ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO! 2020 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Třeština
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2020 20:00
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490

Začátek rezervace: 19. 09. 2020 11:59
Konec rezervace: 19. 09. 2020 12:00
Začátek tipování:  19. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/

Poznámka pořadatele

Hasičský areál na fotbalovém hřišti


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-trestina-11189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Třeština mužiSUPavel Navrátil - admin ONL


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bezděčí u Trnávky BSY17,7116,4917,712021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Štíty SU16,6617,9417,942021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krasice - Prostějov PV18,0717,8718,072021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Studnice CR18,1716,3618,172021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bludov SU18,3018,1818,302021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Studénky SU17,8218,6118,612021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olšany u Prostějova PV19,0818,1319,082021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešnice XOL19,2818,9419,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nový Malín SU21,1819,8121,182021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Těšetice RatašiceOL20,9321,2821,282021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kosov SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Břidličná BRNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radíkov OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tošodry fire team NJNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kokory PRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Štíty SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ludéřov OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zábřeh SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Suchonice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Janovice BRNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nemile SUNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sobotín SUNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Niva PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Měrotín OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Bílý Potok JENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Světlá HoraBR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice BPV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasice - Prostějov PVNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže