ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO! 2020 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/
Kdy: 27. 06. 2020 21:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV14,9815,0615,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL15,0215,2015,202021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velká Bystřice OL15,4015,2015,402021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bílovice CPV15,7115,9315,932021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janovice BR15,9715,7115,972021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Domamyslice PV15,9416,3816,382021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL16,3216,5416,542021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bezděčí u Trnávky SY16,5917,1517,152021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dolany OL17,0517,1917,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dolní Libina SU18,2319,3419,342021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice - Prostějov PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bílovice A PV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dub nad Moravou OL19,6619,9119,912021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bílovice A PV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Blatec OL19,7820,0620,062021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL20,4220,0620,422021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Bílovice B PV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Droždín Chvádrož OL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice - Prostějov PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bílovice PV21,3020,7921,302021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Měrotín OL21,3220,2921,322021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2020/06/27 ONL Pavlov (SU) - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B
ONL
2021/08/28 Pavlov (SU), ONL - noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře