ONL Drahanovice - ZRUŠENO! 2020 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 25. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Janovice BR14,5714,5414,572020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ratiboř VS14,6014,5914,602020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olšany u Prostějova PV15,4615,0415,462020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU15,3515,5615,562020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Čechy pod Kosířem PV18,2018,2818,282020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Šumvald OL18,0919,2419,242020/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2020/07/25 ONL Drahanovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
Kdy Kde Liga


Komentáře