Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2017

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Ludéřov OL 14,77 14,79 14,792017/07/01 Kožušany – Tážaly
2.Ludéřov OL 15,02 14,63 15,022017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
3.Olešnice OL 15,08 14,91 15,082017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
4.Olešnice OL 15,01 15,13 15,132017/08/19 Měrotín
5.Měrotín OL 15,16 15,19 15,192017/08/05 Náměšť na Hané
6.Ludéřov OL 15,24 14,30 15,242017/08/26 Troubelice
7.Bílovice PV 15,29 14,20 15,292017/07/01 Kožušany – Tážaly
8.Domamyslice Dvojka PV 15,17 15,39 15,392017/07/01 Kožušany – Tážaly
9.Břevenec OL 15,32 15,44 15,442017/08/05 Náměšť na Hané
10.Bílovice PV 15,54 14,69 15,542017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
11.Cholina OL 14,87 15,54 15,542017/07/01 Kožušany – Tážaly
12.Měrotín OL 15,29 15,69 15,692017/08/19 Měrotín
13.Dětkovice PV 15,25 15,71 15,712017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
14.Ludéřov OL 15,78 15,58 15,782017/08/19 Měrotín
15.Střelice OL 15,79 15,37 15,792017/07/01 Kožušany – Tážaly
16.Domamyslice Dvojka PV 15,41 15,80 15,802017/08/26 Troubelice
17.Ludéřov OL 15,82 15,13 15,822017/08/05 Náměšť na Hané
18.Sobíšky PR 15,53 15,84 15,842017/07/01 Kožušany – Tážaly
19.Svésedlice OL 15,66 15,87 15,872017/07/01 Kožušany – Tážaly
20.Stražisko PV 15,39 15,87 15,872017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
21.Chválkovice OL 15,80 15,90 15,902017/07/01 Kožušany – Tážaly
22.Chválkovice OL 15,66 15,91 15,912017/08/05 Náměšť na Hané
23.Bílovice PV 15,45 15,91 15,912017/08/19 Měrotín
24.Janovice BR 15,92 15,62 15,922017/08/26 Troubelice
25.Kožušany OL 15,32 15,97 15,972017/07/01 Kožušany – Tážaly
26.Hlubočky OL 15,98 15,80 15,982017/08/19 Měrotín
27.Ráječek SU 15,15 16,05 16,052017/08/26 Troubelice
28.Nová Dědina OL 16,13 15,83 16,132017/07/01 Kožušany – Tážaly
29.Dolany B OL 16,19 15,75 16,192017/07/01 Kožušany – Tážaly
30.Střelice OL 15,92 16,19 16,192017/08/19 Měrotín
31.Chválkovice OL 16,21 15,95 16,212017/08/19 Měrotín
32.Svésedlice OL 16,22 15,58 16,222017/08/19 Měrotín
33.Tršice OL 16,20 16,32 16,322017/08/26 Troubelice
34.Náměšť na Hané OL 16,33 15,63 16,332017/08/19 Měrotín
35.Náměšť na Hané OL 16,33 16,15 16,332017/07/01 Kožušany – Tážaly
36.Střelice OL 16,40 16,01 16,402017/08/05 Náměšť na Hané
37.Kožušany OL 15,93 16,41 16,412017/08/05 Náměšť na Hané
38.Cholina OL 16,42 16,02 16,422017/08/19 Měrotín
39.Pavlov-výběr SU 15,88 16,50 16,502017/08/26 Troubelice
40.Olešnice OL 14,80 16,62 16,622017/08/26 Troubelice
41.Břidličná BR 16,63 16,54 16,632017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
42.Pavlov-výběr SU 16,63 15,66 16,632017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
43.Břevenec OL 16,70 15,20 16,702017/08/26 Troubelice
44.Chválkovice OL 16,16 16,74 16,742017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
45.Tršice OL 16,59 16,74 16,742017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
46.Náměšť na Hané OL 15,93 16,77 16,772017/08/05 Náměšť na Hané
47.Sobotín SU 15,63 16,85 16,852017/07/01 Kožušany – Tážaly
48.Hlubočky OL 15,35 16,86 16,862017/07/01 Kožušany – Tážaly
49.Dolany A OL 16,36 16,95 16,952017/08/19 Měrotín
50.Pavlov-výběr SU 17,01 16,25 17,012017/08/19 Měrotín
51.Tršice OL 17,07 16,87 17,072017/07/01 Kožušany – Tážaly
52.Cholina OL 17,10 16,87 17,102017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
53.Domamyslice Dvojka PV 15,50 17,13 17,132017/08/19 Měrotín
54.Svésedlice OL 16,79 17,20 17,202017/08/26 Troubelice
55.Kožušany OL 17,39 16,57 17,392017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
56.Olešnice OL 15,56 17,43 17,432017/07/01 Kožušany – Tážaly
57.Otaslavice PV 17,13 17,53 17,532017/07/01 Kožušany – Tážaly
58.Střížov OL 17,58 16,06 17,582017/08/05 Náměšť na Hané
59.Dolany A OL 17,61 17,70 17,702017/08/26 Troubelice
60.Dolany B OL 17,35 17,78 17,782017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
61.Šumvald OL 17,91 17,74 17,912017/08/05 Náměšť na Hané
62.Troubelice OL 17,94 17,87 17,942017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
63.Dolany A OL 16,56 18,10 18,102017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
64.Šumvald OL 17,73 18,10 18,102017/07/01 Kožušany – Tážaly
65.Domamyslice Dvojka PV 18,13 15,64 18,132017/08/05 Náměšť na Hané
66.Tršice OL 18,22 17,65 18,222017/08/05 Náměšť na Hané
67.Hlubočky OL 18,25 15,86 18,252017/08/05 Náměšť na Hané
68.Otaslavice PV 17,99 18,27 18,272017/08/26 Troubelice
69.Šumvald OL 18,27 18,29 18,292017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
70.Střížov OL 17,41 18,32 18,322017/07/01 Kožušany – Tážaly
71.Střelice OL 18,34 16,07 18,342017/08/26 Troubelice
72.Moravičany SU 18,16 18,41 18,412017/08/19 Měrotín
73.Troubelice OL 17,76 18,62 18,622017/08/19 Měrotín
74.Pavlov-výběr SU 17,25 18,69 18,692017/08/05 Náměšť na Hané
75.Podolí PR 18,72 18,75 18,752017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
76.Droždín OL 18,93 18,52 18,932017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
77.Podolí PR 19,07 18,72 19,072017/08/05 Náměšť na Hané
78.Krasice PV 17,69 19,07 19,072017/08/19 Měrotín
79.Kožušany OL 15,93 19,11 19,112017/08/26 Troubelice
80.Střížov OL 18,76 19,30 19,302017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
81.Podolí PR 19,55 19,10 19,552017/07/01 Kožušany – Tážaly
82.Benešov BK 19,62 19,43 19,622017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
83.Troubelice OL 17,65 20,06 20,062017/08/26 Troubelice
84.Krasice PV 18,90 20,07 20,072017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
85.Krasice PV 18,49 20,20 20,202017/08/05 Náměšť na Hané
86.Cholina OL 16,03 20,73 20,732017/08/05 Náměšť na Hané
87.Dolany B OL 18,88 20,89 20,892017/08/05 Náměšť na Hané
88.Velký Týnec OL 19,66 21,36 21,362017/07/01 Kožušany – Tážaly
89.Dolany B OL 21,42 17,22 21,422017/08/19 Měrotín
90.Stará Ves BR 21,63 18,55 21,632017/08/26 Troubelice
91.Oplocany Beta PR 21,31 22,11 22,112017/07/01 Kožušany – Tážaly
92.Břidličná BR 22,11 21,57 22,112017/08/19 Měrotín
93.Čechy pod Kosířem PV 22,13 22,08 22,132017/08/05 Náměšť na Hané
94.Břidličná BR 22,16 21,86 22,162017/08/05 Náměšť na Hané
95.Střelice OL 21,61 22,29 22,292017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
96.Podolí PR 22,90 22,56 22,902017/08/26 Troubelice
97.Drahanovice OL 23,01 22,99 23,012017/08/19 Měrotín
98.Dub nad Moravou OL 23,11 22,93 23,112017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
99.Droždín OL 23,30 18,80 23,302017/07/01 Kožušany – Tážaly
100.Lošov OL 22,40 23,32 23,322017/08/05 Náměšť na Hané
101.Drahanovice OL 23,50 23,65 23,652017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
102.Nový Malín SU 24,02 22,52 24,022017/08/26 Troubelice
103.Rohle SU 24,10 20,65 24,102017/08/26 Troubelice
104.Dub nad Moravou OL 24,28 23,28 24,282017/08/19 Měrotín
105.Krasice PV 24,37 25,86 25,862017/07/01 Kožušany – Tážaly
106.Náměšť na Hané OL 27,25 27,01 27,252017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
107.Svésedlice OL 28,07 27,31 28,072017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
108.Velký Týnec OL 28,46 18,47 28,462017/08/19 Měrotín
109.Lošov OL 30,27 18,55 30,272017/08/26 Troubelice
110.Laškov PV 31,68 31,62 31,682017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
111.Bohuňovice OL 32,00 30,96 32,002017/08/05 Náměšť na Hané
112.Medlov OL 17,48 32,04 32,042017/07/01 Kožušany – Tážaly
113.Svésedlice OL 30,39 32,05 32,052017/08/05 Náměšť na Hané
114.Nenakonice OL 32,42 32,10 32,422017/08/05 Náměšť na Hané
115.Grygov OL 19,78 33,16 33,162017/08/05 Náměšť na Hané
116.Grygov OL 33,58 32,77 33,582017/08/26 Troubelice
117.Nenakonice OL 35,06 35,19 35,192017/07/01 Kožušany – Tážaly
118.Grygov OL 35,56 19,49 35,562017/07/01 Kožušany – Tážaly
119.Mladeč OL 35,67 35,34 35,572017/07/01 Kožušany – Tážaly
120.Újezd OL 36,24 33,59 36,242017/07/01 Kožušany – Tážaly
121.Mladeč OL 21,00 36,37 36,372017/08/19 Měrotín
122.Čechy pod Kosířem PV 36,55 36,51 36,552017/08/19 Měrotín
123.Újezd OL 37,16 38,40 38,402017/08/19 Měrotín
124.Čechy pod Kosířem PV 25,20 42,48 42,482017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
125.Oplocany A PR 30,80 46,06 46,062017/07/01 Kožušany – Tážaly
126.Mladeč OL 47,76 47,40 47,762017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
127.Dub nad Moravou OL 50,91 52,13 52,132017/08/05 Náměšť na Hané
128.Těšetice OL 67,13 28,06 67,132017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
129.Olešnice OL 19,49 15,96 NP2017/08/05 Náměšť na Hané
130.Dolní Studénky SU NP NP NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
131.Podolí PR NP 20,99 NP2017/08/19 Měrotín
132.Blatec OL NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
133.Droždín OL NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
134.Střížov OL NP NP NP2017/08/19 Měrotín
135.Měrotín OL NP NP NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
136.Bílovice PV 20,08 NP NP2017/08/26 Troubelice
137.Nemile SU NP NP NP2017/08/26 Troubelice
138.Měrotín OL 15,01 NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
139.Šumvald OL NP NP NP2017/08/19 Měrotín
140.Cholina OL NP 16,12 NP2017/08/26 Troubelice
141.Velký Týnec OL NP NP NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
142.Kožušany OL NP NP NP2017/08/19 Měrotín
143.Náměšť na Hané OL NP NP NP2017/08/26 Troubelice
144.Nová Dědina OL NP NP NP2017/08/26 Troubelice
145.Dolany A OL NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
146.Velký Týnec OL NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
147.Pavlov-výběr SU NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
148.Měrotín OL NP NP NP2017/08/26 Troubelice
149.Dub nad Moravou OL NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
150.Myslejovice TOP PV NP NP NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
151.Blatec OL NP 18,02 NP2017/08/19 Měrotín
152.Břidličná BR 17,04 NP NP2017/08/26 Troubelice
153.Drahanovice OL NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
154.Troubelice OL NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
155.Újezd OL NP 30,61 NP2017/08/26 Troubelice
156.Domamyslice Dvojka PV NP 17,88 NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
157.Myslejovice B PV 16,45 NP NP2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
158.Chválkovice OL 15,38 NP NP2017/08/26 Troubelice
159.Dub nad Moravou OL NP NP NP2017/08/26 Troubelice
160.Staměřice PR NP NP NP2017/08/26 Troubelice
161.Břidličná BR NP NP NP2017/07/01 Kožušany – Tážaly
162.Troubelice OL NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
163.Tršice OL NP NP NP2017/08/19 Měrotín
164.Lesnice SU NP NP NP2017/08/26 Troubelice
165.Bílovice PV NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
166.Laškov PV NP NP NP2017/08/05 Náměšť na Hané
167.Bohuslavice OP NP 17,34 NP2017/08/26 Troubelice
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


MUŽI - Dosažené body v roce: 2017

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Ludéřov OL Olomoucký90
2.Olešnice OL Olomoucký46
3.Bílovice PV Olomoucký45
4.Domamyslice Dvojka PV Olomoucký41
5.Chválkovice OL Olomoucký37
6.Měrotín OL Olomoucký37
7.Střelice OL Olomoucký36
8.Pavlov-výběr SU Olomoucký26
9.Břevenec OL Olomoucký25
10.Kožušany OL Olomoucký25
11.Cholina OL Olomoucký25
12.Tršice OL Olomoucký25
13.Svésedlice OL Olomoucký24
14.Náměšť na Hané OL Olomoucký20
15.Hlubočky OL Olomoucký13
16.Sobíšky PR Olomoucký10
17.Břidličná BR Moravskoslezský10
18.Dolany B OL Olomoucký9
19.Střížov OL Olomoucký8
20.Šumvald OL Olomoucký8
21.Dolany A OL Olomoucký7
22.Nová Dědina OL Olomoucký6
23.Troubelice OL Olomoucký6
24.Otaslavice PV Olomoucký5
25.Sobotín SU Olomoucký3
26.Moravičany SU Olomoucký2
27.Krasice PV Olomoucký1
28.Staměřice PR Olomoucký0
29.Mladeč OL Olomoucký0
30.Grygov OL Olomoucký0


Nejlepší výsledky v roce: 2017

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Olešnice OL 17,92 18,04 18,04 2017/08/26 Troubelice
2.Pěnčín PV 17,81 18,72 18,72 2017/08/05 Náměšť na Hané
3.Pěnčín PV 17,91 18,74 18,74 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
4.Krasice PV 18,82 18,97 18,97 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
5.Krasice PV 19,02 18,73 19,02 2017/08/05 Náměšť na Hané
6.Náměšť na Hané OL 19,07 18,90 19,07 2017/08/19 Měrotín
7.Svésedlice OL 18,86 19,30 19,30 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
8.Nové Dvory OL 18,34 19,31 19,31 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
9.Nenakonice OL 19,43 19,12 19,43 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
10.Hlubočky OL 19,46 18,52 19,46 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
11.Krasice PV 19,73 18,39 19,73 2017/08/19 Měrotín
12.Svésedlice OL 19,87 18,50 19,87 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
13.Hlubočky OL 19,83 20,04 20,04 2017/08/19 Měrotín
14.Náměšť na Hané OL 19,76 20,09 20,09 2017/08/05 Náměšť na Hané
15.Cholina OL 19,89 20,10 20,10 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
16.Medlov OL 20,21 20,33 20,33 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
17.Břevenec OL 20,37 19,68 20,37 2017/08/05 Náměšť na Hané
18.Pěnčín PV 20,40 20,18 20,40 2017/08/19 Měrotín
19.Velký Týnec OL 19,68 20,49 20,49 2017/08/26 Troubelice
20.Maršíkov SU 20,26 20,63 20,63 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
21.Kožušany OL 20,20 20,63 20,63 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
22.Krasice PV 19,82 20,68 20,68 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
23.Blatec OL 20,69 20,69 20,69 2017/08/19 Měrotín
24.Svésedlice OL 19,87 21,07 21,07 2017/08/05 Náměšť na Hané
25.Haňovice OL 20,43 21,30 21,30 2017/08/19 Měrotín
26.Nenakonice OL 21,11 21,31 21,31 2017/08/05 Náměšť na Hané
27.Náměšť na Hané OL 21,60 21,77 21,77 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
28.Nová Hradečná OL 21,80 19,20 21,80 2017/08/26 Troubelice
29.Svésedlice OL 21,98 20,40 21,98 2017/08/19 Měrotín
30.Chválkovice OL 20,45 22,10 22,10 2017/08/05 Náměšť na Hané
31.Grygov OL 22,27 21,24 22,27 2017/08/05 Náměšť na Hané
32.Dětkovice PV 22,37 19,98 22,37 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
33.Haňovice OL 21,02 22,96 22,96 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
34.Olešnice OL 20,26 22,99 22,99 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
35.Velký Týnec OL 19,54 23,28 23,28 2017/08/05 Náměšť na Hané
36.Bílovice PV 23,55 17,98 23,55 2017/08/26 Troubelice
37.Mladeč OL 22,54 23,65 23,65 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
38.Nová Dědina OL 24,29 20,30 24,29 2017/08/26 Troubelice
39.Medlov OL 21,00 24,77 24,77 2017/08/05 Náměšť na Hané
40.Blatec OL 24,34 24,84 24,84 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
41.Trusovice OL 20,89 24,66 24,89 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
42.Pěnčín PV 24,84 24,94 24,94 2017/08/26 Troubelice
43.Moravičany SU 25,16 24,26 25,16 2017/08/19 Měrotín
44.Kožušany OL 20,60 25,80 25,80 2017/08/05 Náměšť na Hané
45.Klopina SU 26,35 25,65 26,35 2017/08/26 Troubelice
46.Výkleky PR 19,45 26,99 26,99 2017/08/26 Troubelice
47.Bohuňovice OL 30,26 27,95 30,26 2017/08/05 Náměšť na Hané
48.Cholina OL 30,23 30,38 30,38 2017/08/05 Náměšť na Hané
49.Trusovice OL 30,77 23,98 30,77 2017/08/05 Náměšť na Hané
50.Nové Dvory OL 23,54 31,87 31,87 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
51.Mladeč OL 33,39 32,86 33,39 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
52.Olešnice OL 19,16 34,16 34,16 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
53.Kožušany OL 34,65 31,85 34,65 2017/08/19 Měrotín
54.Nové Dvory OL 35,85 34,16 35,85 2017/08/05 Náměšť na Hané
55.Újezd OL 36,56 35,34 36,56 2017/08/19 Měrotín
56.Lesnice SU 39,49 30,93 39,49 2017/08/26 Troubelice
57.Blatec OL 39,90 39,54 39,90 2017/08/26 Troubelice
58.Újezd OL 39,30 39,99 39,99 2017/08/26 Troubelice
59.Svésedlice OL 29,58 40,16 40,16 2017/08/26 Troubelice
60.Újezd OL 40,27 39,98 40,27 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
61.Čechy pod Kosířem PV 40,55 26,81 40,55 2017/08/19 Měrotín
62.Bohuslavice OP 18,71 40,78 40,78 2017/08/26 Troubelice
63.Bílovice B PV 46,24 46,54 46,54 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
64.Trusovice OL 41,74 56,55 56,55 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
65.Krasice PV 17,93 57,23 57,23 2017/08/26 Troubelice
66.Újezd OL 26,06 NP NP 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
67.Velký Týnec OL NP NP NP 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
68.Mladeč OL NP 33,93 NP 2017/08/19 Měrotín
69.Kožušany OL NP NP NP 2017/08/26 Troubelice
70.Čechy pod Kosířem PV NP 24,13 NP 2017/08/05 Náměšť na Hané
71.Loučany OL 23,42 21,71 NP 2017/08/05 Náměšť na Hané
72.Bílovice PV NP NP NP 2017/08/19 Měrotín
73.Trusovice OL NP NP NP 2017/08/19 Měrotín
74.Olešnice OL NP NP NP 2017/08/05 Náměšť na Hané
75.Kožušany OL NP 18,79 NP 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
76.Cholina OL NP NP NP 2017/08/19 Měrotín
77.Cholina OL NP NP NP 2017/08/26 Troubelice
78.Nový Malín SU NP NP NP 2017/08/26 Troubelice
79.Laškov PV NP NP NP 2017/08/05 Náměšť na Hané
80.Nové Dvory OL NP NP NP 2017/08/19 Měrotín
81.Náměšť na Hané OL NP NP NP 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
82.Náměšť na Hané OL NP NP NP 2017/08/26 Troubelice
83.Velký Týnec OL NP 20,27 NP 2017/07/01 Kožušany – Tážaly
84.Velký Týnec OL NP 32,20 NP 2017/08/19 Měrotín
85.Cholina OL NP NP NP 2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice
86.Nové Dvory OL NP NP NP 2017/08/26 Troubelice
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


ŽENY - Dosažené body v roce: 2017

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Krasice PV Olomoucký27
2.Pěnčín PV Olomoucký26
3.Náměšť na Hané OL Olomoucký17
4.Svésedlice OL Olomoucký16
5.Olešnice OL Olomoucký10
6.Hlubočky OL Olomoucký9
7.Nenakonice OL Olomoucký7
8.Nové Dvory OL Olomoucký7
9.Velký Týnec OL Olomoucký7
10.Nová Hradečná OL Olomoucký5
11.Kožušany OL Olomoucký4
12.Břevenec OL Olomoucký4
13.Cholina OL Olomoucký3
14.Blatec OL Olomoucký3
15.Haňovice OL Olomoucký2
16.Medlov OL Olomoucký2
17.Chválkovice OL Olomoucký1
18.Maršíkov SU Olomoucký1
19.Nová Dědina OL Olomoucký0
20.Výkleky PR Olomoucký0
21.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký0
22.Mladeč OL Olomoucký0
23.Bílovice B PV Olomoucký0
24.Grygov OL Olomoucký0
25.Klopina SU Olomoucký0
26.Dětkovice PV Olomoucký0
27.Moravičany SU Olomoucký0
28.Laškov PV Olomoucký0
29.Lesnice SU Olomoucký0
30.Újezd OL Olomoucký0