Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
2 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
3 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
4 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
5 13. 09. 2021 2021/09/24 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
6 01. 09. 2021 2021/09/24 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
7 06. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
8 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
9 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
10 16. 08. 2021 2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
11 20. 09. 2021 2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice SM -
12 14. 09. 2021 2021/09/24 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku OL -
13 01. 09. 2021 2021/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
14 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
15 29. 07. 2021 2021/09/25 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
16 20. 09. 2021 2021/09/26 Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 SM PKL
17 13. 09. 2021 2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH DO -
18 06. 09. 2021 2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun KM -
19 01. 10. 2021 2021/10/01 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika KM -
20 15. 09. 2021 2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany KM -
21 08. 10. 2021 2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
22 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
23 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Brod nad Tichou72021-09-21 15:17:02
2Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Brod nad Tichou22021-09-21 15:16:48
3Česká BěláMuži Žižkovo Pole132021-09-21 12:53:20
4RadimoviceMuži Dolní Měcholupy252021-09-21 12:10:02
5TopolanyMuži Dětkovice42021-09-21 12:07:08
6RadimoviceMuži Březová242021-09-21 09:55:44
7Benešov u SemilMuži Březová252021-09-21 09:53:54
8NasobůrkyMuži Nenakonice62021-09-21 09:43:51
9NasobůrkyMuži Ďáblice52021-09-21 09:30:32
10Ploukonicenerozlišeno Dubenec192021-09-21 09:10:51
11Ploukonicenerozlišeno Kosmonosy232021-09-21 08:59:23
12Police - zámecký areálnerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou282021-09-21 08:49:34
13Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka62021-09-21 08:24:28
14Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Hošťka42021-09-21 08:06:28
15Benešov u SemilMuži Obrubce42021-09-21 06:48:37
16RadimoviceMuži Veselá22021-09-21 04:43:23
17NasobůrkyMuži Velká (Hranice III)42021-09-20 23:39:22
18Ploukonicenerozlišeno Dneboh182021-09-20 22:05:41
19Benešov u SemilMuži Dneboh242021-09-20 22:03:34
20Police - zámecký areálnerozlišeno Dešná272021-09-20 21:49:08
21Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Dešná112021-09-20 21:47:45
22RadimoviceŽeny Krásná Ves42021-09-20 21:31:42
23SDH Ploukonicenerozlišeno Březová22021-09-20 21:30:44
24Benešov u SemilŽeny Krásná Ves42021-09-20 21:30:26
25Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Častohostice102021-09-20 21:14:49
26Ploukonicenerozlišeno Chyjice62021-09-20 20:43:14
27Ploukonicenerozlišeno Slatiny32021-09-20 20:42:55
28Ploukonicenerozlišeno Březovice172021-09-20 20:40:02
29Ploukonicenerozlišeno Sezemice82021-09-20 20:37:48
30Ploukonicenerozlišeno Zlatá Olešnice112021-09-20 20:36:23
31Ploukonicenerozlišeno Bystřice142021-09-20 20:34:37
32!!!PŘELOŽENO!!! Suchonicenerozlišeno Velká Bystřice82021-09-20 20:30:20
33RadimoviceMuži Bystřice232021-09-20 20:21:14
34Benešov u SemilMuži Bystřice232021-09-20 20:19:53
35SDH Ploukonicenerozlišeno Koberovy12021-09-20 20:18:06
36!!!PŘELOŽENO!!! Suchonicenerozlišeno Velký Týnec62021-09-20 20:17:04
37Ploukonicenerozlišeno Tatobity162021-09-20 20:09:42
38RadimoviceŽeny Pěnčín12021-09-20 20:06:45
39Benešov u SemilŽeny Pěnčín12021-09-20 20:06:10
40Ploukonicenerozlišeno Doubrava222021-09-20 20:05:45
41Ploukonicenerozlišeno Pěnčín462021-09-20 20:05:03
42Ploukonicenerozlišeno Karlinky212021-09-20 20:05:00
43Ploukonicenerozlišeno Karlinky72021-09-20 20:03:59
44Ploukonicenerozlišeno Desná III472021-09-20 20:02:54
45SDH Ploukonicenerozlišeno Žehrov202021-09-20 20:02:47
46Ploukonicenerozlišeno Frýdštejn102021-09-20 20:02:30
47SDH Ploukonicenerozlišeno Žehrov82021-09-20 20:02:29
48Ploukonicenerozlišeno Břehy302021-09-20 20:02:16
49Ploukonicenerozlišeno Jeřmanice482021-09-20 20:02:04
50Ploukonicenerozlišeno Břehy402021-09-20 20:01:55
51Ploukonicenerozlišeno Olešnice152021-09-20 20:01:45
52Ploukonicenerozlišeno Břehy492021-09-20 20:01:31
53RadimoviceMuži Žehrov222021-09-20 20:00:58
54Ploukonicenerozlišeno Žehrov132021-09-20 20:00:42
55RadimoviceŽeny Jeřmanice132021-09-20 20:00:40
56RadimoviceMuži Dneboh42021-09-20 20:00:38
57Ploukonicenerozlišeno Brada - Rybníček202021-09-20 20:00:28
58Benešov u SemilŽeny Jeřmanice132021-09-20 20:00:26
59Benešov u SemilMuži Žehrov222021-09-20 20:00:25
60Ploukonicenerozlišeno Alšovice22021-09-20 20:00:16
61Ploukonicenerozlišeno Olešnice92021-09-20 20:00:15
62Ploukonicenerozlišeno Březová502021-09-20 20:00:15
63Ploukonicenerozlišeno Karlinky122021-09-20 20:00:10
64SDH Ploukonicenerozlišeno Karlinky102021-09-20 19:52:55
65SDH Ploukonicenerozlišeno Karlinky122021-09-20 19:46:37
66SDH Ploukonicenerozlišeno Karlinky62021-09-20 19:46:13
67SDH Ploukonicenerozlišeno Sezemice92021-09-20 19:41:20
68BořitovMuži Senetářov392021-09-20 19:24:43
69SDH Ploukonicenerozlišeno Jeřmanice412021-09-20 19:15:18
70SDH Ploukonicenerozlišeno Frýdštejn52021-09-20 19:14:12
71Česká BěláŽeny Pohled92021-09-20 17:17:19
72Police - zámecký areálnerozlišeno Krahulov232021-09-20 16:40:18
73Česká BěláMuži Srch202021-09-20 16:25:06
74Police - zámecký areálnerozlišeno Kostníky202021-09-20 16:03:57
75Police - zámecký areálnerozlišeno Kostníky142021-09-20 16:03:22
76Česká BěláMuži Věž142021-09-20 15:59:08
77Kostelany hřištěnerozlišeno Zdislavice132021-09-20 13:52:36
78MarkvarecMuži Slapy102021-09-20 13:00:01
79Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Markvartice52021-09-20 12:38:01
80TopolanyŽeny Hodějice72021-09-20 11:32:37
81TopolanyMuži Habrovany212021-09-20 11:32:04
82TopolanyŽeny Pustiměř42021-09-20 11:27:08
83TopolanyMuži Pustiměř202021-09-20 11:26:55
84Kostelany hřištěnerozlišeno Bělotín122021-09-20 09:36:45
85Kostelany hřištěnerozlišeno Velká (Hranice III)22021-09-20 09:36:41
86NasobůrkyŽeny Šumvald42021-09-20 08:47:37
87BořitovMuži Žďár212021-09-20 06:42:58
88Hasičský areál Častohosticenerozlišeno Třebelovice92021-09-20 06:03:34
89RadimoviceMuži Brada - Rybníček32021-09-19 22:17:43
90RadimoviceŽeny Břehy22021-09-19 22:13:35
91Benešov u SemilŽeny Břehy22021-09-19 22:10:15
92Benešov u SemilMuži Brada - Rybníček32021-09-19 22:09:20
93Česká BěláŽeny Lučice12021-09-19 21:10:02
94Česká BěláMuži Lučice122021-09-19 21:08:28
95NasobůrkyŽeny Dub nad Moravou22021-09-19 20:56:01
96NasobůrkyMuži Kokory32021-09-19 20:55:44
97NasobůrkyMuži Chořelice22021-09-19 19:32:47
98NasobůrkyMuži Nasobůrky12021-09-19 19:27:49
99TopolanyŽeny Dražovice22021-09-19 18:56:18
100Police - zámecký areálnerozlišeno Heraltice82021-09-19 18:39:02
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání