Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ko
1
LU
2

3

4
Tr
5
1. Ludéřov 90 14,79OL
14,79
15,02
15,82
15,78
15,24
2. Olešnice 46 15,08OL
17,43
15,08
NP
15,13
16,62
3. Bílovice 45 15,29PV
15,29
15,54
NP
15,91
NP
4. Domamyslice Dvojka 41 15,39PV
15,39
NP
18,13
17,13
15,80
5. Měrotín 37 15,19OL
NP
NP
15,19
15,69
NP
-. Chválkovice 37 15,90OL
15,90
16,74
15,91
16,21
NP
7. Střelice 36 15,79OL
15,79
22,29
16,40
16,19
18,34
8. Pavlov-výběr 26 16,50SU
NP
16,63
18,69
17,01
16,50
9. Břevenec 25 15,44OL--
15,44
-
16,70
-. Cholina 25 15,54OL
15,54
17,10
20,73
16,42
NP
-. Kožušany 25 15,97OL
15,97
17,39
16,41
NP
19,11
-. Tršice 25 16,32OL
17,07
16,74
18,22
NP
16,32
13. Svésedlice 24 15,87OL
15,87
28,07
32,05
16,22
17,20
14. Náměšť na Hané 20 16,33OL
16,33
27,25
16,77
16,33
NP
15. Hlubočky 13 15,98OL
16,86
-
18,25
15,98
-
16. Sobíšky 10 15,84PR
15,84
----
-. Břidličná 10 16,63BR
NP
16,63
22,16
22,11
NP
18. Dolany B 9 16,19OL
16,19
17,78
20,89
21,42
-
19. Střížov 8 17,58OL
18,32
19,30
17,58
NP
-
-. Šumvald 8 17,91OL
18,10
18,29
17,91
NP
-
21. Dolany A 7 16,95OL
NP
18,10
-
16,95
17,70
22. Nová Dědina 6 16,13OL
16,13
---
NP
-. Troubelice 6 17,94OL
NP
17,94
NP
18,62
20,06
24. Otaslavice 5 17,53PV
17,53
---
18,27
25. Sobotín 3 16,85SU
16,85
----
26. Moravičany 2 18,41SU---
18,41
-
27. Krasice 1 19,07PV
25,86
20,07
20,20
19,07
-
28. Dětkovice 0 15,71PV-
15,71
---
-. Stražisko 0 15,87PV-
15,87
---
-. Janovice 0 15,92BR----
15,92
-. Ráječek 0 16,05SU----
16,05
-. Podolí 0 18,75PR
19,55
18,75
19,07
NP
22,90
-. Droždín 0 18,93OL
23,30
18,93
NP
--
-. Benešov 0 19,62BK-
19,62
---
-. Velký Týnec 0 21,36OL
21,36
NP
NP
28,46
-
-. Stará Ves 0 21,63BR----
21,63
-. Oplocany Beta 0 22,11PR
22,11
----
-. Čechy pod Kosířem 0 22,13PV-
42,48
22,13
36,55
-
-. Drahanovice 0 23,01OL-
23,65
NP
23,01
-
-. Dub nad Moravou 0 23,11OL
NP
23,11
52,13
24,28
NP
-. Lošov 0 23,32OL--
23,32
-
30,27
-. Nový Malín 0 24,02SU----
24,02
-. Rohle 0 24,10SU----
24,10
-. Laškov 0 31,68PV-
31,68
NP
--
-. Bohuňovice 0 32,00OL--
32,00
--
-. Medlov 0 32,04OL
32,04
----
-. Nenakonice 0 32,42OL
35,19
-
32,42
--
-. Grygov 0 33,16OL
35,56
-
33,16
-
33,58
-. Mladeč 0 35,57OL
35,57
47,76
-
36,37
-
-. Újezd 0 36,24OL
36,24
--
38,40
NP
-. Oplocany A 0 46,06PR
46,06
----
-. Těšetice 0 67,13OL-
67,13
---
-. Myslejovice TOP 0 NPPV-
NP
---
-. Bohuslavice 0 NPOP----
NP
-. Staměřice 0 NPPR----
NP
-. Myslejovice B 0 NPPV-
NP
---
-. Nemile 0 NPSU----
NP
-. Blatec 0 NPOL
NP
--
NP
-
-. Lesnice 0 NPSU----
NP
-. Dolní Studénky 0 NPSU-
NP
---


Celkem se účastnilo:  96 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: