Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5
Ol
6

7
1. Bílovice 125 14,59PV
15,89
NP
14,59
15,49
16,38
15,01
15,30
2. Olešnice X 111 14,83OL
NP
-
14,88
15,24
16,05
14,83
16,09
3. Měrotín 91 15,26OL
16,25
NP
15,86
15,26
16,34
NP
15,34
4. Lukov 85 15,63ZL-
15,67
15,63
16,24
16,91
17,11
17,32
-. Ludéřov 85 14,91OL
17,86
15,91
15,77
15,68
NP
14,91
17,71
6. Kožušany 82 15,47OL
16,49
15,93
15,47
17,61
17,00
23,59
16,80
7. Čechy pod Kosířem 76 14,84PV
17,38
16,60
22,12
16,41
16,42
NP
14,84
8. Pavlov-výběr 72 15,45SU
16,17
18,45
15,45
16,60
18,80
16,52
NP
9. Janovice 71 15,35BR
16,55
NP
15,35
16,09
17,52
16,76
NP
10. Dolany 62 16,40OL
17,61
16,51
-
16,40
23,31
16,72
16,93
11. Čelechovice na Hané 61 15,47PV
15,80
20,01
15,47
NP
NP
16,48
NP
12. Kosov 58 16,38SU
16,38
16,66
17,34
NP
17,03
NP
16,79
13. Cholina 52 16,05OL
17,01
16,25
16,57
NP
NP
-
16,05
-. Otinoves 52 16,28PV
19,51
17,85
16,28
17,56
19,91
16,34
18,49
15. Ráječek 37 15,63SU
15,96
-----
15,63
16. Chválkovice 36 16,44OL
16,69
18,20
16,44
22,94
35,30
17,68
-
17. Střelice 35 15,57OL
21,56
23,04
15,57
17,00
17,43
NP
-
18. Svésedlice 33 15,98OL
16,29
15,98
18,34
----
-. Niva 33 16,40PV
NP
NP
NP
NP
16,46
16,40
NP
20. Leskovec nad Moravicí 30 15,82BR-
15,82
16,98
27,51
19,49
-
16,89
21. Olšany u Prostějova 27 16,07PV
25,00
25,78
24,79
19,40
NP
17,19
16,07
22. Hrabůvka 25 14,26PR------
14,26
-. Nemile 25 16,56SU
NP
--
16,61
-
16,56
NP
24. Radíkov 24 16,78OL-
NP
18,41
19,13
16,78
17,11
20,33
25. Domamyslice Dvojka 23 16,82PV
19,91
17,51
NP
23,63
NP
16,82
-
26. Ratiboř 20 16,36VS----
16,36
-
17,28
27. Bezděčí u Trnávky 19 17,25SY
19,49
17,25
20,92
-
NP
18,45
NP
28. Třeština 18 16,52SU
NP
NP
-
16,52
NP
18,06
18,44
29. Velká Bystřice 15 17,88OL
NP
17,96
-
42,54
17,88
NP
27,25
30. Sobotín 14 16,58SU-
16,58
----
17,50
-. Dub nad Moravou 14 17,12OL
NP
18,11
17,12
NP
38,29
--
32. Náměšť na Hané 13 17,16OL
22,00
NP
17,49
17,16
DSQ
--
33. Senetářov 11 17,27BK----
17,27
--
34. Šumvald 10 17,75OL
18,17
-
17,75
----
-. Vojnice 10 17,76OL
28,41
-
18,17
30,29
17,76
19,87
23,17
36. Dolní Libina 9 17,00SU------
17,00
-. Myslechovice 9 17,83OL
20,25
---
18,07
NP
17,83
38. Dolní Studénky 8 17,14SU------
17,14
-. Nenakonice 8 18,63OL
19,79
NP
NP
NP
18,63
--
-. Velký Týnec 8 19,39OL
19,39
NP
22,33
19,92
---
41. Kokory 7 18,43PR
NP
19,02
18,43
19,91
NP
-
NP
-. Grygov 7 19,25OL
NP
21,48
31,90
19,25
23,31
NP
30,91
43. Břidličná 5 17,42BR-
26,71
17,42
-
NP
--
44. Mladeč 4 18,10OL
NP
25,06
23,14
-
25,20
18,10
-
45. Studnice 3 17,74CR------
17,74
46. Mysločovice 0 17,70ZL-----
17,70
-
-. Bludov II 0 18,30SU------
18,30
-. Lešná 0 18,57VS------
18,57
-. Nové Dvory Famke MIX 0 20,18OL--
20,18
----
-. Chořelice 0 20,51OL
20,73
-
20,51
-
NP
31,32
24,05
-. Krasice 0 21,43PV
21,43
NP
NP
NP
30,69
NP
-
-. Bludov I 0 21,47SU------
21,47
-. Pustiměř 0 22,24VY----
22,24
--
-. Určice 0 22,97PV--
22,97
NP
---
-. Štíty 0 24,11SU
24,11
NP
-
NP
NP
-
NP
-. Suchonice 0 25,89OL---
25,89
---
-. Vřesovice 0 NPPV-
NP
-----
-. Zábřeh 0 NPSU------
NP
-. Těšetice Ratašice 0 NPOL-----
NP
-
-. Troubelice 0 NPOL---
NP
---
-. Bílý Potok 0 NPJE------
NP
-. Orechová Potôň 0 NPDS----
NP
--
-. Stražisko 0 NPPV-
NP
-----

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5
Ol
6

7
1. Loučany 91 17,49OL
NP
19,78
17,60
18,43
20,73
19,87
17,49
2. Bílovice B 84 18,77PV
20,47
21,42
18,77
19,41
20,18
19,06
39,52
3. Kosov 72 19,24SU
20,22
19,55
21,58
19,42
19,24
NP
26,61
4. Pavlov 53 17,50SU
20,58
-
18,82
21,92
24,02
20,87
17,50
-. Cholina 53 18,43OL
41,65
20,44
18,43
19,24
37,36
20,12
NP
6. Krasice 52 17,86PV
20,72
NP
NP
41,17
17,86
19,39
19,99
7. Kožušany 51 19,18OL
20,57
20,03
20,08
27,93
NP
19,18
NP
-. Maršíkov 51 19,51SU
NP
21,19
20,26
19,79
19,51
21,76
20,16
9. Velký Týnec 49 19,19OL
40,29
22,41
19,56
19,90
24,59
20,20
19,19
-. Haňovice 49 19,39OL
19,78
NP
21,70
22,30
20,71
19,39
NP
11. Čechy pod Kosířem 44 19,78PV
19,78
19,88
27,72
NP
20,42
23,19
NP
12. Mladeč 36 19,47OL
44,20
20,23
20,56
38,84
36,79
19,47
22,48
13. Droždín Chvádrož 30 19,84OL
20,71
36,18
20,44
19,84
25,00
20,44
-
-. Blatec 30 20,45OL
22,33
20,91
35,39
20,45
20,89
45,12
23,74
15. Dub nad Moravou 22 20,32OL
22,15
40,24
26,00
27,55
NP
20,32
20,37
-. Vojnice 22 20,42OL
21,61
23,95
21,46
36,81
20,42
21,70
NP
17. Náměšť na Hané 21 20,52OL
NP
NP
20,71
22,01
20,52
--
18. Soběsuky A 19 19,67PV-
19,67
28,79
--
20,85
-
19. Bezděčí u Trnávky 17 21,39SY
21,39
21,63
26,95
-
NP
NP
22,10
20. Lesnice 15 18,74SU-
21,48
38,21
---
18,74
21. Olešnice 14 20,32OL--
NP
--
20,32
20,36
22. Svésedlice 12 20,20OL-
20,20
21,61
----
23. Pěnčín 10 19,75PV-----
19,75
-
24. Soběsuky B 8 20,75PV-
27,27
20,91
--
20,75
-
25. Chválkovice 1 22,70OL--
22,70
36,01
---
26. Troubelice 0 22,90OL---
22,90
---
-. Polomí 0 26,98PV--
26,98
-
NP
NP
-
-. Velká Bystřice 0 32,56OL-
32,56
-----
-. Tovačov 0 49,84PR--
49,84
----


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: