Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Pavlov (SU)

Název soutěže a popis: noční soutěž 2B
Kontakt:   František Dolák
Kdy: 29. 06. 2019 21:30
Telefon:  734 172 045
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/
Konec rezervace: 29. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Čelechovice na Hané 15,80 PV 15,80 15,11
2.  Bílovice 15,89 PV 15,89 15,61
3.  Ráječek 15,96 SU 15,92 15,96
4.  Pavlov-výběr 16,17 SU 15,88 16,17
5.  Měrotín 16,25 OL 15,87 16,25
6.  Svésedlice 16,29 OL 16,21 16,29
7.  Kosov 16,38 SU 16,38 15,71
8.  Kožušany 16,49 OL 15,10 16,49
9.  Janovice 16,55 BR 15,20 16,55
10.  Chválkovice 16,69 OL 16,61 16,69
11.  Cholina 17,01 OL 17,01 15,27
12.  Čechy pod Kosířem 17,38 PV 16,59 17,38
13.  Dolany 17,61 OL 17,21 17,61
14.  Ludéřov 17,86 OL 17,86 15,42
15.  Šumvald 18,17 OL 18,17 17,11
16.  Velký Týnec 19,39 OL 18,56 19,39
17.  Bezděčí u Trnávky 19,49 SY 19,49 18,86
18.  Otinoves 19,51 PV 18,83 19,51
19.  Nenakonice 19,79 OL 19,79 18,88
20.  Domamyslice Dvojka 19,91 PV 19,91 18,12
21.  Myslechovice 20,25 OL 20,17 20,25
22.  Chořelice 20,73 OL 18,78 20,73
23.  Krasice 21,43 PV 20,71 21,43
24.  Střelice 21,56 OL 16,91 21,56
25.  Náměšť na Hané 22,00 OL 17,82 22,00
26.  Štíty 24,11 SU 17,56 24,11
27.  Olšany u Prostějova 25,00 PV 25,00 24,16
28.  Vojnice 28,41 OL 28,41 18,03
29.  Grygov NP OL 20,06 NP
29.  Třeština NP SU 17,91 NP
29.  Nemile NP SU NP NP
29.  Kokory NP PR NP NP
29.  Niva NP PV NP NP
29.  Dub nad Moravou NP OL NP NP
29.  Mladeč NP OL NP NP
29.  Olešnice X NP OL NP 15,43
29.  Velká Bystřice NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Haňovice 19,78 OL 17,70 19,78
2.  Čechy pod Kosířem 19,78 PV 18,64 19,78
3.  Kosov 20,22 SU 20,22 19,30
4.  Bílovice B 20,47 PV 18,80 20,47
5.  Kožušany 20,57 OL 20,57 19,49
6.  Pavlov 20,58 SU 20,23 20,58
7.  Droždín Chvádrož 20,71 OL 20,71 19,97
8.  Krasice 20,72 PV 19,41 20,72
9.  Bezděčí u Trnávky 21,39 SY 21,39 20,64
10.  Vojnice 21,61 OL 21,61 20,51
11.  Dub nad Moravou 22,15 OL 21,01 22,15
12.  Blatec 22,33 OL 22,23 22,33
13.  Velký Týnec 40,29 OL 40,29 21,75
14.  Cholina 41,65 OL 41,65 40,91
15.  Mladeč 44,20 OL 28,54 44,20
16.  Maršíkov NP SU NP NP
16.  Náměšť na Hané NP OL NP 20,09
16.  Loučany NP OL NP NP


Kožušany – Tážaly

Název soutěže a popis: noční soutěž 2B
Kontakt:   Petr Zmeškal
Kdy: 06. 07. 2019 21:30
Telefon:  776 195 472
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/
Konec rezervace: 06. 07. 2019 12:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lukov 15,67 ZL 15,37 15,67
2.  Leskovec nad Moravicí 15,82 BR 15,71 15,82
3.  Ludéřov 15,91 OL 15,91 15,09
4.  Kožušany 15,93 OL 15,17 15,93
5.  Svésedlice 15,98 OL 15,03 15,98
6.  Cholina 16,25 OL 15,38 16,25
7.  Dolany 16,51 OL 15,67 16,51
8.  Sobotín 16,58 SU 14,93 16,58
9.  Čechy pod Kosířem 16,60 PV 16,39 16,60
10.  Kosov 16,66 SU 15,56 16,66
11.  Bezděčí u Trnávky 17,25 SY 17,20 17,25
12.  Domamyslice Dvojka 17,51 PV 15,10 17,51
13.  Otinoves 17,85 PV 17,77 17,85
14.  Velká Bystřice 17,96 OL 16,72 17,96
15.  Dub nad Moravou 18,11 OL 17,99 18,11
16.  Chválkovice 18,20 OL 16,36 18,20
17.  Pavlov-výběr 18,45 SU 17,65 18,45
18.  Kokory 19,02 PR 18,27 19,02
19.  Čelechovice na Hané 20,01 PV 19,23 20,01
20.  Grygov 21,48 OL 20,52 21,48
21.  Střelice 23,04 OL 22,55 23,04
22.  Mladeč 25,06 OL 19,53 25,06
23.  Olšany u Prostějova 25,78 PV 18,39 25,78
24.  Břidličná 26,71 BR 17,38 26,71
25.  Vřesovice NP PV NP NP
25.  Stražisko NP PV NP NP
25.  Janovice NP BR NP NP
25.  Štíty NP SU NP NP
25.  Třeština NP SU NP NP
25.  Velký Týnec NP OL NP NP
25.  Bílovice NP PV NP NP
25.  Krasice NP PV NP NP
25.  Niva NP PV NP NP
25.  Nenakonice NP OL NP NP
25.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
25.  Radíkov NP OL NP NP
25.  Měrotín NP OL NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosov 19,55 SU 18,70 19,55
2.  Soběsuky A 19,67 PV 19,06 19,67
3.  Loučany 19,78 OL 17,97 19,78
4.  Čechy pod Kosířem 19,88 PV 17,43 19,88
5.  Kožušany 20,03 OL 19,64 20,03
6.  Svésedlice 20,20 OL 19,29 20,20
7.  Mladeč 20,23 OL 20,20 20,23
8.  Cholina 20,44 OL 19,19 20,44
9.  Blatec 20,91 OL 19,77 20,91
10.  Maršíkov 21,19 SU 19,29 21,19
11.  Bílovice B 21,42 PV 17,80 21,42
12.  Lesnice 21,48 SU 20,53 21,48
13.  Bezděčí u Trnávky 21,63 SY 20,63 21,63
14.  Velký Týnec 22,41 OL 20,55 22,41
15.  Vojnice 23,95 OL 21,12 23,95
16.  Soběsuky B 27,27 PV 26,54 27,27
17.  Velká Bystřice 32,56 OL 31,57 32,56
18.  Droždín Chvádrož 36,18 OL 27,21 36,18
19.  Dub nad Moravou 40,24 OL 40,24 19,89
20.  Náměšť na Hané NP OL NP NP
20.  Haňovice NP OL NP NP
20.  Krasice NP PV NP NP


LUDRA CUP Drahanovice

Název soutěže a popis: noční soutěž 2B
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Telefon:  732 507 699
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Konec rezervace: 27. 07. 2019 12:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice 14,59 PV 14,59 14,47
2.  Olešnice X 14,88 OL 14,88 14,81
3.  Janovice 15,35 BR 15,35 15,11
4.  Pavlov-výběr 15,45 SU 15,45 14,90
5.  Kožušany 15,47 OL 15,25 15,47
6.  Čelechovice na Hané 15,47 PV 15,47 15,10
7.  Střelice 15,57 OL 15,57 15,51
8.  Lukov 15,63 ZL 15,63 15,17
9.  Ludéřov 15,77 OL 15,40 15,77
10.  Měrotín 15,86 OL 15,86 15,85
11.  Otinoves 16,28 PV 16,28 16,22
12.  Chválkovice 16,44 OL 16,44 15,84
13.  Cholina 16,57 OL 16,57 16,06
14.  Leskovec nad Moravicí 16,98 BR 16,98 16,29
15.  Dub nad Moravou 17,12 OL 17,12 17,03
16.  Kosov 17,34 SU 17,28 17,34
17.  Břidličná 17,42 BR 16,64 17,42
18.  Náměšť na Hané 17,49 OL 17,49 15,72
19.  Šumvald 17,75 OL 17,75 16,78
20.  Vojnice 18,17 OL 18,17 18,01
21.  Svésedlice 18,34 OL 17,66 18,34
22.  Radíkov 18,41 OL 17,76 18,41
23.  Kokory 18,43 PR 18,43 18,06
24.  Nové Dvory Famke MIX 20,18 OL 20,18 17,62
25.  Chořelice 20,51 OL 20,51 20,13
26.  Bezděčí u Trnávky 20,92 SY 20,92 20,25
27.  Čechy pod Kosířem 22,12 PV 22,12 15,94
28.  Velký Týnec 22,33 OL 22,33 17,24
29.  Určice 22,97 PV 20,89 22,97
30.  Mladeč 23,14 OL 18,57 23,14
31.  Olšany u Prostějova 24,79 PV 23,84 24,79
32.  Grygov 31,90 OL 31,90 20,80
33.  Krasice NP PV NP 17,63
33.  Nenakonice NP OL NP NP
33.  Niva NP PV NP NP
33.  Domamyslice Dvojka NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,60 OL 17,60 17,43
2.  Cholina 18,43 OL 18,12 18,43
3.  Bílovice B 18,77 PV 18,77 18,05
4.  Pavlov 18,82 SU 18,54 18,82
5.  Velký Týnec 19,56 OL 19,47 19,56
6.  Kožušany 20,08 OL 20,08 18,23
7.  Maršíkov 20,26 SU 19,15 20,26
8.  Droždín Chvádrož 20,44 OL 20,44 19,82
9.  Mladeč 20,56 OL 19,99 20,56
10.  Náměšť na Hané 20,71 OL 20,71 20,45
11.  Soběsuky B 20,91 PV 19,91 20,91
12.  Vojnice 21,46 OL 21,46 21,12
13.  Kosov 21,58 SU 17,55 21,58
14.  Svésedlice 21,61 OL 21,61 20,72
15.  Haňovice 21,70 OL 21,70 18,47
16.  Chválkovice 22,70 OL 22,70 22,53
17.  Dub nad Moravou 26,00 OL 24,44 26,00
18.  Bezděčí u Trnávky 26,95 SY 26,95 20,45
19.  Polomí 26,98 PV 21,04 26,98
20.  Čechy pod Kosířem 27,72 PV 27,72 24,28
21.  Soběsuky A 28,79 PV 27,93 28,79
22.  Blatec 35,39 OL 19,65 35,39
23.  Lesnice 38,21 SU 38,21 38,21
24.  Tovačov 49,84 PR 44,72 49,84
25.  Olešnice NP OL NP NP
25.  Krasice NP PV NP NP


Náměšť na Hané

Název soutěže a popis: noční soutěž 2B
Kontakt:   Michal Faltýnek
Kdy: 03. 08. 2019 21:00
Telefon:  775 125 187
Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Náměšť-na-Hané-337445329683667/
Konec rezervace: 03. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice X 15,24 OL 15,08 15,24
2.  Měrotín 15,26 OL 14,91 15,26
3.  Bílovice 15,49 PV 15,46 15,49
4.  Ludéřov 15,68 OL 15,68 14,65
5.  Janovice 16,09 BR 15,88 16,09
6.  Lukov 16,24 ZL 15,34 16,24
7.  Dolany 16,40 OL 16,40 16,14
8.  Čechy pod Kosířem 16,41 PV 15,54 16,41
9.  Třeština 16,52 SU 16,10 16,52
10.  Pavlov-výběr 16,60 SU 16,21 16,60
11.  Nemile 16,61 SU 16,07 16,61
12.  Střelice 17,00 OL 15,78 17,00
13.  Náměšť na Hané 17,16 OL 17,16 16,38
14.  Otinoves 17,56 PV 17,56 16,33
15.  Kožušany 17,61 OL 17,61 17,14
16.  Radíkov 19,13 OL 18,35 19,13
17.  Grygov 19,25 OL 18,73 19,25
18.  Olšany u Prostějova 19,40 PV 19,40 18,03
19.  Kokory 19,91 PR 19,91 18,30
20.  Velký Týnec 19,92 OL 18,75 19,92
21.  Chválkovice 22,94 OL 22,94 16,51
22.  Domamyslice Dvojka 23,63 PV 23,63 21,03
23.  Suchonice 25,89 OL 25,89 23,31
24.  Leskovec nad Moravicí 27,51 BR 27,51 27,19
25.  Vojnice 30,29 OL 30,29 29,31
26.  Velká Bystřice 42,54 OL 42,54 38,96
27.  Krasice NP PV 17,85 NP
27.  Čelechovice na Hané NP PV 22,70 NP
27.  Dub nad Moravou NP OL NP NP
27.  Štíty NP SU 17,37 17,68
27.  Niva NP PV 16,18 15,87
27.  Cholina NP OL 22,01 16,40
27.  Troubelice NP OL NP NP
27.  Nenakonice NP OL 17,28 NP
27.  Kosov NP SU 17,96 16,18
27.  Určice NP PV NP 18,83

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 18,43 OL 18,43 17,31
2.  Cholina 19,24 OL 18,83 19,24
3.  Bílovice B 19,41 PV 19,41 18,88
4.  Kosov 19,42 SU 19,42 19,06
5.  Maršíkov 19,79 SU 19,79 19,55
6.  Droždín Chvádrož 19,84 OL 19,60 19,84
7.  Velký Týnec 19,90 OL 19,90 19,77
8.  Blatec 20,45 OL 20,45 19,22
9.  Pavlov 21,92 SU 21,92 19,06
10.  Náměšť na Hané 22,01 OL 22,01 18,71
11.  Haňovice 22,30 OL 19,84 22,30
12.  Troubelice 22,90 OL 22,90 22,66
13.  Dub nad Moravou 27,55 OL 27,55 26,89
14.  Kožušany 27,93 OL 24,45 27,93
15.  Chválkovice 36,01 OL 35,96 36,01
16.  Vojnice 36,81 OL 36,81 36,60
17.  Mladeč 38,84 OL 38,77 38,84
18.  Krasice 41,17 PV 40,94 41,17
19.  Čechy pod Kosířem NP PV 18,35 NP


Měrotín

Název soutěže a popis: O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Telefon:  734 834 202
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/
Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice X 16,05 OL 15,87 16,05
2.  Měrotín 16,34 OL 16,34 16,26
3.  Ratiboř 16,36 VS 15,39 16,36
4.  Bílovice 16,38 PV 16,38 15,96
5.  Čechy pod Kosířem 16,42 PV 15,90 16,42
6.  Niva 16,46 PV 16,46 16,38
7.  Radíkov 16,78 OL 16,59 16,78
8.  Lukov 16,91 ZL 15,29 16,91
9.  Kožušany 17,00 OL 17,00 15,88
10.  Kosov 17,03 SU 17,03 16,69
11.  Senetářov 17,27 BK 16,02 17,27
12.  Střelice 17,43 OL 16,63 17,43
13.  Janovice 17,52 BR 17,52 14,63
14.  Vojnice 17,76 OL 17,32 17,76
15.  Velká Bystřice 17,88 OL 17,88 16,22
16.  Myslechovice 18,07 OL 18,07 17,71
17.  Nenakonice 18,63 OL 18,54 18,63
18.  Pavlov-výběr 18,80 SU 18,46 18,80
19.  Leskovec nad Moravicí 19,49 BR 19,49 17,28
20.  Otinoves 19,91 PV 19,91 19,35
21.  Pustiměř 22,24 VY 17,48 22,24
22.  Grygov 23,31 OL 23,05 23,31
23.  Dolany 23,31 OL 23,31 16,65
24.  Mladeč 25,20 OL 25,20 19,45
25.  Krasice 30,69 PV 30,47 30,69
26.  Chválkovice 35,30 OL 35,30 34,01
27.  Dub nad Moravou 38,29 OL 17,44 38,29
28.  Břidličná NP BR NP NP
28.  Kokory NP PR NP NP
28.  Třeština NP SU NP NP
28.  Chořelice NP OL NP NP
28.  Olšany u Prostějova NP PV NP NP
28.  Bezděčí u Trnávky NP SY NP NP
28.  Štíty NP SU NP NP
28.  Čelechovice na Hané NP PV 15,57 NP
28.  Ludéřov NP OL NP NP
28.  Orechová Potôň NP DS NP NP
28.  Cholina NP OL NP NP
28.  Domamyslice Dvojka NP PV 15,83 NP
28.  Náměšť na Hané DSQ OL DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krasice 17,86 PV 17,86 17,30
2.  Kosov 19,24 SU 17,77 19,24
3.  Maršíkov 19,51 SU 19,51 18,77
4.  Bílovice B 20,18 PV 18,80 20,18
5.  Čechy pod Kosířem 20,42 PV 18,46 20,42
6.  Vojnice 20,42 OL 20,42 20,04
7.  Náměšť na Hané 20,52 OL 20,52 19,03
8.  Haňovice 20,71 OL 20,71 17,64
9.  Loučany 20,73 OL 20,73 17,91
10.  Blatec 20,89 OL 20,89 20,27
11.  Pavlov 24,02 SU 20,51 24,02
12.  Velký Týnec 24,59 OL 24,59 21,85
13.  Droždín Chvádrož 25,00 OL 25,00 20,04
14.  Mladeč 36,79 OL 35,86 36,79
15.  Cholina 37,36 OL 19,66 37,36
16.  Polomí NP PV NP NP
16.  Bezděčí u Trnávky NP SY NP 20,53
16.  Dub nad Moravou NP OL NP NP
16.  Kožušany NP OL NP 19,94


Olešnice

Název soutěže a popis: noční soutěž 2B
Kontakt:   Lukáš Hampl
Kdy: 07. 09. 2019 20:00
Telefon:  776 129 856
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 19:00
Začátek tipování:  07. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Olešnice X 14,83 OL 14,78 14,83
2.  Ludéřov 14,91 OL 14,80 14,91
3.  Bílovice 15,01 PV 15,00 15,01
4.  Otinoves 16,34 PV 15,98 16,34
5.  Niva 16,40 PV 16,40 15,71
6.  Čelechovice na Hané 16,48 PV 16,48 16,00
7.  Pavlov-výběr 16,52 SU 16,52 14,94
8.  Nemile 16,56 SU 15,37 16,56
9.  Dolany 16,72 OL 16,36 16,72
10.  Janovice 16,76 BR 15,35 16,76
11.  Domamyslice Dvojka 16,82 PV 16,82 15,92
12.  Lukov 17,11 ZL 16,89 17,11
13.  Radíkov 17,11 OL 17,11 16,93
14.  Olšany u Prostějova 17,19 PV 16,22 17,19
15.  Chválkovice 17,68 OL 17,46 17,68
16.  Mysločovice 17,70 ZL 17,70 16,38
17.  Třeština 18,06 SU 18,06 17,99
18.  Mladeč 18,10 OL 17,89 18,10
19.  Bezděčí u Trnávky 18,45 SY 17,48 18,45
20.  Vojnice 19,87 OL 19,87 18,68
21.  Kožušany 23,59 OL 22,99 23,59
22.  Chořelice 31,32 OL 29,13 31,32
23.  Velká Bystřice NP OL NP 15,22
23.  Těšetice Ratašice NP OL NP NP
23.  Střelice NP OL NP 15,85
23.  Myslechovice NP OL 17,83 NP
23.  Měrotín NP OL NP NP
23.  Krasice NP PV 20,31 NP
23.  Kosov NP SU NP NP
23.  Grygov NP OL 18,76 19,47
23.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bílovice B 19,06 PV 19,06 18,96
2.  Kožušany 19,18 OL 19,18 19,09
3.  Haňovice 19,39 OL 19,39 17,93
4.  Krasice 19,39 PV 18,60 19,39
5.  Mladeč 19,47 OL 19,47 19,00
6.  Pěnčín 19,75 PV 18,82 19,75
7.  Loučany 19,87 OL 19,87 17,38
8.  Cholina 20,12 OL 19,47 20,12
9.  Velký Týnec 20,20 OL 20,20 19,21
10.  Dub nad Moravou 20,32 OL 19,74 20,32
11.  Olešnice 20,32 OL 20,27 20,32
12.  Droždín Chvádrož 20,44 OL 20,44 20,20
13.  Soběsuky B 20,75 PV 20,75 18,34
14.  Soběsuky A 20,85 PV 19,00 20,85
15.  Pavlov 20,87 SU 18,70 20,87
16.  Vojnice 21,70 OL 21,70 19,07
17.  Maršíkov 21,76 SU 21,76 21,18
18.  Čechy pod Kosířem 23,19 PV 23,19 21,28
19.  Blatec 45,12 OL 23,46 45,12
20.  Bezděčí u Trnávky NP SY 20,61 23,98
20.  Polomí NP PV NP NP
20.  Kosov NP SU 18,13 18,80


Třeština (SU)

Název soutěže a popis: Poslední výstřik, noční soutěž 2B
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Telefon:  602 618 490
Začátek rezervace: 15. 09. 2019 19:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Konec rezervace: 21. 09. 2019 12:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Hrabůvka 14,26 PR 14,24 14,26
2.  Čechy pod Kosířem 14,84 PV 14,84 14,84
3.  Bílovice 15,30 PV 15,30 14,84
4.  Měrotín 15,34 OL 15,34 15,06
5.  Ráječek 15,63 SU 14,77 15,63
6.  Cholina 16,05 OL 16,05 16,05
7.  Olšany u Prostějova 16,07 PV 15,84 16,07
8.  Olešnice X 16,09 OL 16,06 16,09
9.  Kosov 16,79 SU 15,89 16,79
10.  Kožušany 16,80 OL 16,80 15,91
11.  Leskovec nad Moravicí 16,89 BR 16,89 15,73
12.  Dolany 16,93 OL 16,93 15,84
13.  Dolní Libina 17,00 SU 16,31 17,00
14.  Dolní Studénky 17,14 SU 17,14 16,73
15.  Ratiboř 17,28 VS 17,28 14,63
16.  Lukov 17,32 ZL 16,60 17,32
17.  Sobotín 17,50 SU 17,28 17,50
18.  Ludéřov 17,71 OL 17,71 14,49
19.  Studnice 17,74 CR 17,55 17,74
20.  Myslechovice 17,83 OL 17,83 17,14
21.  Bludov II 18,30 SU 18,30 17,11
22.  Třeština 18,44 SU 17,50 18,44
23.  Otinoves 18,49 PV 17,53 18,49
24.  Lešná 18,57 VS 18,34 18,57
25.  Radíkov 20,33 OL 16,29 20,33
26.  Bludov I 21,47 SU 21,47 19,68
27.  Vojnice 23,17 OL 22,49 23,17
28.  Chořelice 24,05 OL 23,56 24,05
29.  Velká Bystřice 27,25 OL 15,93 27,25
30.  Grygov 30,91 OL 19,99 30,91
31.  Čelechovice na Hané NP PV NP NP
31.  Bílý Potok NP JE NP NP
31.  Janovice NP BR NP NP
31.  Kokory NP PR NP NP
31.  Niva NP PV NP NP
31.  Bezděčí u Trnávky NP SY NP NP
31.  Zábřeh NP SU NP NP
31.  Pavlov-výběr NP SU NP NP
31.  Nemile NP SU NP NP
31.  Štíty NP SU NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Loučany 17,49 OL 17,49 17,15
2.  Pavlov 17,50 SU 17,50 17,31
3.  Lesnice 18,74 SU 18,74 18,59
4.  Velký Týnec 19,19 OL 19,19 18,80
5.  Krasice 19,99 PV 19,99 17,75
6.  Maršíkov 20,16 SU 19,64 20,16
7.  Olešnice 20,36 OL 19,06 20,36
8.  Dub nad Moravou 20,37 OL 20,35 20,37
9.  Bezděčí u Trnávky 22,10 SY 22,10 20,22
10.  Mladeč 22,48 OL 23,14 22,48
11.  Blatec 23,74 OL 20,24 23,74
12.  Kosov 26,61 SU 26,61 24,37
13.  Bílovice B 39,52 PV 37,64 39,52
14.  Haňovice NP OL NP NP
14.  Čechy pod Kosířem NP PV NP NP
14.  Kožušany NP OL NP NP
14.  Vojnice NP OL NP NP
14.  Cholina NP OL NP NP

Počet soutěží: 7  Celkem pokusů:  58
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: