Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5
Ol
6

7
1. Bílovice 125 14,59PV
22
0
25
20
18
20
20
2. Olešnice X 111 14,83OL
0
-
22
25
25
25
14
3. Měrotín 91 15,26OL
17
0
12
22
22
0
18
4. Lukov 85 15,63ZL-
25
14
16
14
10
6
-. Ludéřov 85 14,91OL
8
20
13
18
0
22
4
6. Kožušany 82 15,47OL
14
18
17
7
13
1
12
7. Čechy pod Kosířem 76 14,84PV
10
13
0
14
17
0
22
8. Pavlov-výběr 72 15,45SU
18
5
18
12
4
15
0
9. Janovice 71 15,35BR
13
0
20
17
9
12
0
10. Dolany 62 16,40OL
9
15
-
15
0
13
10
11. Čelechovice na Hané 61 15,47PV
25
3
17
0
0
16
0
12. Kosov 58 16,38SU
15
12
6
0
12
0
13
13. Cholina 52 16,05OL
11
16
9
0
0
-
16
-. Otinoves 52 16,28PV
4
9
11
8
2
18
0
15. Ráječek 37 15,63SU
20
-----
17
16. Chválkovice 36 16,44OL
12
6
10
1
0
7
-
17. Střelice 35 15,57OL
0
0
15
10
10
0
-
18. Svésedlice 33 15,98OL
16
17
0
----
-. Niva 33 16,40PV
0
0
0
0
16
17
0
20. Leskovec nad Moravicí 30 15,82BR-
22
8
0
0
-
0
21. Olšany u Prostějova 27 16,07PV
0
0
0
4
0
8
15
22. Hrabůvka 25 14,26PR------
25
-. Nemile 25 16,56SU
0
--
11
-
14
0
24. Radíkov 24 16,78OL-
0
0
0
15
9
0
25. Domamyslice Dvojka 23 16,82PV
2
10
0
0
0
11
-
26. Ratiboř 20 16,36VS----
20
-
0
27. Bezděčí u Trnávky 19 17,25SY
5
11
0
-
0
3
0
28. Třeština 18 16,52SU
0
0
-
13
0
5
0
29. Velká Bystřice 15 17,88OL
0
8
-
0
7
0
0
30. Sobotín 14 16,58SU-
14
----
0
-. Dub nad Moravou 14 17,12OL
0
7
7
0
0
--
32. Náměšť na Hané 13 17,16OL
0
0
4
9
0
--
33. Senetářov 11 17,27BK----
11
--
34. Šumvald 10 17,75OL
7
-
3
----
-. Vojnice 10 17,76OL
0
-
2
0
8
0
0
36. Dolní Libina 9 17,00SU------
9
-. Myslechovice 9 17,83OL
1
---
6
0
2
38. Dolní Studénky 8 17,14SU------
8
-. Nenakonice 8 18,63OL
3
0
0
0
5
--
-. Velký Týnec 8 19,39OL
6
0
0
2
---
41. Kokory 7 18,43PR
0
4
0
3
0
-
0
-. Grygov 7 19,25OL
0
2
0
5
0
0
0
43. Břidličná 5 17,42BR-
0
5
-
0
--
44. Mladeč 4 18,10OL
0
0
0
-
0
4
-
45. Studnice 3 17,74CR------
3
46. Mysločovice 0 17,70ZL-----
0
-
-. Bludov II 0 18,30SU------
0
-. Lešná 0 18,57VS------
0
-. Nové Dvory Famke MIX 0 20,18OL--
0
----
-. Chořelice 0 20,51OL
0
-
0
-
0
0
0
-. Krasice 0 21,43PV
0
0
0
0
0
0
-
-. Bludov I 0 21,47SU------
0
-. Pustiměř 0 22,24VY----
0
--
-. Určice 0 22,97PV--
0
0
---
-. Štíty 0 24,11SU
0
0
-
0
0
-
0
-. Suchonice 0 25,89OL---
0
---
-. Orechová Potôň 0 NPDS----
0
--
-. Stražisko 0 NPPV-
0
-----
-. Vřesovice 0 NPPV-
0
-----
-. Zábřeh 0 NPSU------
0
-. Těšetice Ratašice 0 NPOL-----
0
-
-. Troubelice 0 NPOL---
0
---
-. Bílý Potok 0 NPJE------
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Pa
1
Ko
2
LU
3

4

5
Ol
6

7
1. Loučany 91 17,49OL
0
15
20
20
7
9
20
2. Bílovice B 84 18,77PV
13
5
15
15
13
20
3
3. Kosov 72 19,24SU
15
20
3
13
17
0
4
4. Pavlov 53 17,50SU
10
-
13
7
5
1
17
-. Cholina 53 18,43OL
2
8
17
17
1
8
0
6. Krasice 52 17,86PV
8
0
0
0
20
13
11
7. Kožušany 51 19,18OL
11
11
10
2
0
17
0
-. Maršíkov 51 19,51SU
0
6
9
11
15
0
10
9. Velký Týnec 49 19,19OL
3
2
11
9
4
7
13
-. Haňovice 49 19,39OL
20
0
1
5
8
15
0
11. Čechy pod Kosířem 44 19,78PV
20
13
0
0
11
0
0
12. Mladeč 36 19,47OL
1
9
7
0
2
11
6
13. Droždín Chvádrož 30 19,84OL
9
0
8
10
3
0
-
-. Blatec 30 20,45OL
4
7
0
8
6
0
5
15. Dub nad Moravou 22 20,32OL
5
0
0
3
0
6
8
-. Vojnice 22 20,42OL
6
1
4
0
11
0
0
17. Náměšť na Hané 21 20,52OL
0
0
6
6
9
--
18. Soběsuky A 19 19,67PV-
17
0
--
2
-
19. Bezděčí u Trnávky 17 21,39SY
7
3
0
-
0
0
7
20. Lesnice 15 18,74SU-
0
0
---
15
21. Olešnice 14 20,32OL--
0
--
5
9
22. Svésedlice 12 20,20OL-
10
2
----
23. Pěnčín 10 19,75PV-----
10
-
24. Soběsuky B 8 20,75PV-
0
5
--
3
-
25. Chválkovice 1 22,70OL--
0
1
---
26. Troubelice 0 22,90OL---
0
---
-. Polomí 0 26,98PV--
0
-
0
0
-
-. Velká Bystřice 0 32,56OL-
0
-----
-. Tovačov 0 49,84PR--
0
----


Celkem se účastnilo:  92 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: