Liga: | - |
Místo: | Bolelouc |
Okres: | Olomouc |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 10. 07. 2021 20:00 |
Kontakt: | Barbora Paráková |
Telefon: | 775658611 |
Začátek rezervace: | 27. 06. 2021 19:00 |
Konec rezervace: | 10. 07. 2021 20:00 |
Začátek tipování: | 10. 07. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 10. 07. 2021 00:00 |
Zadal: | Barbora Paráková |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.facebook.com/hasicizdubu |
Poznámka pořadatele
Sdh Dub nad Moravou zve všechny týmy na noční soutěž v požárním útoku
Kdy: 10.7.2021
Kde: Bolelouc u splavu- cesta bude značena a na Fb na události jsou přesné souřadnice.
V kolik: příjezd družstev do 20:00 , zahájení soutěže 20:45
Občerstvení zajištěno
Startovné:200kč/ družstvo
Kategorie: muži, ženy
Pravidla: Dle pravidel PS s úpravami, možnost zapůjčení dvou závodníků.
Trať: 2B pro všechny, náběh a kolem základny tartan , zbytek trati tráva.
Ceny: 1-3 místo pohár +medaile, věcné ceny
od 4 místa věcné ceny ve všech kategoriích
účastníci jsou povinni dodržovat v areálu platná nařízení vlády ČR.
Kontakt na případné dotazy: Breberinka@gmail.com 775658611
Událost na FB: https://fb.me/e/1ZAxV62XU
Rezervace od 27.6.2021 v 19:00 na : https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolelouc-11846.html
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bolelouc-11846.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Dub nad Moravou | OL | Barbora Paráková | |
2 | 2 | Bezděčí u Trnávky | muži | SY | Ludvík Drapl |
3 | 3 | Ratiboř | VS | Barbora Paráková | |
4 | 4 | Křenovice | PR | Marek Zavřel | |
5 | 5 | Dub nad Moravou | OL | Barbora Paráková | |
6 | 6 | Odry | TošOdry | NJ | Barča Burešová |
7 | 7 | Velká Bystřice | OL | Štěpán Konečný | |
8 | 8 | Kokory | PR | Libor Daňa | |
9 | 9 | Olšany u Prostějova | PV | Štěpán Konečný | |
10 | 10 | Přáslavice | OL | Barbora Ivanová | |
11 | 11 | Vojnice | ženy | OL | Adam Dvorský |
12 | 12 | Chropyně | KM | Vladislav Sedlařík | |
13 | 13 | Seloutky | Muži | PV | Barbora Sojčáková |
14 | 14 | Hoštice | KM | Antonín Novák | |
15 | 15 | Chválkovice | OL | Ondřej Šafařík | |
16 | 16 | Blatec | Ženy | OL | Jitka Hrabalová |
17 | 17 | Přáslavice | OL | Barbora Ivanová | |
18 | 18 | Nenakonice | OL | Jan Indrák | |
19 | 19 | Náměšť na Hané | Muži | OL | Marek Kopeček |
20 | 20 | Blatec | OL | Jiří Brlka | |
21 | 21 | Velký Týnec | OL | Anna Majerova | |
22 | 22 | Zborovice | KM | Barbora Paráková | |
23 | 23 | Nenakonice | Ženy | OL | Jiří Tomecek |
24 | 24 | Náměšť na Hané | Ženy | OL | Tereza Žáčková |
25 | 25 | Bystřička | VS | Kuba Rudolecký | |
26 | 26 | Ratiboř | ženy | VS | Nikola Višenková |
27 | 27 | Otinoves | PV | Jan Kolář | |
28 | 28 | Roštění | ženy | KM | Roštění -dorky/ženy |
29 | 33 | Břidličná | BR | Jaromir Pavlik | |
30 | 38 | Ratiboř | VS | Nikola Višenková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2021/07/10 | Bolelouc u splavu, Noční soutěž o Putovní pohár Dub nad Moravou | |
Kdy | Kde | Liga |