Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5

6
Ol
7

8
1. Měrotín 131 15,16OL
15,86
15,16
16,19
15,57
16,57
-
15,22
15,72
2. Čelechovice na Hané 119 14,74PV-
14,85
17,55
15,62
14,74
-
14,97
15,48
3. Chválkovice 99 16,06OL
20,68
16,06
16,39
17,07
16,36
-
16,97
16,14
4. Olešnice X 98 14,70OL
17,74
-
14,70
21,94
16,74
-
14,87
16,43
-. Bílovice 98 15,28PV
15,71
-
21,60
15,28
16,60
-
16,64
15,54
6. Pavlov-výběr 87 15,95SU
15,95
16,23
18,45
22,68
16,64
-
16,23
16,52
7. Cholina 80 15,40OL--
15,40
15,90
16,49
-
16,38
16,53
8. Ludéřov 77 15,03OL
16,57
15,91
15,92
25,18
15,03
-
NP
NP
9. Náměšť na Hané 76 15,46OL
NP
15,59
18,68
15,46
16,42
-
19,51
21,14
10. Kožušany 65 14,73OL
17,97
14,73
17,44
18,59
18,56
-
NP
NP
-. Domamyslice Dvojka 65 15,16PV
17,02
NP
19,05
36,12
17,46
-
15,16
16,30
-. Císařov 65 16,09PR
30,16
16,21
17,21
16,88
17,56
-
16,09
NP
13. Nemile 61 15,22SU
16,50
NP
15,22
NP
18,99
-
15,58
-
14. Nenakonice 48 17,05OL
17,32
17,20
36,16
36,94
17,05
-
25,38
17,55
15. Svésedlice 43 17,20OL
17,53
NP
17,85
17,25
17,20
---
16. Niva 40 16,80PV
19,25
NP
17,70
NP
16,80
-
NP
18,02
17. Střelice 39 15,68OL
NP
15,68
--
16,81
-
16,72
-
18. Štíty 34 15,58SU
NP
15,58
17,42
NP
19,52
-
NP
-
19. Čechy pod Kosířem 32 19,13PV--
20,98
20,25
20,83
-
19,34
19,13
20. Grygov 28 19,57OL
24,93
20,34
-
23,68
21,56
-
24,51
19,57
21. Hrabůvka 25 14,83PR-------
14,83
22. Břidličná 21 17,71BR
NP
21,29
17,71
NP
--
19,63
22,26
23. Třeština 19 17,84SU
17,84
18,23
NP
30,98
--
NP
-
24. Ráječek 18 15,97SU
15,97
--
16,22
----
25. Křenovice 17 15,81PR-------
15,81
-. Radíkov 17 19,80OL
22,97
NP
32,09
NP
NP
-
23,76
19,80
27. Senetářov 15 16,89BK--
16,89
-----
28. Myslejovice 14 16,01PV-
16,01
16,58
16,37
16,83
---
-. Dolní Studénky 14 17,37SU--
17,37
-
20,20
---
-. Dub nad Moravou 14 19,74OL
24,75
19,74
21,40
NP
20,11
---
31. Dolany 12 16,46OL-
17,54
20,12
21,76
NP
-
16,46
-
-. Olšany u Prostějova 12 20,24PV--
39,02
28,57
24,10
-
20,24
NP
33. Vojnice 11 20,22OL--
21,12
54,06
24,25
-
22,70
20,22
-. Náměšť na Hané 2 11 20,46OL---
20,46
----
35. Podolí 10 18,08PR
30,91
18,08
24,46
37,37
NP
---
36. Chořelice 9 19,84OL----
19,84
-
21,32
-
-. Otinoves 9 19,88PV-
NP
19,88
-
28,32
-
24,57
33,28
38. Velký Týnec 7 22,36OL
22,36
NP
----
NP
29,12
-. Dubčany 7 26,74OL-
26,74
34,98
32,31
----
40. Sobotín 4 21,39SU-
21,39
------
41. Blatec 2 35,64OL-
35,64
------
42. Mladeč 1 24,80OL
25,47
41,31
24,80
-
33,79
-
NP
-
43. Kosov 0 16,86SU----
16,86
-
NP
-
-. Střížov 0 18,10OL--
NP
18,10
----
-. Kokory 0 18,15PR-------
18,15
-. Slavětín 0 18,15OL----
18,15
---
-. Brusné 0 18,23KM-------
18,23
-. Dolany Vajca 0 18,91OL----
18,91
---
-. Vrchoslavice 0 19,37PV-------
19,37
-. Oplocany 0 27,75PR--
27,75
-----
-. Drahanovice 0 28,16OL--
28,16
-----
-. Odrlice 0 28,67OL--
28,67
-----
-. Dolany A 0 31,93OL
31,93
-------
-. Těšetice 0 35,00OL----
42,82
-
35,00
NP
-. Šumvald 0 NPOL
NP
-------
-. Lošov 0 NPOL-
NP
-
NP
----
-. Lukov 0 NPZL-------
NP
-. Bílý Potok 0 NPJE-
NP
----
NP
-
-. Hranice 0 NPPR-------
NP
-. Nemile Farma 0 NPSU----
NP
---

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5

6
Ol
7

8
1. Krasice 57 18,18PV
19,35
18,28
19,64
19,34
NP
-
19,85
18,18
2. Nemile 56 17,06SU-
17,06
18,90
DSQ
18,62
-
19,53
18,45
-. Pěnčín 56 18,15PV-
NP
18,78
19,61
19,14
-
18,15
18,62
4. Loučany 46 17,81OL---
19,02
19,54
-
18,29
17,81
5. Maršíkov 42 18,85SU
29,53
19,48
20,49
18,85
19,44
-
20,56
38,91
6. Cholina 33 18,46OL
31,87
18,46
NP
19,21
21,89
-
19,16
19,29
7. Bílovice B 31 18,46PV
28,22
-
18,84
19,89
21,08
-
21,05
18,46
-. Nenakonice 31 19,00OL
24,09
19,94
20,44
31,35
20,06
-
19,00
42,35
9. Haňovice 27 18,69OL--
19,42
29,08
19,52
-
18,69
19,96
10. Velký Týnec 26 19,09OL
21,29
NP
19,09
19,70
20,85
-
28,92
28,13
11. Nové Dvory 22 19,73OL
25,14
21,81
19,73
19,87
20,28
-
21,17
NP
12. Olešnice 21 19,46OL
21,10
-
19,46
20,65
28,49
-
26,68
-
13. Mladeč 19 19,71OL
24,91
21,08
37,15
-
19,71
-
23,27
19,90
14. Blatec 12 20,49OL
26,98
20,49
23,70
22,72
22,08
-
NP
21,09
15. Svésedlice 10 20,25OL
34,42
20,25
39,58
23,36
20,69
---
16. Soběsuky A 9 18,88PV--
21,91
---
20,99
18,88
17. Císařov 6 19,06PR-
27,25
-----
19,06
18. Kožušany 4 20,67OL-
20,67
24,26
---
23,43
-
19. Náměšť na Hané 2 20,86OL
39,24
33,07
25,76
20,86
22,68
--
31,68
20. Čechy pod Kosířem 1 21,43PV--
21,43
-
21,74
-
42,15
33,67
21. Nětčice 0 18,93KM-------
18,93
-. Soběsuky B 0 19,60PV--
19,60
---
NP
-
-. Chválkovice 0 20,91OL----
20,91
-
NP
-
-. Lesnice 0 21,11SU---
22,78
21,11
---
-. Rokytnice 0 21,18PR-------
21,18
-. Pavlov 0 21,78SU------
21,78
-
-. Vojnice 0 22,58OL--
26,80
26,80
30,32
-
24,32
22,58
-. Čechy 0 35,25PR-------
35,25
-. Tovačov 0 36,21PR--
36,21
-----
-. Dolní Studénky 0 NPSU--
NP
-----
-. Kosov 0 NPSU------
NP
-
-. Senetářov 0 NPBK--
NP
-----


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: