tážaly
78.Bílovice PV 15,912017/08/19 Měrotín
79.Chválkovice OL 15,912017/08/05 Náměšť na Hané
80.Ludéřov OL 15,922018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
81.Janovice BR 15,922017/08/26 Troubelice
82.Kožušany OL 15,932019/07/06 Kožušany – Tážaly
83.Pavlov-výběr SU 15,952018/06/23 Pavlov (SU)
84.Ráječek SU 15,962019/06/29 Pavlov (SU)
85.Ráječek SU 15,972018/06/23 Pavlov (SU)
86.Kožušany OL 15,972017/07/01 Kožušany – Tážaly
87.Svésedlice OL 15,982019/07/06 Kožušany – Tážaly
88.Hlubočky OL 15,982017/08/19 Měrotín
89.Myslejovice PV 16,012018/07/07 Kožušany – Tážaly
90.Cholina OL 16,052019/09/21 Třeština (SU)
91.Olešnice X OL 16,052019/08/17 Měrotín
92.Ráječek SU 16,052017/08/26 Troubelice
93.Chválkovice OL 16,062018/07/07 Kožušany – Tážaly
94.Olšany u Prostějova PV 16,072019/09/21 Třeština (SU)
95.Janovice BR 16,092019/08/03 Náměšť na Hané
96.Olešnice X OL 16,092019/09/21 Třeština (SU)
97.Císařov PR 16,092018/09/08 Olešnice
98.Nová Dědina OL 16,132017/07/01 Kožušany – Tážaly
99.Chválkovice OL 16,142018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
100.Pavlov-výběr SU 16,172019/06/29 Pavlov (SU)
101.Měrotín OL 16,192018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
102.Střelice OL 16,192017/08/19 Měrotín
103.Dolany B OL 16,192017/07/01 Kožušany – Tážaly
104.Chválkovice OL 16,212017/08/19 Měrotín
105.Císařov PR 16,212018/07/07 Kožušany – Tážaly
106.Svésedlice OL 16,222017/08/19 Měrotín
107.Ráječek SU 16,222018/08/04 Náměšť na Hané
108.Pavlov-výběr SU 16,232018/09/08 Olešnice
109.Pavlov-výběr SU 16,232018/07/07 Kožušany – Tážaly
110.Lukov ZL 16,242019/08/03 Náměšť na Hané
111.Cholina OL 16,252019/07/06 Kožušany – Tážaly
112.Měrotín OL 16,252019/06/29 Pavlov (SU)
113.Otinoves PV 16,282019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
114.Svésedlice OL 16,292019/06/29 Pavlov (SU)
115.Domamyslice Dvojka PV 16,302018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
116.Tršice OL 16,322017/08/26 Troubelice
117.Náměšť na Hané OL 16,332017/08/19 Měrotín
118.Náměšť na Hané OL 16,332017/07/01 Kožušany – Tážaly
119.Měrotín OL 16,342019/08/17 Měrotín
120.Otinoves PV 16,342019/09/07 Olešnice
121.Ratiboř VS 16,362019/08/17 Měrotín
122.Chválkovice OL 16,362018/08/18 Měrotín
123.Myslejovice PV 16,372018/08/04 Náměšť na Hané
124.Kosov SU 16,382019/06/29 Pavlov (SU)
125.Cholina OL 16,382018/09/08 Olešnice
126.Bílovice PV 16,382019/08/17 Měrotín
127.Chválkovice OL 16,392018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
128.Střelice OL 16,402017/08/05 Náměšť na Hané
129.Niva PV 16,402019/09/07 Olešnice
130.Dolany OL 16,402019/08/03 Náměšť na Hané
131.Kožušany OL 16,412017/08/05 Náměšť na Hané
132.Čechy pod Kosířem PV 16,412019/08/03 Náměšť na Hané
133.Cholina OL 16,422017/08/19 Měrotín
134.Náměšť na Hané OL 16,422018/08/18 Měrotín
135.Čechy pod Kosířem PV 16,422019/08/17 Měrotín
136.Olešnice X OL 16,432018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
137.Chválkovice OL 16,442019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
138.Dolany OL 16,462018/09/08 Olešnice
139.Niva PV 16,462019/08/17 Měrotín
140.Čelechovice na Hané PV 16,482019/09/07 Olešnice
141.Kožušany OL 16,492019/06/29 Pavlov (SU)
142.Cholina OL 16,492018/08/18 Měrotín
143.Pavlov-výběr SU 16,502017/08/26 Troubelice
144.Nemile SU 16,502018/06/23 Pavlov (SU)
145.Dolany OL 16,512019/07/06 Kožušany – Tážaly
146.Třeština SU 16,522019/08/03 Náměšť na Hané
147.Pavlov-výběr SU 16,522019/09/07 Olešnice
148.Pavlov-výběr SU 16,522018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
149.Cholina OL 16,532018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
150.Janovice BR 16,552019/06/29 Pavlov (SU)
151.Nemile SU 16,562019/09/07 Olešnice
152.Měrotín OL 16,572018/08/18 Měrotín
153.Ludéřov OL 16,572018/06/23 Pavlov (SU)
154.Cholina OL 16,572019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
155.Myslejovice PV 16,582018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
156.Sobotín SU 16,582019/07/06 Kožušany – Tážaly
157.Bílovice PV 16,602018/08/18 Měrotín
158.Čechy pod Kosířem PV 16,602019/07/06 Kožušany – Tážaly
159.Pavlov-výběr SU 16,602019/08/03 Náměšť na Hané
160.Nemile SU 16,612019/08/03 Náměšť na Hané
161.Olešnice OL 16,622017/08/26 Troubelice
162.Pavlov-výběr SU 16,632017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
163.Břidličná BR 16,632017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
164.Bílovice PV 16,642018/09/08 Olešnice
165.Pavlov-výběr SU 16,642018/08/18 Měrotín
166.Kosov SU 16,662019/07/06 Kožušany – Tážaly
167.Chválkovice OL 16,692019/06/29 Pavlov (SU)
168.Břevenec OL 16,702017/08/26 Troubelice
169.Střelice OL 16,722018/09/08 Olešnice
170.Dolany OL 16,722019/09/07 Olešnice
171.Tršice OL 16,742017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
172.Olešnice X OL 16,742018/08/18 Měrotín
173.Chválkovice OL 16,742017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
174.Janovice BR 16,762019/09/07 Olešnice
175.Náměšť na Hané OL 16,772017/08/05 Náměšť na Hané
176.Radíkov OL 16,782019/08/17 Měrotín
177.Kosov SU 16,792019/09/21 Třeština (SU)
178.Kožušany OL 16,802019/09/21 Třeština (SU)
179.Niva PV 16,802018/08/18 Měrotín
180.Střelice OL 16,812018/08/18 Měrotín
181.Domamyslice Dvojka PV 16,822019/09/07 Olešnice
182.Myslejovice PV 16,832018/08/18 Měrotín
183.Sobotín SU 16,852017/07/01 Kožušany – Tážaly
184.Hlubočky OL 16,862017/07/01 Kožušany – Tážaly
185.Kosov SU 16,862018/08/18 Měrotín
186.Císařov PR 16,882018/08/04 Náměšť na Hané
187.Senetářov BK 16,892018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
188.Leskovec nad Moravicí BR 16,892019/09/21 Třeština (SU)
189.Lukov ZL 16,912019/08/17 Měrotín
190.Dolany OL 16,932019/09/21 Třeština (SU)
191.Dolany A OL 16,952017/08/19 Měrotín
192.Chválkovice OL 16,972018/09/08 Olešnice
193.Leskovec nad Moravicí BR 16,982019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
194.Dolní Libina SU 17,002019/09/21 Třeština (SU)
195.Střelice OL 17,002019/08/03 Náměšť na Hané
196.Kožušany OL 17,002019/08/17 Měrotín
197.Cholina OL 17,012019/06/29 Pavlov (SU)
198.Pavlov-výběr SU 17,012017/08/19 Měrotín
199.Domamyslice Dvojka PV 17,022018/06/23 Pavlov (SU)
200.Kosov SU 17,032019/08/17 Měrotín
201.Nenakonice OL 17,052018/08/18 Měrotín
202.Tršice OL 17,072017/07/01 Kožušany – Tážaly
203.Chválkovice OL 17,072018/08/04 Náměšť na Hané
204.Cholina OL 17,102017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
205.Radíkov OL 17,112019/09/07 Olešnice
206.Lukov ZL 17,112019/09/07 Olešnice
207.Dub nad Moravou OL 17,122019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
208.Domamyslice Dvojka PV 17,132017/08/19 Měrotín
209.Dolní Studénky SU 17,142019/09/21 Třeština (SU)
210.Náměšť na Hané OL 17,162019/08/03 Náměšť na Hané
211.Olšany u Prostějova PV 17,192019/09/07 Olešnice
212.Svésedlice OL 17,202018/08/18 Měrotín
213.Nenakonice OL 17,202018/07/07 Kožušany – Tážaly
214.Svésedlice OL 17,202017/08/26 Troubelice
215.Císařov PR 17,212018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
216.Bezděčí u Trnávky SY 17,252019/07/06 Kožušany – Tážaly
217.Svésedlice OL 17,252018/08/04 Náměšť na Hané
218.Senetářov BK 17,272019/08/17 Měrotín
219.Ratiboř VS 17,282019/09/21 Třeština (SU)
220.Nenakonice OL 17,322018/06/23 Pavlov (SU)
221.Lukov ZL 17,322019/09/21 Třeština (SU)
222.Kosov SU 17,342019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
223.Dolní Studénky SU 17,372018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
224.Čechy pod Kosířem PV 17,382019/06/29 Pavlov (SU)
225.Kožušany OL 17,392017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
226.Břidličná BR 17,422019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
227.Štíty SU 17,422018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
228.Olešnice OL 17,432017/07/01 Kožušany – Tážaly
229.Střelice OL 17,432019/08/17 Měrotín
230.Kožušany OL 17,442018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
231.Domamyslice Dvojka PV 17,462018/08/18 Měrotín
232.Náměšť na Hané OL 17,492019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
233.Sobotín SU 17,502019/09/21 Třeština (SU)
234.Domamyslice Dvojka PV 17,512019/07/06 Kožušany – Tážaly
235.Janovice BR 17,522019/08/17 Měrotín
236.Otaslavice PV 17,532017/07/01 Kožušany – Tážaly
237.Svésedlice OL 17,532018/06/23 Pavlov (SU)
238.Dolany OL 17,542018/07/07 Kožušany – Tážaly
239.Čelechovice na Hané PV 17,552018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
240.Nenakonice OL 17,552018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
241.Císařov PR 17,562018/08/18 Měrotín
242.Otinoves PV 17,562019/08/03 Náměšť na Hané
243.Střížov OL 17,582017/08/05 Náměšť na Hané
244.Kožušany OL 17,612019/08/03 Náměšť na Hané
245.Dolany OL 17,612019/06/29 Pavlov (SU)
246.Chválkovice OL 17,682019/09/07 Olešnice
247.Dolany A OL 17,702017/08/26 Troubelice
248.Mysločovice ZL 17,702019/09/07 Olešnice
249.Niva PV 17,702018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
250.Břidličná BR 17,712018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
251.Ludéřov OL 17,712019/09/21 Třeština (SU)
252.Olešnice X OL 17,742018/06/23 Pavlov (SU)
253.Studnice CR 17,742019/09/21 Třeština (SU)
254.Šumvald OL 17,752019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
255.Vojnice OL 17,762019/08/17 Měrotín
256.Dolany B OL 17,782017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
257.Myslechovice OL 17,832019/09/21 Třeština (SU)
258.Třeština SU 17,842018/06/23 Pavlov (SU)
259.Otinoves PV 17,852019/07/06 Kožušany – Tážaly
260.Svésedlice OL 17,852018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
261.Ludéřov OL 17,862019/06/29 Pavlov (SU)
262.Velká Bystřice OL 17,882019/08/17 Měrotín
263.Šumvald OL 17,912017/08/05 Náměšť na Hané
264.Troubelice OL 17,942017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
265.Velká Bystřice OL 17,962019/07/06 Kožušany – Tážaly
266.Kožušany OL 17,972018/06/23 Pavlov (SU)
267.Niva PV 18,022018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
268.Třeština SU 18,062019/09/07 Olešnice
269.Myslechovice OL 18,072019/08/17 Měrotín
270.Podolí PR 18,082018/07/07 Kožušany – Tážaly
271.Mladeč OL 18,102019/09/07 Olešnice
272.Šumvald OL 18,102017/07/01 Kožušany – Tážaly
273.Střížov OL 18,102018/08/04 Náměšť na Hané
274.Dolany A OL 18,102017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
275.Dub nad Moravou OL 18,112019/07/06 Kožušany – Tážaly
276.Domamyslice Dvojka PV 18,132017/08/05 Náměšť na Hané
277.Slavětín OL 18,152018/08/18 Měrotín
278.Kokory PR 18,152018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
279.Vojnice OL 18,172019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
280.Šumvald OL 18,172019/06/29 Pavlov (SU)
281.Chválkovice OL 18,202019/07/06 Kožušany – Tážaly
282.Tršice OL 18,222017/08/05 Náměšť na Hané
283.Brusné KM 18,232018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
284.Třeština SU 18,232018/07/07 Kožušany – Tážaly
285.Hlubočky OL 18,252017/08/05 Náměšť na Hané
286.Otaslavice PV 18,272017/08/26 Troubelice
287.Šumvald OL 18,292017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
288.Bludov II SU 18,302019/09/21 Třeština (SU)
289.Střížov OL 18,322017/07/01 Kožušany – Tážaly
290.Střelice OL 18,342017/08/26 Troubelice
291.Svésedlice OL 18,342019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
292.Radíkov OL 18,412019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
293.Moravičany SU 18,412017/08/19 Měrotín
294.Kokory PR 18,432019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
295.Třeština SU 18,442019/09/21 Třeština (SU)
296.Bezděčí u Trnávky SY 18,452019/09/07 Olešnice
297.Pavlov-výběr SU 18,452018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
298.Pavlov-výběr SU 18,452019/07/06 Kožušany – Tážaly
299.Otinoves PV 18,492019/09/21 Třeština (SU)
300.Kožušany OL 18,562018/08/18 Měrotín
301.Lešná VS 18,572019/09/21 Třeština (SU)
302.Kožušany OL 18,592018/08/04 Náměšť na Hané
303.Troubelice OL 18,622017/08/19 Měrotín
304.Nenakonice OL 18,632019/08/17 Měrotín
305.Náměšť na Hané OL 18,682018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
306.Pavlov-výběr SU 18,692017/08/05 Náměšť na Hané
307.Podolí PR 18,752017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
308.Pavlov-výběr SU 18,802019/08/17 Měrotín
309.Dolany Vajca OL 18,912018/08/18 Měrotín
310.Droždín OL 18,932017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
311.Nemile SU 18,992018/08/18 Měrotín
312.Kokory PR 19,022019/07/06 Kožušany – Tážaly
313.Domamyslice Dvojka PV 19,052018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
314.Krasice PV 19,072017/08/19 Měrotín
315.Podolí PR 19,072017/08/05 Náměšť na Hané
316.Kožušany OL 19,112017/08/26 Troubelice
317.Čechy pod Kosířem PV 19,132018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
318.Radíkov OL 19,132019/08/03 Náměšť na Hané
319.Grygov OL 19,252019/08/03 Náměšť na Hané
320.Niva PV 19,252018/06/23 Pavlov (SU)
321.Střížov OL 19,302017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
322.Čechy pod Kosířem PV 19,342018/09/08 Olešnice
323.Vrchoslavice PV 19,372018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
324.Velký Týnec OL 19,392019/06/29 Pavlov (SU)
325.Olšany u Prostějova PV 19,402019/08/03 Náměšť na Hané
326.Leskovec nad Moravicí BR 19,492019/08/17 Měrotín
327.Bezděčí u Trnávky SY 19,492019/06/29 Pavlov (SU)
328.Otinoves PV 19,512019/06/29 Pavlov (SU)
329.Náměšť na Hané OL 19,512018/09/08 Olešnice
330.Štíty SU 19,522018/08/18 Měrotín
331.Podolí PR 19,552017/07/01 Kožušany – Tážaly
332.Grygov OL 19,572018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
333.Benešov BK 19,622017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
334.Břidličná BR 19,632018/09/08 Olešnice
335.Dub nad Moravou OL 19,742018/07/07 Kožušany – Tážaly
336.Nenakonice OL 19,792019/06/29 Pavlov (SU)
337.Radíkov OL 19,802018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
338.Chořelice OL 19,842018/08/18 Měrotín
339.Vojnice OL 19,872019/09/07 Olešnice
340.Otinoves PV 19,882018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
341.Domamyslice Dvojka PV 19,912019/06/29 Pavlov (SU)
342.Kokory PR 19,912019/08/03 Náměšť na Hané
343.Otinoves PV 19,912019/08/17 Měrotín
344.Velký Týnec OL 19,922019/08/03 Náměšť na Hané
345.Čelechovice na Hané PV 20,012019/07/06 Kožušany – Tážaly
346.Troubelice OL 20,062017/08/26 Troubelice
347.Krasice PV 20,072017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
348.Dub nad Moravou OL 20,112018/08/18 Měrotín
349.Dolany OL 20,122018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
350.Nové Dvory Famke MIX OL 20,182019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
351.Krasice PV 20,202017/08/05 Náměšť na Hané
352.Dolní Studénky SU 20,202018/08/18 Měrotín
353.Vojnice OL 20,222018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
354.Olšany u Prostějova PV 20,242018/09/08 Olešnice
355.Čechy pod Kosířem PV 20,252018/08/04 Náměšť na Hané
356.Myslechovice OL 20,252019/06/29 Pavlov (SU)
357.Radíkov OL 20,332019/09/21 Třeština (SU)
358.Grygov OL 20,342018/07/07 Kožušany – Tážaly
359.Náměšť na Hané 2 OL 20,462018/08/04 Náměšť na Hané
360.Chořelice OL 20,512019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
361.Chválkovice OL 20,682018/06/23 Pavlov (SU)
362.Cholina OL 20,732017/08/05 Náměšť na Hané
363.Chořelice OL 20,732019/06/29 Pavlov (SU)
364.Čechy pod Kosířem PV 20,832018/08/18 Měrotín
365.Dolany B OL 20,892017/08/05 Náměšť na Hané
366.Bezděčí u Trnávky SY 20,922019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
367.Čechy pod Kosířem PV 20,982018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
368.Vojnice OL 21,122018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
369.Náměšť na Hané OL 21,142018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
370.Břidličná BR 21,292018/07/07 Kožušany – Tážaly
371.Chořelice OL 21,322018/09/08 Olešnice
372.Velký Týnec OL 21,362017/07/01 Kožušany – Tážaly
373.Sobotín SU 21,392018/07/07 Kožušany – Tážaly
374.Dub nad Moravou OL 21,402018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
375.Dolany B OL 21,422017/08/19 Měrotín
376.Krasice PV 21,432019/06/29 Pavlov (SU)
377.Bludov I SU 21,472019/09/21 Třeština (SU)
378.Grygov OL 21,482019/07/06 Kožušany – Tážaly
379.Grygov OL 21,562018/08/18 Měrotín
380.Střelice OL 21,562019/06/29 Pavlov (SU)
381.Bílovice PV 21,602018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
382.Stará Ves BR 21,632017/08/26 Troubelice
383.Dolany OL 21,762018/08/04 Náměšť na Hané
384.Olešnice X OL 21,942018/08/04 Náměšť na Hané
385.Náměšť na Hané OL 22,002019/06/29 Pavlov (SU)
386.Oplocany Beta PR 22,112017/07/01 Kožušany – Tážaly
387.Břidličná BR 22,112017/08/19 Měrotín
388.Čechy pod Kosířem PV 22,122019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
389.Čechy pod Kosířem PV 22,132017/08/05 Náměšť na Hané
390.Břidličná BR 22,162017/08/05 Náměšť na Hané
391.Pustiměř VY 22,242019/08/17 Měrotín
392.Břidličná BR 22,262018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
393.Střelice OL 22,292017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
394.Velký Týnec OL 22,332019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
395.Velký Týnec OL 22,362018/06/23 Pavlov (SU)
396.Pavlov-výběr SU 22,682018/08/04 Náměšť na Hané
397.Vojnice OL 22,702018/09/08 Olešnice
398.Podolí PR 22,902017/08/26 Troubelice
399.Chválkovice OL 22,942019/08/03 Náměšť na Hané
400.Určice PV 22,972019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
401.Radíkov OL 22,972018/06/23 Pavlov (SU)
402.Drahanovice OL 23,012017/08/19 Měrotín
403.Střelice OL 23,042019/07/06 Kožušany – Tážaly
404.Dub nad Moravou OL 23,112017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
405.Mladeč OL 23,142019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
406.Vojnice OL 23,172019/09/21 Třeština (SU)
407.Droždín OL 23,302017/07/01 Kožušany – Tážaly
408.Dolany OL 23,312019/08/17 Měrotín
409.Grygov OL 23,312019/08/17 Měrotín
410.Lošov OL 23,322017/08/05 Náměšť na Hané
411.Kožušany OL 23,592019/09/07 Olešnice
412.Domamyslice Dvojka PV 23,632019/08/03 Náměšť na Hané
413.Drahanovice OL 23,652017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
414.Grygov OL 23,682018/08/04 Náměšť na Hané
415.Radíkov OL 23,762018/09/08 Olešnice
416.Nový Malín SU 24,022017/08/26 Troubelice
417.Chořelice OL 24,052019/09/21 Třeština (SU)
418.Olšany u Prostějova PV 24,102018/08/18 Měrotín
419.Rohle SU 24,102017/08/26 Troubelice
420.Štíty SU 24,112019/06/29 Pavlov (SU)
421.Vojnice OL 24,252018/08/18 Měrotín
422.Dub nad Moravou OL 24,282017/08/19 Měrotín
423.Podolí PR 24,462018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
424.Grygov OL 24,512018/09/08 Olešnice
425.Otinoves PV 24,572018/09/08 Olešnice
426.Dub nad Moravou OL 24,752018/06/23 Pavlov (SU)
427.Olšany u Prostějova PV 24,792019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
428.Mladeč OL 24,802018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
429.Grygov OL 24,932018/06/23 Pavlov (SU)
430.Olšany u Prostějova PV 25,002019/06/29 Pavlov (SU)
431.Mladeč OL 25,062019/07/06 Kožušany – Tážaly
432.Ludéřov OL 25,182018/08/04 Náměšť na Hané
433.Mladeč OL 25,202019/08/17 Měrotín
434.Nenakonice OL 25,382018/09/08 Olešnice
435.Mladeč OL 25,472018/06/23 Pavlov (SU)
436.Olšany u Prostějova PV 25,782019/07/06 Kožušany – Tážaly
437.Krasice PV 25,862017/07/01 Kožušany – Tážaly
438.Suchonice OL 25,892019/08/03 Náměšť na Hané
439.Břidličná BR 26,712019/07/06 Kožušany – Tážaly
440.Dubčany OL 26,742018/07/07 Kožušany – Tážaly
441.Náměšť na Hané OL 27,252017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
442.Velká Bystřice OL 27,252019/09/21 Třeština (SU)
443.Leskovec nad Moravicí BR 27,512019/08/03 Náměšť na Hané
444.Oplocany PR 27,752018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
445.Svésedlice OL 28,072017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
446.Drahanovice OL 28,162018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
447.Otinoves PV 28,322018/08/18 Měrotín
448.Vojnice OL 28,412019/06/29 Pavlov (SU)
449.Velký Týnec OL 28,462017/08/19 Měrotín
450.Olšany u Prostějova PV 28,572018/08/04 Náměšť na Hané
451.Odrlice OL 28,672018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
452.Velký Týnec OL 29,122018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
453.Císařov PR 30,162018/06/23 Pavlov (SU)
454.Lošov OL 30,272017/08/26 Troubelice
455.Vojnice OL 30,292019/08/03 Náměšť na Hané
456.Krasice PV 30,692019/08/17 Měrotín
457.Grygov OL 30,912019/09/21 Třeština (SU)
458.Podolí PR 30,912018/06/23 Pavlov (SU)
459.Třeština SU 30,982018/08/04 Náměšť na Hané
460.Chořelice OL 31,322019/09/07 Olešnice
461.Laškov PV 31,682017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
462.Grygov OL 31,902019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
463.Dolany A OL 31,932018/06/23 Pavlov (SU)
464.Bohuňovice OL 32,002017/08/05 Náměšť na Hané
465.Medlov OL 32,042017/07/01 Kožušany – Tážaly
466.Svésedlice OL 32,052017/08/05 Náměšť na Hané
467.Radíkov OL 32,092018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
468.Dubčany OL 32,312018/08/04 Náměšť na Hané
469.Nenakonice OL 32,422017/08/05 Náměšť na Hané
470.Grygov OL 33,162017/08/05 Náměšť na Hané
471.Otinoves PV 33,282018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
472.Grygov OL 33,582017/08/26 Troubelice
473.Mladeč OL 33,792018/08/18 Měrotín
474.Dubčany OL 34,982018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
475.Těšetice OL 35,002018/09/08 Olešnice
476.Nenakonice OL 35,192017/07/01 Kožušany – Tážaly
477.Chválkovice OL 35,302019/08/17 Měrotín
478.Grygov OL 35,562017/07/01 Kožušany – Tážaly
479.Mladeč OL 35,572017/07/01 Kožušany – Tážaly
480.Blatec OL 35,642018/07/07 Kožušany – Tážaly
481.Domamyslice Dvojka PV 36,122018/08/04 Náměšť na Hané
482.Nenakonice OL 36,162018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
483.Újezd OL 36,242017/07/01 Kožušany – Tážaly
484.Mladeč OL 36,372017/08/19 Měrotín
485.Čechy pod Kosířem PV 36,552017/08/19 Měrotín
486.Nenakonice OL 36,942018/08/04 Náměšť na Hané
487.Podolí PR 37,372018/08/04 Náměšť na Hané
488.Dub nad Moravou OL 38,292019/08/17 Měrotín
489.Újezd OL 38,402017/08/19 Měrotín
490.Olšany u Prostějova PV 39,022018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
491.Mladeč OL 41,312018/07/07 Kožušany – Tážaly
492.Čechy pod Kosířem PV 42,482017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
493.Velká Bystřice OL 42,542019/08/03 Náměšť na Hané
494.Těšetice OL 42,822018/08/18 Měrotín
495.Oplocany A PR 46,062017/07/01 Kožušany – Tážaly
496.Mladeč OL 47,762017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
497.Dub nad Moravou OL 52,132017/08/05 Náměšť na Hané
498.Vojnice OL 54,062018/08/04 Náměšť na Hané
499.Těšetice OL 67,132017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
500.Třeština SU NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde

MUŽI - Dosažené body v lize

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Bílovice PV Olomoucký268
2.Měrotín OL Olomoucký259
3.Ludéřov OL Olomoucký252
4.Olešnice X OL Olomoucký209
5.Pavlov-výběr SU Olomoucký185
6.Čelechovice na Hané PV Olomoucký180
7.Chválkovice OL Olomoucký172
8.Kožušany OL Olomoucký172
9.Cholina OL Olomoucký157
10.Domamyslice Dvojka PV Olomoucký129
11.Střelice OL Olomoucký110
12.Náměšť na Hané OL Olomoucký109
13.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký108
14.Svésedlice OL Olomoucký100
15.Nemile SU Olomoucký86
16.Lukov ZL Zlínský85
17.Dolany OL Olomoucký74
18.Niva PV Olomoucký73
19.Janovice BR Moravskoslezský71
20.Císařov PR Olomoucký65
21.Otinoves PV Olomoucký61
22.Kosov SU Olomoucký58
23.Nenakonice OL Olomoucký56
24.Ráječek SU Olomoucký55
25.Hrabůvka PR Olomoucký50
26.Olešnice OL Olomoucký46
27.Radíkov OL Olomoucký41
28.Olšany u Prostějova PV Olomoucký39
29.Třeština SU Olomoucký37
30.Břidličná BR Moravskoslezský36


Nejlepší výsledky

Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media
1.Nemile SU 17,062018/07/07 Kožušany – Tážaly
2.Loučany OL 17,492019/09/21 Třeština (SU)
3.Pavlov SU 17,502019/09/21 Třeština (SU)
4.Loučany OL 17,602019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
5.Loučany OL 17,812018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
6.Krasice PV 17,862019/08/17 Měrotín
7.Olešnice OL 18,042017/08/26 Troubelice
8.Pěnčín PV 18,152018/09/08 Olešnice
9.Krasice PV 18,182018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
10.Krasice PV 18,282018/07/07 Kožušany – Tážaly
11.Loučany OL 18,292018/09/08 Olešnice
12.Cholina OL 18,432019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
13.Loučany OL 18,432019/08/03 Náměšť na Hané
14.Nemile SU 18,452018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
15.Bílovice B PV 18,462018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
16.Cholina OL 18,462018/07/07 Kožušany – Tážaly
17.Pěnčín PV 18,622018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
18.Nemile SU 18,622018/08/18 Měrotín
19.Haňovice OL 18,692018/09/08 Olešnice
20.Pěnčín PV 18,722017/08/05 Náměšť na Hané
21.Lesnice SU 18,742019/09/21 Třeština (SU)
22.Pěnčín PV 18,742017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
23.Bílovice B PV 18,772019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
24.Pěnčín PV 18,782018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
25.Pavlov SU 18,822019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
26.Bílovice B PV 18,842018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
27.Maršíkov SU 18,852018/08/04 Náměšť na Hané
28.Soběsuky A PV 18,882018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
29.Nemile SU 18,902018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
30.Nětčice KM 18,932018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
31.Krasice PV 18,972017/07/01 Kožušany – Tážaly
32.Nenakonice OL 19,002018/09/08 Olešnice
33.Loučany OL 19,022018/08/04 Náměšť na Hané
34.Krasice PV 19,022017/08/05 Náměšť na Hané
35.Císařov PR 19,062018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
36.Bílovice B PV 19,062019/09/07 Olešnice
37.Náměšť na Hané OL 19,072017/08/19 Měrotín
38.Velký Týnec OL 19,092018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
39.Pěnčín PV 19,142018/08/18 Měrotín
40.Cholina OL 19,162018/09/08 Olešnice
41.Kožušany OL 19,182019/09/07 Olešnice
42.Velký Týnec OL 19,192019/09/21 Třeština (SU)
43.Cholina OL 19,212018/08/04 Náměšť na Hané
44.Cholina OL 19,242019/08/03 Náměšť na Hané
45.Kosov SU 19,242019/08/17 Měrotín
46.Cholina OL 19,292018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
47.Svésedlice OL 19,302017/07/01 Kožušany – Tážaly
48.Nové Dvory OL 19,312017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
49.Krasice PV 19,342018/08/04 Náměšť na Hané
50.Krasice PV 19,352018/06/23 Pavlov (SU)
51.Haňovice OL 19,392019/09/07 Olešnice
52.Krasice PV 19,392019/09/07 Olešnice
53.Bílovice B PV 19,412019/08/03 Náměšť na Hané
54.Haňovice OL 19,422018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
55.Kosov SU 19,422019/08/03 Náměšť na Hané
56.Nenakonice OL 19,432017/07/01 Kožušany – Tážaly
57.Maršíkov SU 19,442018/08/18 Měrotín
58.Hlubočky OL 19,462017/07/01 Kožušany – Tážaly
59.Olešnice OL 19,462018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
60.Mladeč OL 19,472019/09/07 Olešnice
61.Maršíkov SU 19,482018/07/07 Kožušany – Tážaly
62.Maršíkov SU 19,512019/08/17 Měrotín
63.Haňovice OL 19,522018/08/18 Měrotín
64.Nemile SU 19,532018/09/08 Olešnice
65.Loučany OL 19,542018/08/18 Měrotín
66.Kosov SU 19,552019/07/06 Kožušany – Tážaly
67.Velký Týnec OL 19,562019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
68.Soběsuky B PV 19,602018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
69.Pěnčín PV 19,612018/08/04 Náměšť na Hané
70.Krasice PV 19,642018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
71.Soběsuky A PV 19,672019/07/06 Kožušany – Tážaly
72.Velký Týnec OL 19,702018/08/04 Náměšť na Hané
73.Mladeč OL 19,712018/08/18 Měrotín
74.Nové Dvory OL 19,732018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
75.Krasice PV 19,732017/08/19 Měrotín
76.Pěnčín PV 19,752019/09/07 Olešnice
77.Čechy pod Kosířem PV 19,782019/06/29 Pavlov (SU)
78.Loučany OL 19,782019/07/06 Kožušany – Tážaly
79.Haňovice OL 19,782019/06/29 Pavlov (SU)
80.Maršíkov SU 19,792019/08/03 Náměšť na Hané
81.Droždín Chvádrož OL 19,842019/08/03 Náměšť na Hané
82.Krasice PV 19,852018/09/08 Olešnice
83.Svésedlice OL 19,872017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
84.Loučany OL 19,872019/09/07 Olešnice
85.Nové Dvory OL 19,872018/08/04 Náměšť na Hané
86.Čechy pod Kosířem PV 19,882019/07/06 Kožušany – Tážaly
87.Bílovice B PV 19,892018/08/04 Náměšť na Hané
88.Velký Týnec OL 19,902019/08/03 Náměšť na Hané
89.Mladeč OL 19,902018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
90.Nenakonice OL 19,942018/07/07 Kožušany – Tážaly
91.Haňovice OL 19,962018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
92.Krasice PV 19,992019/09/21 Třeština (SU)
93.Kožušany OL 20,032019/07/06 Kožušany – Tážaly
94.Hlubočky OL 20,042017/08/19 Měrotín
95.Nenakonice OL 20,062018/08/18 Měrotín
96.Kožušany OL 20,082019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
97.Náměšť na Hané OL 20,092017/08/05 Náměšť na Hané
98.Cholina OL 20,102017/07/01 Kožušany – Tážaly
99.Cholina OL 20,122019/09/07 Olešnice
100.Maršíkov SU 20,162019/09/21 Třeština (SU)
101.Bílovice B PV 20,182019/08/17 Měrotín
102.Velký Týnec OL 20,202019/09/07 Olešnice
103.Svésedlice OL 20,202019/07/06 Kožušany – Tážaly
104.Kosov SU 20,222019/06/29 Pavlov (SU)
105.Mladeč OL 20,232019/07/06 Kožušany – Tážaly
106.Svésedlice OL 20,252018/07/07 Kožušany – Tážaly
107.Maršíkov SU 20,262019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
108.Nové Dvory OL 20,282018/08/18 Měrotín
109.Olešnice OL 20,322019/09/07 Olešnice
110.Dub nad Moravou OL 20,322019/09/07 Olešnice
111.Medlov OL 20,332017/07/01 Kožušany – Tážaly
112.Olešnice OL 20,362019/09/21 Třeština (SU)
113.Břevenec OL 20,372017/08/05 Náměšť na Hané
114.Dub nad Moravou OL 20,372019/09/21 Třeština (SU)
115.Pěnčín PV 20,402017/08/19 Měrotín
116.Vojnice OL 20,422019/08/17 Měrotín
117.Čechy pod Kosířem PV 20,422019/08/17 Měrotín
118.Droždín Chvádrož OL 20,442019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
119.Nenakonice OL 20,442018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
120.Cholina OL 20,442019/07/06 Kožušany – Tážaly
121.Droždín Chvádrož OL 20,442019/09/07 Olešnice
122.Blatec OL 20,452019/08/03 Náměšť na Hané
123.Bílovice B PV 20,472019/06/29 Pavlov (SU)
124.Velký Týnec OL 20,492017/08/26 Troubelice
125.Blatec OL 20,492018/07/07 Kožušany – Tážaly
126.Maršíkov SU 20,492018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
127.Náměšť na Hané OL 20,522019/08/17 Měrotín
128.Mladeč OL 20,562019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
129.Maršíkov SU 20,562018/09/08 Olešnice
130.Kožušany OL 20,572019/06/29 Pavlov (SU)
131.Pavlov SU 20,582019/06/29 Pavlov (SU)
132.Kožušany OL 20,632017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
133.Maršíkov SU 20,632017/07/01 Kožušany – Tážaly
134.Olešnice OL 20,652018/08/04 Náměšť na Hané
135.Kožušany OL 20,672018/07/07 Kožušany – Tážaly
136.Krasice PV 20,682017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
137.Svésedlice OL 20,692018/08/18 Měrotín
138.Blatec OL 20,692017/08/19 Měrotín
139.Haňovice OL 20,712019/08/17 Měrotín
140.Náměšť na Hané OL 20,712019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
141.Droždín Chvádrož OL 20,712019/06/29 Pavlov (SU)
142.Krasice PV 20,722019/06/29 Pavlov (SU)
143.Loučany OL 20,732019/08/17 Měrotín
144.Soběsuky B PV 20,752019/09/07 Olešnice
145.Velký Týnec OL 20,852018/08/18 Měrotín
146.Soběsuky A PV 20,852019/09/07 Olešnice
147.Náměšť na Hané OL 20,862018/08/04 Náměšť na Hané
148.Pavlov SU 20,872019/09/07 Olešnice
149.Blatec OL 20,892019/08/17 Měrotín
150.Blatec OL 20,912019/07/06 Kožušany – Tážaly
151.Soběsuky B PV 20,912019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
152.Chválkovice OL 20,912018/08/18 Měrotín
153.Soběsuky A PV 20,992018/09/08 Olešnice
154.Bílovice B PV 21,052018/09/08 Olešnice
155.Svésedlice OL 21,072017/08/05 Náměšť na Hané
156.Bílovice B PV 21,082018/08/18 Měrotín
157.Mladeč OL 21,082018/07/07 Kožušany – Tážaly
158.Blatec OL 21,092018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
159.Olešnice OL 21,102018/06/23 Pavlov (SU)
160.Lesnice SU 21,112018/08/18 Měrotín
161.Nové Dvory OL 21,172018/09/08 Olešnice
162.Rokytnice PR 21,182018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
163.Maršíkov SU 21,192019/07/06 Kožušany – Tážaly
164.Velký Týnec OL 21,292018/06/23 Pavlov (SU)
165.Haňovice OL 21,302017/08/19 Měrotín
166.Nenakonice OL 21,312017/08/05 Náměšť na Hané
167.Bezděčí u Trnávky SY 21,392019/06/29 Pavlov (SU)
168.Bílovice B PV 21,422019/07/06 Kožušany – Tážaly
169.Čechy pod Kosířem PV 21,432018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
170.Vojnice OL 21,462019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
171.Lesnice SU 21,482019/07/06 Kožušany – Tážaly
172.Kosov SU 21,582019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
173.Vojnice OL 21,612019/06/29 Pavlov (SU)
174.Svésedlice OL 21,612019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
175.Bezděčí u Trnávky SY 21,632019/07/06 Kožušany – Tážaly
176.Vojnice OL 21,702019/09/07 Olešnice
177.Haňovice OL 21,702019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
178.Čechy pod Kosířem PV 21,742018/08/18 Měrotín
179.Maršíkov SU 21,762019/09/07 Olešnice
180.Náměšť na Hané OL 21,772017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
181.Pavlov SU 21,782018/09/08 Olešnice
182.Nová Hradečná OL 21,802017/08/26 Troubelice
183.Nové Dvory OL 21,812018/07/07 Kožušany – Tážaly
184.Cholina OL 21,892018/08/18 Měrotín
185.Soběsuky A PV 21,912018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
186.Pavlov SU 21,922019/08/03 Náměšť na Hané
187.Svésedlice OL 21,982017/08/19 Měrotín
188.Náměšť na Hané OL 22,012019/08/03 Náměšť na Hané
189.Blatec OL 22,082018/08/18 Měrotín
190.Chválkovice OL 22,102017/08/05 Náměšť na Hané
191.Bezděčí u Trnávky SY 22,102019/09/21 Třeština (SU)
192.Dub nad Moravou OL 22,152019/06/29 Pavlov (SU)
193.Grygov OL 22,272017/08/05 Náměšť na Hané
194.Haňovice OL 22,302019/08/03 Náměšť na Hané
195.Blatec OL 22,332019/06/29 Pavlov (SU)
196.Dětkovice PV 22,372017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
197.Velký Týnec OL 22,412019/07/06 Kožušany – Tážaly
198.Mladeč OL 22,482019/09/21 Třeština (SU)
199.Vojnice OL 22,582018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
200.Náměšť na Hané OL 22,682018/08/18 Měrotín
201.Chválkovice OL 22,702019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
202.Blatec OL 22,722018/08/04 Náměšť na Hané
203.Lesnice SU 22,782018/08/04 Náměšť na Hané
204.Troubelice OL 22,902019/08/03 Náměšť na Hané
205.Haňovice OL 22,962017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
206.Olešnice OL 22,992017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
207.Čechy pod Kosířem PV 23,192019/09/07 Olešnice
208.Mladeč OL 23,272018/09/08 Olešnice
209.Velký Týnec OL 23,282017/08/05 Náměšť na Hané
210.Svésedlice OL 23,362018/08/04 Náměšť na Hané
211.Kožušany OL 23,432018/09/08 Olešnice
212.Bílovice PV 23,552017/08/26 Troubelice
213.Mladeč OL 23,652017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
214.Blatec OL 23,702018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
215.Blatec OL 23,742019/09/21 Třeština (SU)
216.Vojnice OL 23,952019/07/06 Kožušany – Tážaly
217.Pavlov SU 24,022019/08/17 Měrotín
218.Nenakonice OL 24,092018/06/23 Pavlov (SU)
219.Kožušany OL 24,262018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
220.Nová Dědina OL 24,292017/08/26 Troubelice
221.Vojnice OL 24,322018/09/08 Olešnice
222.Velký Týnec OL 24,592019/08/17 Měrotín
223.Medlov OL 24,772017/08/05 Náměšť na Hané
224.Blatec OL 24,842017/07/01 Kožušany – Tážaly
225.Trusovice OL 24,892017/07/01 Kožušany – Tážaly
226.Mladeč OL 24,912018/06/23 Pavlov (SU)
227.Pěnčín PV 24,942017/08/26 Troubelice
228.Droždín Chvádrož OL 25,002019/08/17 Měrotín
229.Nové Dvory OL 25,142018/06/23 Pavlov (SU)
230.Moravičany SU 25,162017/08/19 Měrotín
231.Náměšť na Hané OL 25,762018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
232.Kožušany OL 25,802017/08/05 Náměšť na Hané
233.Dub nad Moravou OL 26,002019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
234.Klopina SU 26,352017/08/26 Troubelice
235.Kosov SU 26,612019/09/21 Třeština (SU)
236.Olešnice OL 26,682018/09/08 Olešnice
237.Vojnice OL 26,802018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
238.Vojnice OL 26,802018/08/04 Náměšť na Hané
239.Bezděčí u Trnávky SY 26,952019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
240.Polomí PV 26,982019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
241.Blatec OL 26,982018/06/23 Pavlov (SU)
242.Výkleky PR 26,992017/08/26 Troubelice
243.Císařov PR 27,252018/07/07 Kožušany – Tážaly
244.Soběsuky B PV 27,272019/07/06 Kožušany – Tážaly
245.Dub nad Moravou OL 27,552019/08/03 Náměšť na Hané
246.Čechy pod Kosířem PV 27,722019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
247.Kožušany OL 27,932019/08/03 Náměšť na Hané
248.Velký Týnec OL 28,132018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
249.Bílovice B PV 28,222018/06/23 Pavlov (SU)
250.Olešnice OL 28,492018/08/18 Měrotín
251.Soběsuky A PV 28,792019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
252.Velký Týnec OL 28,922018/09/08 Olešnice
253.Haňovice OL 29,082018/08/04 Náměšť na Hané
254.Maršíkov SU 29,532018/06/23 Pavlov (SU)
255.Bohuňovice OL 30,262017/08/05 Náměšť na Hané
256.Vojnice OL 30,322018/08/18 Měrotín
257.Cholina OL 30,382017/08/05 Náměšť na Hané
258.Trusovice OL 30,772017/08/05 Náměšť na Hané
259.Nenakonice OL 31,352018/08/04 Náměšť na Hané
260.Náměšť na Hané OL 31,682018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
261.Cholina OL 31,872018/06/23 Pavlov (SU)
262.Nové Dvory OL 31,872017/07/01 Kožušany – Tážaly
263.Velká Bystřice OL 32,562019/07/06 Kožušany – Tážaly
264.Náměšť na Hané OL 33,072018/07/07 Kožušany – Tážaly
265.Mladeč OL 33,392017/07/01 Kožušany – Tážaly
266.Čechy pod Kosířem PV 33,672018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
267.Olešnice OL 34,162017/07/01 Kožušany – Tážaly
268.Svésedlice OL 34,422018/06/23 Pavlov (SU)
269.Kožušany OL 34,652017/08/19 Měrotín
270.Čechy PR 35,252018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
271.Blatec OL 35,392019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
272.Nové Dvory OL 35,852017/08/05 Náměšť na Hané
273.Chválkovice OL 36,012019/08/03 Náměšť na Hané
274.Droždín Chvádrož OL 36,182019/07/06 Kožušany – Tážaly
275.Tovačov PR 36,212018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
276.Újezd OL 36,562017/08/19 Měrotín
277.Mladeč OL 36,792019/08/17 Měrotín
278.Vojnice OL 36,812019/08/03 Náměšť na Hané
279.Mladeč OL 37,152018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
280.Cholina OL 37,362019/08/17 Měrotín
281.Lesnice SU 38,212019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
282.Mladeč OL 38,842019/08/03 Náměšť na Hané
283.Maršíkov SU 38,912018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
284.Náměšť na Hané OL 39,242018/06/23 Pavlov (SU)
285.Lesnice SU 39,492017/08/26 Troubelice
286.Bílovice B PV 39,522019/09/21 Třeština (SU)
287.Svésedlice OL 39,582018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
288.Blatec OL 39,902017/08/26 Troubelice
289.Újezd OL 39,992017/08/26 Troubelice
290.Svésedlice OL 40,162017/08/26 Troubelice
291.Dub nad Moravou OL 40,242019/07/06 Kožušany – Tážaly
292.Újezd OL 40,272017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
293.Velký Týnec OL 40,292019/06/29 Pavlov (SU)
294.Čechy pod Kosířem PV 40,552017/08/19 Měrotín
295.Bohuslavice OP 40,782017/08/26 Troubelice
296.Krasice PV 41,172019/08/03 Náměšť na Hané
297.Cholina OL 41,652019/06/29 Pavlov (SU)
298.Čechy pod Kosířem PV 42,152018/09/08 Olešnice
299.Nenakonice OL 42,352018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
300.Mladeč OL 44,202019/06/29 Pavlov (SU)
301.Blatec OL 45,122019/09/07 Olešnice
302.Bílovice B PV 46,542017/07/01 Kožušany – Tážaly
303.Tovačov PR 49,842019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
304.Trusovice OL 56,552017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
305.Krasice PV 57,232017/08/26 Troubelice
306.Náměšť na Hané OL NP2019/06/29 Pavlov (SU)
307.Krasice PV NP2018/08/18 Měrotín
308.Kožušany OL NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
309.Cholina OL NP2017/08/19 Měrotín
310.Velký Týnec OL NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
311.Velký Týnec OL NP2017/08/19 Měrotín
312.Nové Dvory OL NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
313.Kožušany OL NP2019/09/21 Třeština (SU)
314.Kožušany OL NP2017/08/26 Troubelice
315.Vojnice OL NP2019/09/21 Třeština (SU)
316.Cholina OL NP2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
317.Bílovice PV NP2017/08/19 Měrotín
318.Polomí PV NP2019/08/17 Měrotín
319.Náměšť na Hané OL NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
320.Senetářov BK NP2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
321.Čechy pod Kosířem PV NP2019/09/21 Třeština (SU)
322.Olešnice OL NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
323.Újezd OL NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
324.Soběsuky B PV NP2018/09/08 Olešnice
325.Nový Malín SU NP2017/08/26 Troubelice
326.Nové Dvory OL NP2017/08/26 Troubelice
327.Maršíkov SU NP2019/06/29 Pavlov (SU)
328.Dub nad Moravou OL NP2019/08/17 Měrotín
329.Čechy pod Kosířem PV NP2019/08/03 Náměšť na Hané
330.Cholina OL NP2019/09/21 Třeština (SU)
331.Pěnčín PV NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
332.Cholina OL NP2017/08/26 Troubelice
333.Dolní Studénky SU NP2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
334.Mladeč OL NP2017/08/19 Měrotín
335.Olešnice OL NP2017/08/05 Náměšť na Hané
336.Kožušany OL NP2019/08/17 Měrotín
337.Haňovice OL NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
338.Trusovice OL NP2017/08/19 Měrotín
339.Náměšť na Hané OL NP2017/08/26 Troubelice
340.Bezděčí u Trnávky SY NP2019/09/07 Olešnice
341.Krasice PV NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
342.Loučany OL NP2019/06/29 Pavlov (SU)
343.Kosov SU NP2019/09/07 Olešnice
344.Chválkovice OL NP2018/09/08 Olešnice
345.Loučany OL NP2017/08/05 Náměšť na Hané
346.Haňovice OL NP2019/09/21 Třeština (SU)
347.Velký Týnec OL NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
348.Čechy pod Kosířem PV NP2017/08/05 Náměšť na Hané
349.Bezděčí u Trnávky SY NP2019/08/17 Měrotín
350.Nové Dvory OL NP2017/08/19 Měrotín
351.Náměšť na Hané OL NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
352.Blatec OL NP2018/09/08 Olešnice
353.Velký Týnec OL NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
354.Laškov PV NP2017/08/05 Náměšť na Hané
355.Krasice PV NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
356.Cholina OL NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
357.Polomí PV NP2019/09/07 Olešnice
358.Kosov SU NP2018/09/08 Olešnice
359.Nemile SU DSQ2018/08/04 Náměšť na Hané
Poř. Tým Okres Výsledek Kdy Kde Media


ŽENY - Dosažené body v lize

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Loučany OL Olomoucký137
2.Krasice PV Olomoucký136
3.Bílovice B PV Olomoucký115
4.Maršíkov SU Olomoucký94
5.Pěnčín PV Olomoucký92
6.Cholina OL Olomoucký89
7.Velký Týnec OL Olomoucký82
8.Haňovice OL Olomoucký78
9.Kosov SU Olomoucký72
10.Kožušany OL Olomoucký59
11.Nemile SU Olomoucký56
12.Mladeč OL Olomoucký55
13.Pavlov SU Olomoucký53
14.Blatec OL Olomoucký45
15.Olešnice OL Olomoucký45
16.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký45
17.Náměšť na Hané OL Olomoucký40
18.Nenakonice OL Olomoucký38
19.Svésedlice OL Olomoucký38
20.Droždín Chvádrož OL Olomoucký30
21.Nové Dvory OL Olomoucký29
22.Soběsuky A PV Olomoucký28
23.Dub nad Moravou OL Olomoucký22
24.Vojnice OL Olomoucký22
25.Bezděčí u Trnávky SY Pardubický17
26.Lesnice SU Olomoucký15
27.Hlubočky OL Olomoucký9
28.Soběsuky B PV Olomoucký8
29.Císařov PR Olomoucký6
30.Nová Hradečná OL Olomoucký5