Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Olešnice X OL 14,48 14,70 14,702018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
2.Kožušany OL 14,31 14,73 14,732018/07/07 Kožušany – Tážaly
3.Čelechovice na Hané PV 14,44 14,74 14,742018/08/18 Měrotín
4.Hrabůvka PR 14,83 14,31 14,832018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
5.Čelechovice na Hané PV 14,85 14,70 14,852018/07/07 Kožušany – Tážaly
6.Olešnice X OL 14,87 14,55 14,872018/09/08 Olešnice
7.Čelechovice na Hané PV 14,57 14,97 14,972018/09/08 Olešnice
8.Ludéřov OL 14,62 15,03 15,032018/08/18 Měrotín
9.Měrotín OL 14,90 15,16 15,162018/07/07 Kožušany – Tážaly
10.Domamyslice Dvojka PV 14,53 15,16 15,162018/09/08 Olešnice
11.Měrotín OL 15,22 14,61 15,222018/09/08 Olešnice
12.Nemile SU 15,22 15,05 15,222018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
13.Bílovice PV 15,28 14,37 15,282018/08/04 Náměšť na Hané
14.Cholina OL 15,40 15,20 15,402018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
15.Náměšť na Hané OL 15,46 15,38 15,462018/08/04 Náměšť na Hané
16.Čelechovice na Hané PV 14,47 15,48 15,482018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
17.Bílovice PV 15,54 15,35 15,542018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
18.Měrotín OL 15,57 14,80 15,572018/08/04 Náměšť na Hané
19.Nemile SU 15,58 15,51 15,582018/09/08 Olešnice
20.Štíty SU 15,58 15,47 15,582018/07/07 Kožušany – Tážaly
21.Náměšť na Hané OL 15,45 15,59 15,592018/07/07 Kožušany – Tážaly
22.Čelechovice na Hané PV 15,62 15,34 15,622018/08/04 Náměšť na Hané
23.Střelice OL 15,58 15,68 15,682018/07/07 Kožušany – Tážaly
24.Bílovice PV 15,15 15,71 15,712018/06/23 Pavlov (SU)
25.Měrotín OL 15,38 15,72 15,722018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
26.Křenovice PR 14,56 15,81 15,812018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
27.Měrotín OL 15,80 15,86 15,862018/06/23 Pavlov (SU)
28.Cholina OL 15,69 15,90 15,902018/08/04 Náměšť na Hané
29.Ludéřov OL 15,91 15,45 15,912018/07/07 Kožušany – Tážaly
30.Ludéřov OL 15,60 15,92 15,922018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
31.Pavlov-výběr SU 15,95 15,83 15,952018/06/23 Pavlov (SU)
32.Ráječek SU 15,34 15,97 15,972018/06/23 Pavlov (SU)
33.Myslejovice PV 16,01 15,46 16,012018/07/07 Kožušany – Tážaly
34.Chválkovice OL 16,06 15,71 16,062018/07/07 Kožušany – Tážaly
35.Císařov PR 15,67 16,09 16,092018/09/08 Olešnice
36.Chválkovice OL 15,69 16,14 16,142018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
37.Měrotín OL 16,19 15,32 16,192018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
38.Císařov PR 16,21 15,98 16,212018/07/07 Kožušany – Tážaly
39.Ráječek SU 16,22 14,90 16,222018/08/04 Náměšť na Hané
40.Pavlov-výběr SU 15,77 16,23 16,232018/09/08 Olešnice
41.Pavlov-výběr SU 15,03 16,23 16,232018/07/07 Kožušany – Tážaly
42.Domamyslice Dvojka PV 15,86 16,30 16,302018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
43.Chválkovice OL 16,36 16,14 16,362018/08/18 Měrotín
44.Myslejovice PV 16,37 15,78 16,372018/08/04 Náměšť na Hané
45.Cholina OL 16,28 16,38 16,382018/09/08 Olešnice
46.Chválkovice OL 16,39 16,35 16,392018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
47.Náměšť na Hané OL 15,97 16,42 16,422018/08/18 Měrotín
48.Olešnice X OL 14,99 16,43 16,432018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
49.Dolany OL 16,28 16,46 16,462018/09/08 Olešnice
50.Cholina OL 16,38 16,49 16,492018/08/18 Měrotín
51.Nemile SU 16,05 16,50 16,502018/06/23 Pavlov (SU)
52.Pavlov-výběr SU 15,23 16,52 16,522018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
53.Cholina OL 15,87 16,53 16,532018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
54.Ludéřov OL 15,50 16,57 16,572018/06/23 Pavlov (SU)
55.Měrotín OL 15,98 16,57 16,572018/08/18 Měrotín
56.Myslejovice PV 16,12 16,58 16,582018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
57.Bílovice PV 16,00 16,60 16,602018/08/18 Měrotín
58.Bílovice PV 16,64 14,51 16,642018/09/08 Olešnice
59.Pavlov-výběr SU 16,42 16,64 16,642018/08/18 Měrotín
60.Střelice OL 16,24 16,72 16,722018/09/08 Olešnice
61.Olešnice X OL 16,46 16,74 16,742018/08/18 Měrotín
62.Niva PV 16,05 16,80 16,802018/08/18 Měrotín
63.Střelice OL 16,81 16,18 16,812018/08/18 Měrotín
64.Myslejovice PV 16,83 16,29 16,832018/08/18 Měrotín
65.Kosov SU 16,10 16,86 16,862018/08/18 Měrotín
66.Císařov PR 15,34 16,88 16,882018/08/04 Náměšť na Hané
67.Senetářov BK 15,96 16,89 16,892018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
68.Chválkovice OL 16,06 16,97 16,972018/09/08 Olešnice
69.Domamyslice Dvojka PV 15,71 17,02 17,022018/06/23 Pavlov (SU)
70.Nenakonice OL 16,06 17,05 17,052018/08/18 Měrotín
71.Chválkovice OL 17,07 15,93 17,072018/08/04 Náměšť na Hané
72.Nenakonice OL 17,20 17,07 17,202018/07/07 Kožušany – Tážaly
73.Svésedlice OL 17,20 16,37 17,202018/08/18 Měrotín
74.Císařov PR 16,53 17,21 17,212018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
75.Svésedlice OL 16,89 17,25 17,252018/08/04 Náměšť na Hané
76.Nenakonice OL 17,03 17,32 17,322018/06/23 Pavlov (SU)
77.Dolní Studénky SU 17,37 17,24 17,372018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
78.Štíty SU 17,42 16,42 17,422018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
79.Kožušany OL 17,44 16,11 17,442018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
80.Domamyslice Dvojka PV 16,52 17,46 17,462018/08/18 Měrotín
81.Svésedlice OL 17,53 17,51 17,532018/06/23 Pavlov (SU)
82.Dolany OL 15,76 17,54 17,542018/07/07 Kožušany – Tážaly
83.Nenakonice OL 16,01 17,55 17,552018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
84.Čelechovice na Hané PV 15,68 17,55 17,552018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
85.Císařov PR 17,09 17,56 17,562018/08/18 Měrotín
86.Niva PV 17,67 17,70 17,702018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
87.Břidličná BR 16,44 17,71 17,712018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
88.Olešnice X OL 17,70 17,74 17,742018/06/23 Pavlov (SU)
89.Třeština SU 17,01 17,84 17,842018/06/23 Pavlov (SU)
90.Svésedlice OL 17,08 17,85 17,852018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
91.Kožušany OL 17,00 17,97 17,972018/06/23 Pavlov (SU)
92.Niva PV 18,02 17,66 18,022018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
93.Podolí PR 18,08 17,77 18,082018/07/07 Kožušany – Tážaly
94.Střížov OL 18,10 15,80 18,102018/08/04 Náměšť na Hané
95.Slavětín OL 16,86 18,15 18,152018/08/18 Měrotín
96.Kokory PR 18,12 18,15 18,152018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
97.Třeština SU 17,65 18,23 18,232018/07/07 Kožušany – Tážaly
98.Brusné KM 18,21 18,23 18,232018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
99.Pavlov-výběr SU 15,79 18,45 18,452018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
100.Kožušany OL 18,56 17,92 18,562018/08/18 Měrotín
101.Kožušany OL 18,59 15,56 18,592018/08/04 Náměšť na Hané
102.Náměšť na Hané OL 18,68 17,55 18,682018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
103.Dolany Vajca OL 18,91 17,71 18,912018/08/18 Měrotín
104.Nemile SU 18,99 15,14 18,992018/08/18 Měrotín
105.Domamyslice Dvojka PV 18,71 19,05 19,052018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
106.Čechy pod Kosířem PV 19,13 19,00 19,132018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
107.Niva PV 19,25 17,14 19,252018/06/23 Pavlov (SU)
108.Čechy pod Kosířem PV 19,34 19,21 19,342018/09/08 Olešnice
109.Vrchoslavice PV 19,37 18,68 19,372018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
110.Náměšť na Hané OL 17,44 19,51 19,512018/09/08 Olešnice
111.Štíty SU 19,28 19,52 19,522018/08/18 Měrotín
112.Grygov OL 19,26 19,57 19,572018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
113.Břidličná BR 19,09 19,63 19,632018/09/08 Olešnice
114.Dub nad Moravou OL 19,74 19,43 19,742018/07/07 Kožušany – Tážaly
115.Radíkov OL 19,80 19,40 19,802018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
116.Chořelice OL 19,84 19,44 19,842018/08/18 Měrotín
117.Otinoves PV 19,79 19,88 19,882018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
118.Dub nad Moravou OL 20,11 19,66 20,112018/08/18 Měrotín
119.Dolany OL 18,98 20,12 20,122018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
120.Dolní Studénky SU 17,87 20,20 20,202018/08/18 Měrotín
121.Vojnice OL 20,22 19,16 20,222018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
122.Olšany u Prostějova PV 20,24 19,68 20,242018/09/08 Olešnice
123.Čechy pod Kosířem PV 20,25 19,30 20,252018/08/04 Náměšť na Hané
124.Grygov OL 19,24 20,34 20,342018/07/07 Kožušany – Tážaly
125.Náměšť na Hané 2 OL 20,46 19,86 20,462018/08/04 Náměšť na Hané
126.Chválkovice OL 20,01 20,68 20,682018/06/23 Pavlov (SU)
127.Čechy pod Kosířem PV 19,53 20,83 20,832018/08/18 Měrotín
128.Čechy pod Kosířem PV 20,98 20,91 20,982018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
129.Vojnice OL 21,12 20,76 21,122018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
130.Náměšť na Hané OL 21,14 20,04 21,142018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
131.Břidličná BR 20,95 21,29 21,292018/07/07 Kožušany – Tážaly
132.Chořelice OL 21,32 21,00 21,322018/09/08 Olešnice
133.Sobotín SU 21,39 21,06 21,392018/07/07 Kožušany – Tážaly
134.Dub nad Moravou OL 21,16 21,40 21,402018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
135.Grygov OL 21,56 21,27 21,562018/08/18 Měrotín
136.Bílovice PV 21,60 14,93 21,602018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
137.Dolany OL 21,76 16,99 21,762018/08/04 Náměšť na Hané
138.Olešnice X OL 21,74 21,94 21,942018/08/04 Náměšť na Hané
139.Břidličná BR 21,36 22,26 22,262018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
140.Velký Týnec OL 22,36 17,45 22,362018/06/23 Pavlov (SU)
141.Pavlov-výběr SU 22,68 15,17 22,682018/08/04 Náměšť na Hané
142.Vojnice OL 22,56 22,70 22,702018/09/08 Olešnice
143.Radíkov OL 22,97 22,39 22,972018/06/23 Pavlov (SU)
144.Grygov OL 20,72 23,68 23,682018/08/04 Náměšť na Hané
145.Radíkov OL 23,68 23,76 23,762018/09/08 Olešnice
146.Olšany u Prostějova PV 24,10 24,09 24,102018/08/18 Měrotín
147.Vojnice OL 20,38 24,25 24,252018/08/18 Měrotín
148.Podolí PR 24,46 19,71 24,462018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
149.Grygov OL 18,98 24,51 24,512018/09/08 Olešnice
150.Otinoves PV 21,20 24,57 24,572018/09/08 Olešnice
151.Dub nad Moravou OL 24,75 24,72 24,752018/06/23 Pavlov (SU)
152.Mladeč OL 24,55 24,80 24,802018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
153.Grygov OL 24,93 20,82 24,932018/06/23 Pavlov (SU)
154.Ludéřov OL 14,70 25,18 25,182018/08/04 Náměšť na Hané
155.Nenakonice OL 25,06 25,38 25,382018/09/08 Olešnice
156.Mladeč OL 25,38 25,47 25,472018/06/23 Pavlov (SU)
157.Dubčany OL 26,28 26,74 26,742018/07/07 Kožušany – Tážaly
158.Oplocany PR 23,31 27,75 27,752018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
159.Drahanovice OL 28,16 21,45 28,162018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
160.Otinoves PV 25,95 28,32 28,322018/08/18 Měrotín
161.Olšany u Prostějova PV 28,36 28,57 28,572018/08/04 Náměšť na Hané
162.Odrlice OL 28,67 16,04 28,672018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
163.Velký Týnec OL 27,87 29,12 29,122018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
164.Císařov PR 30,16 29,25 30,162018/06/23 Pavlov (SU)
165.Podolí PR 30,91 22,00 30,912018/06/23 Pavlov (SU)
166.Třeština SU 30,98 28,56 30,982018/08/04 Náměšť na Hané
167.Dolany A OL 31,93 31,76 31,932018/06/23 Pavlov (SU)
168.Radíkov OL 32,09 30,24 32,092018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
169.Dubčany OL 31,99 32,31 32,312018/08/04 Náměšť na Hané
170.Otinoves PV 17,30 33,28 33,282018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
171.Mladeč OL 18,76 33,79 33,792018/08/18 Měrotín
172.Dubčany OL 34,98 34,75 34,982018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
173.Těšetice OL 35,00 20,06 35,002018/09/08 Olešnice
174.Blatec OL 35,64 34,55 35,642018/07/07 Kožušany – Tážaly
175.Domamyslice Dvojka PV 16,92 36,12 36,122018/08/04 Náměšť na Hané
176.Nenakonice OL 36,16 35,72 36,162018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
177.Nenakonice OL 36,94 28,70 36,942018/08/04 Náměšť na Hané
178.Podolí PR 37,37 36,47 37,372018/08/04 Náměšť na Hané
179.Olšany u Prostějova PV 21,61 39,02 39,022018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
180.Mladeč OL 31,31 41,31 41,312018/07/07 Kožušany – Tážaly
181.Těšetice OL 42,82 28,39 42,822018/08/18 Měrotín
182.Vojnice OL 52,57 54,06 54,062018/08/04 Náměšť na Hané
183.Lukov ZL NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
184.Niva PV NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
185.Niva PV NP NP NP2018/08/04 Náměšť na Hané
186.Střelice OL 16,14 NP NP2018/06/23 Pavlov (SU)
187.Císařov PR NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
188.Olšany u Prostějova PV NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
189.Dub nad Moravou OL 25,19 24,70 NP2018/08/04 Náměšť na Hané
190.Radíkov OL 26,08 24,85 NP2018/08/04 Náměšť na Hané
191.Kožušany OL NP NP NP2018/09/08 Olešnice
192.Lošov OL NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
193.Velký Týnec OL 21,35 NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
194.Lošov OL NP 17,87 NP2018/08/04 Náměšť na Hané
195.Bílý Potok JE 16,93 NP NP2018/09/08 Olešnice
196.Niva PV NP NP NP2018/09/08 Olešnice
197.Nemile SU NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
198.Dolany OL NP NP NP2018/08/18 Měrotín
199.Břidličná BR NP NP NP2018/06/23 Pavlov (SU)
200.Nemile SU NP 16,16 NP2018/08/04 Náměšť na Hané
201.Radíkov OL NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
202.Radíkov OL NP NP NP2018/08/18 Měrotín
203.Ludéřov OL NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
204.Kosov SU NP NP NP2018/09/08 Olešnice
205.Těšetice OL NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
206.Velký Týnec OL 17,52 NP NP2018/09/08 Olešnice
207.Náměšť na Hané OL 16,29 NP NP2018/06/23 Pavlov (SU)
208.Kožušany OL NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
209.Hranice PR NP NP NP2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
210.Bílý Potok JE 14,69 NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
211.Podolí PR NP NP NP2018/08/18 Měrotín
212.Šumvald OL 29,10 NP NP2018/06/23 Pavlov (SU)
213.Třeština SU 17,03 NP NP2018/09/08 Olešnice
214.Třeština SU NP NP NP2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
215.Nemile Farma SU NP NP NP2018/08/18 Měrotín
216.Břidličná BR NP NP NP2018/08/04 Náměšť na Hané
217.Domamyslice Dvojka PV NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
218.Otinoves PV NP 36,43 NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
219.Střížov OL NP NP NP2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
220.Štíty SU NP NP NP2018/06/23 Pavlov (SU)
221.Svésedlice OL NP NP NP2018/07/07 Kožušany – Tážaly
222.Štíty SU NP NP NP2018/08/04 Náměšť na Hané
223.Mladeč OL 45,47 46,05 NP2018/09/08 Olešnice
224.Ludéřov OL NP NP NP2018/09/08 Olešnice
225.Štíty SU 16,38 17,25 NP2018/09/08 Olešnice
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


MUŽI - Dosažené body v roce: 2018

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Měrotín OL Olomoucký131
2.Čelechovice na Hané PV Olomoucký119
3.Chválkovice OL Olomoucký99
4.Olešnice X OL Olomoucký98
5.Bílovice PV Olomoucký98
6.Pavlov-výběr SU Olomoucký87
7.Cholina OL Olomoucký80
8.Ludéřov OL Olomoucký77
9.Náměšť na Hané OL Olomoucký76
10.Císařov PR Olomoucký65
11.Domamyslice Dvojka PV Olomoucký65
12.Kožušany OL Olomoucký65
13.Nemile SU Olomoucký61
14.Nenakonice OL Olomoucký48
15.Svésedlice OL Olomoucký43
16.Niva PV Olomoucký40
17.Střelice OL Olomoucký39
18.Štíty SU Olomoucký34
19.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký32
20.Grygov OL Olomoucký28
21.Hrabůvka PR Olomoucký25
22.Břidličná BR Moravskoslezský21
23.Třeština SU Olomoucký19
24.Ráječek SU Olomoucký18
25.Křenovice PR Olomoucký17
26.Radíkov OL Olomoucký17
27.Senetářov BK Jihomoravský15
28.Dolní Studénky SU Olomoucký14
29.Myslejovice PV Olomoucký14
30.Dub nad Moravou OL Olomoucký14


Nejlepší výsledky v roce: 2018

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Nemile SU 17,06 16,81 17,06 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
2.Loučany OL 17,81 17,47 17,81 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
3.Pěnčín PV 18,13 18,15 18,15 2018/09/08 Olešnice
4.Krasice PV 18,18 17,61 18,18 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
5.Krasice PV 17,48 18,28 18,28 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
6.Loučany OL 18,29 18,03 18,29 2018/09/08 Olešnice
7.Nemile SU 17,90 18,45 18,45 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
8.Bílovice B PV 18,46 17,56 18,46 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
9.Cholina OL 18,42 18,46 18,46 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
10.Nemile SU 18,62 17,80 18,62 2018/08/18 Měrotín
11.Pěnčín PV 17,79 18,62 18,62 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
12.Haňovice OL 18,69 17,72 18,69 2018/09/08 Olešnice
13.Pěnčín PV 18,78 18,56 18,78 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
14.Bílovice B PV 18,62 18,84 18,84 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
15.Maršíkov SU 18,83 18,85 18,85 2018/08/04 Náměšť na Hané
16.Soběsuky A PV 18,37 18,88 18,88 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
17.Nemile SU 18,27 18,90 18,90 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
18.Nětčice KM 18,93 17,77 18,93 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
19.Nenakonice OL 19,00 18,94 19,00 2018/09/08 Olešnice
20.Loučany OL 19,02 18,27 19,02 2018/08/04 Náměšť na Hané
21.Císařov PR 18,17 19,06 19,06 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
22.Velký Týnec OL 19,09 18,08 19,09 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
23.Pěnčín PV 19,14 18,84 19,14 2018/08/18 Měrotín
24.Cholina OL 18,52 19,16 19,16 2018/09/08 Olešnice
25.Cholina OL 18,72 19,21 19,21 2018/08/04 Náměšť na Hané
26.Cholina OL 18,42 19,29 19,29 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
27.Krasice PV 19,34 19,31 19,34 2018/08/04 Náměšť na Hané
28.Krasice PV 19,35 19,12 19,35 2018/06/23 Pavlov (SU)
29.Haňovice OL 19,42 19,06 19,42 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
30.Maršíkov SU 19,44 19,07 19,44 2018/08/18 Měrotín
31.Olešnice OL 19,46 18,56 19,46 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
32.Maršíkov SU 19,48 18,37 19,48 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
33.Haňovice OL 18,28 19,52 19,52 2018/08/18 Měrotín
34.Nemile SU 19,53 18,21 19,53 2018/09/08 Olešnice
35.Loučany OL 19,54 18,18 19,54 2018/08/18 Měrotín
36.Soběsuky B PV 19,60 19,53 19,60 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
37.Pěnčín PV 19,61 19,47 19,61 2018/08/04 Náměšť na Hané
38.Krasice PV 18,00 19,64 19,64 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
39.Velký Týnec OL 19,32 19,70 19,70 2018/08/04 Náměšť na Hané
40.Mladeč OL 19,71 19,25 19,71 2018/08/18 Měrotín
41.Nové Dvory OL 19,56 19,73 19,73 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
42.Krasice PV 19,85 17,72 19,85 2018/09/08 Olešnice
43.Nové Dvory OL 19,87 19,06 19,87 2018/08/04 Náměšť na Hané
44.Bílovice B PV 19,31 19,89 19,89 2018/08/04 Náměšť na Hané
45.Mladeč OL 19,08 19,90 19,90 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
46.Nenakonice OL 19,67 19,94 19,94 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
47.Haňovice OL 19,36 19,96 19,96 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
48.Nenakonice OL 20,06 18,93 20,06 2018/08/18 Měrotín
49.Svésedlice OL 19,49 20,25 20,25 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
50.Nové Dvory OL 19,76 20,28 20,28 2018/08/18 Měrotín
51.Nenakonice OL 20,44 19,26 20,44 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
52.Blatec OL 20,49 18,70 20,49 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
53.Maršíkov SU 19,70 20,49 20,49 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
54.Maršíkov SU 19,31 20,56 20,56 2018/09/08 Olešnice
55.Olešnice OL 20,65 18,47 20,65 2018/08/04 Náměšť na Hané
56.Kožušany OL 20,67 20,59 20,67 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
57.Svésedlice OL 20,69 20,05 20,69 2018/08/18 Měrotín
58.Velký Týnec OL 20,85 19,65 20,85 2018/08/18 Měrotín
59.Náměšť na Hané OL 20,61 20,86 20,86 2018/08/04 Náměšť na Hané
60.Chválkovice OL 19,50 20,91 20,91 2018/08/18 Měrotín
61.Soběsuky A PV 20,92 20,99 20,99 2018/09/08 Olešnice
62.Bílovice B PV 21,05 17,95 21,05 2018/09/08 Olešnice
63.Mladeč OL 20,40 21,08 21,08 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
64.Bílovice B PV 19,26 21,08 21,08 2018/08/18 Měrotín
65.Blatec OL 21,09 18,49 21,09 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
66.Olešnice OL 20,99 21,10 21,10 2018/06/23 Pavlov (SU)
67.Lesnice SU 20,47 21,11 21,11 2018/08/18 Měrotín
68.Nové Dvory OL 19,05 21,17 21,17 2018/09/08 Olešnice
69.Rokytnice PR 19,24 21,18 21,18 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
70.Velký Týnec OL 21,29 20,74 21,29 2018/06/23 Pavlov (SU)
71.Čechy pod Kosířem PV 21,43 20,79 21,43 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
72.Čechy pod Kosířem PV 21,58 21,74 21,74 2018/08/18 Měrotín
73.Pavlov SU 21,78 18,50 21,78 2018/09/08 Olešnice
74.Nové Dvory OL 20,47 21,81 21,81 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
75.Cholina OL 21,89 18,14 21,89 2018/08/18 Měrotín
76.Soběsuky A PV 21,91 20,66 21,91 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
77.Blatec OL 20,26 22,08 22,08 2018/08/18 Měrotín
78.Vojnice OL 22,39 22,58 22,58 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
79.Náměšť na Hané OL 20,30 22,68 22,68 2018/08/18 Měrotín
80.Blatec OL 22,72 21,14 22,72 2018/08/04 Náměšť na Hané
81.Lesnice SU 22,60 22,78 22,78 2018/08/04 Náměšť na Hané
82.Mladeč OL 23,19 23,27 23,27 2018/09/08 Olešnice
83.Svésedlice OL 19,97 23,36 23,36 2018/08/04 Náměšť na Hané
84.Kožušany OL 23,01 23,43 23,43 2018/09/08 Olešnice
85.Blatec OL 23,70 20,66 23,70 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
86.Nenakonice OL 24,09 20,15 24,09 2018/06/23 Pavlov (SU)
87.Kožušany OL 24,26 24,24 24,26 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
88.Vojnice OL 24,32 23,58 24,32 2018/09/08 Olešnice
89.Mladeč OL 23,09 24,91 24,91 2018/06/23 Pavlov (SU)
90.Nové Dvory OL 20,57 25,14 25,14 2018/06/23 Pavlov (SU)
91.Náměšť na Hané OL 25,76 25,53 25,76 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
92.Olešnice OL 26,68 17,66 26,68 2018/09/08 Olešnice
93.Vojnice OL 26,80 25,54 26,80 2018/08/04 Náměšť na Hané
94.Vojnice OL 26,80 25,23 26,80 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
95.Blatec OL 24,89 26,98 26,98 2018/06/23 Pavlov (SU)
96.Císařov PR 27,25 27,25 27,25 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
97.Velký Týnec OL 28,13 28,03 28,13 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
98.Bílovice B PV 20,25 28,22 28,22 2018/06/23 Pavlov (SU)
99.Olešnice OL 28,16 28,49 28,49 2018/08/18 Měrotín
100.Velký Týnec OL 28,92 20,47 28,92 2018/09/08 Olešnice
101.Haňovice OL 19,91 29,08 29,08 2018/08/04 Náměšť na Hané
102.Maršíkov SU 21,53 29,53 29,53 2018/06/23 Pavlov (SU)
103.Vojnice OL 30,32 23,58 30,32 2018/08/18 Měrotín
104.Nenakonice OL 31,03 31,35 31,35 2018/08/04 Náměšť na Hané
105.Náměšť na Hané OL 29,65 31,68 31,68 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
106.Cholina OL 31,87 21,52 31,87 2018/06/23 Pavlov (SU)
107.Náměšť na Hané OL 18,08 33,07 33,07 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
108.Čechy pod Kosířem PV 33,67 32,69 33,67 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
109.Svésedlice OL 31,63 34,42 34,42 2018/06/23 Pavlov (SU)
110.Čechy PR 35,25 29,57 35,25 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
111.Tovačov PR 36,21 35,66 36,21 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
112.Mladeč OL 36,02 37,15 37,15 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
113.Maršíkov SU 19,61 38,91 38,91 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
114.Náměšť na Hané OL 39,24 21,55 39,24 2018/06/23 Pavlov (SU)
115.Svésedlice OL 19,35 39,58 39,58 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
116.Čechy pod Kosířem PV 42,15 39,86 42,15 2018/09/08 Olešnice
117.Nenakonice OL 18,69 42,35 42,35 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
118.Blatec OL 19,31 NP NP 2018/09/08 Olešnice
119.Soběsuky B PV 24,14 23,66 NP 2018/09/08 Olešnice
120.Velký Týnec OL NP NP NP 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
121.Chválkovice OL 20,63 21,68 NP 2018/09/08 Olešnice
122.Nové Dvory OL NP NP NP 2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!
123.Kosov SU NP NP NP 2018/09/08 Olešnice
124.Cholina OL NP NP NP 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
125.Krasice PV NP 28,30 NP 2018/08/18 Měrotín
126.Pěnčín PV NP NP NP 2018/07/07 Kožušany – Tážaly
127.Senetářov BK NP NP NP 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
128.Dolní Studénky SU NP NP NP 2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice
129.Nemile SU 22,56 22,06 DSQ 2018/08/04 Náměšť na Hané
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


ŽENY - Dosažené body v roce: 2018

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Krasice PV Olomoucký57
2.Nemile SU Olomoucký56
3.Pěnčín PV Olomoucký56
4.Loučany OL Olomoucký46
5.Maršíkov SU Olomoucký42
6.Cholina OL Olomoucký33
7.Nenakonice OL Olomoucký31
8.Bílovice B PV Olomoucký31
9.Haňovice OL Olomoucký27
10.Velký Týnec OL Olomoucký26
11.Nové Dvory OL Olomoucký22
12.Olešnice OL Olomoucký21
13.Mladeč OL Olomoucký19
14.Blatec OL Olomoucký12
15.Svésedlice OL Olomoucký10
16.Soběsuky A PV Olomoucký9
17.Císařov PR Olomoucký6
18.Kožušany OL Olomoucký4
19.Náměšť na Hané OL Olomoucký2
20.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký1
21.Soběsuky B PV Olomoucký0
22.Tovačov PR Olomoucký0
23.Vojnice OL Olomoucký0
24.Chválkovice OL Olomoucký0
25.Čechy PR Olomoucký0
26.Pavlov SU Olomoucký0
27.Dolní Studénky SU Olomoucký0
28.Lesnice SU Olomoucký0
29.Nětčice KM Zlínský0
30.Senetářov BK Jihomoravský0