Rok:

Síň slávy

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky v roce: 2019

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Hrabůvka PR 14,24 14,26 14,262019/09/21 Třeština (SU)
2.Bílovice PV 14,59 14,47 14,592019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
3.Olešnice X OL 14,78 14,83 14,832019/09/07 Olešnice
4.Čechy pod Kosířem PV 14,84 14,84 14,842019/09/21 Třeština (SU)
5.Olešnice X OL 14,88 14,81 14,882019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
6.Ludéřov OL 14,80 14,91 14,912019/09/07 Olešnice
7.Bílovice PV 15,00 15,01 15,012019/09/07 Olešnice
8.Olešnice X OL 15,08 15,24 15,242019/08/03 Náměšť na Hané
9.Měrotín OL 14,91 15,26 15,262019/08/03 Náměšť na Hané
10.Bílovice PV 15,30 14,84 15,302019/09/21 Třeština (SU)
11.Měrotín OL 15,34 15,06 15,342019/09/21 Třeština (SU)
12.Janovice BR 15,35 15,11 15,352019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
13.Pavlov-výběr SU 15,45 14,90 15,452019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
14.Čelechovice na Hané PV 15,47 15,10 15,472019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
15.Kožušany OL 15,25 15,47 15,472019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
16.Bílovice PV 15,46 15,49 15,492019/08/03 Náměšť na Hané
17.Střelice OL 15,57 15,51 15,572019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
18.Ráječek SU 14,77 15,63 15,632019/09/21 Třeština (SU)
19.Lukov ZL 15,63 15,17 15,632019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
20.Lukov ZL 15,37 15,67 15,672019/07/06 Kožušany – Tážaly
21.Ludéřov OL 15,68 14,65 15,682019/08/03 Náměšť na Hané
22.Ludéřov OL 15,40 15,77 15,772019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
23.Čelechovice na Hané PV 15,80 15,11 15,802019/06/29 Pavlov (SU)
24.Leskovec nad Moravicí BR 15,71 15,82 15,822019/07/06 Kožušany – Tážaly
25.Měrotín OL 15,86 15,85 15,862019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
26.Bílovice PV 15,89 15,61 15,892019/06/29 Pavlov (SU)
27.Ludéřov OL 15,91 15,09 15,912019/07/06 Kožušany – Tážaly
28.Kožušany OL 15,17 15,93 15,932019/07/06 Kožušany – Tážaly
29.Ráječek SU 15,92 15,96 15,962019/06/29 Pavlov (SU)
30.Svésedlice OL 15,03 15,98 15,982019/07/06 Kožušany – Tážaly
31.Olešnice X OL 15,87 16,05 16,052019/08/17 Měrotín
32.Cholina OL 16,05 16,05 16,052019/09/21 Třeština (SU)
33.Olšany u Prostějova PV 15,84 16,07 16,072019/09/21 Třeština (SU)
34.Olešnice X OL 16,06 16,09 16,092019/09/21 Třeština (SU)
35.Janovice BR 15,88 16,09 16,092019/08/03 Náměšť na Hané
36.Pavlov-výběr SU 15,88 16,17 16,172019/06/29 Pavlov (SU)
37.Lukov ZL 15,34 16,24 16,242019/08/03 Náměšť na Hané
38.Cholina OL 15,38 16,25 16,252019/07/06 Kožušany – Tážaly
39.Měrotín OL 15,87 16,25 16,252019/06/29 Pavlov (SU)
40.Otinoves PV 16,28 16,22 16,282019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
41.Svésedlice OL 16,21 16,29 16,292019/06/29 Pavlov (SU)
42.Měrotín OL 16,34 16,26 16,342019/08/17 Měrotín
43.Otinoves PV 15,98 16,34 16,342019/09/07 Olešnice
44.Ratiboř VS 15,39 16,36 16,362019/08/17 Měrotín
45.Bílovice PV 16,38 15,96 16,382019/08/17 Měrotín
46.Kosov SU 16,38 15,71 16,382019/06/29 Pavlov (SU)
47.Niva PV 16,40 15,71 16,402019/09/07 Olešnice
48.Dolany OL 16,40 16,14 16,402019/08/03 Náměšť na Hané
49.Čechy pod Kosířem PV 15,54 16,41 16,412019/08/03 Náměšť na Hané
50.Čechy pod Kosířem PV 15,90 16,42 16,422019/08/17 Měrotín
51.Chválkovice OL 16,44 15,84 16,442019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
52.Niva PV 16,46 16,38 16,462019/08/17 Měrotín
53.Čelechovice na Hané PV 16,48 16,00 16,482019/09/07 Olešnice
54.Kožušany OL 15,10 16,49 16,492019/06/29 Pavlov (SU)
55.Dolany OL 15,67 16,51 16,512019/07/06 Kožušany – Tážaly
56.Pavlov-výběr SU 16,52 14,94 16,522019/09/07 Olešnice
57.Třeština SU 16,10 16,52 16,522019/08/03 Náměšť na Hané
58.Janovice BR 15,20 16,55 16,552019/06/29 Pavlov (SU)
59.Nemile SU 15,37 16,56 16,562019/09/07 Olešnice
60.Cholina OL 16,57 16,06 16,572019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
61.Sobotín SU 14,93 16,58 16,582019/07/06 Kožušany – Tážaly
62.Čechy pod Kosířem PV 16,39 16,60 16,602019/07/06 Kožušany – Tážaly
63.Pavlov-výběr SU 16,21 16,60 16,602019/08/03 Náměšť na Hané
64.Nemile SU 16,07 16,61 16,612019/08/03 Náměšť na Hané
65.Kosov SU 15,56 16,66 16,662019/07/06 Kožušany – Tážaly
66.Chválkovice OL 16,61 16,69 16,692019/06/29 Pavlov (SU)
67.Dolany OL 16,36 16,72 16,722019/09/07 Olešnice
68.Janovice BR 15,35 16,76 16,762019/09/07 Olešnice
69.Radíkov OL 16,59 16,78 16,782019/08/17 Měrotín
70.Kosov SU 15,89 16,79 16,792019/09/21 Třeština (SU)
71.Kožušany OL 16,80 15,91 16,802019/09/21 Třeština (SU)
72.Domamyslice Dvojka PV 16,82 15,92 16,822019/09/07 Olešnice
73.Leskovec nad Moravicí BR 16,89 15,73 16,892019/09/21 Třeština (SU)
74.Lukov ZL 15,29 16,91 16,912019/08/17 Měrotín
75.Dolany OL 16,93 15,84 16,932019/09/21 Třeština (SU)
76.Leskovec nad Moravicí BR 16,98 16,29 16,982019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
77.Střelice OL 15,78 17,00 17,002019/08/03 Náměšť na Hané
78.Dolní Libina SU 16,31 17,00 17,002019/09/21 Třeština (SU)
79.Kožušany OL 17,00 15,88 17,002019/08/17 Měrotín
80.Cholina OL 17,01 15,27 17,012019/06/29 Pavlov (SU)
81.Kosov SU 17,03 16,69 17,032019/08/17 Měrotín
82.Radíkov OL 17,11 16,93 17,112019/09/07 Olešnice
83.Lukov ZL 16,89 17,11 17,112019/09/07 Olešnice
84.Dub nad Moravou OL 17,12 17,03 17,122019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
85.Dolní Studénky SU 17,14 16,73 17,142019/09/21 Třeština (SU)
86.Náměšť na Hané OL 17,16 16,38 17,162019/08/03 Náměšť na Hané
87.Olšany u Prostějova PV 16,22 17,19 17,192019/09/07 Olešnice
88.Bezděčí u Trnávky SY 17,20 17,25 17,252019/07/06 Kožušany – Tážaly
89.Senetářov BK 16,02 17,27 17,272019/08/17 Měrotín
90.Ratiboř VS 17,28 14,63 17,282019/09/21 Třeština (SU)
91.Lukov ZL 16,60 17,32 17,322019/09/21 Třeština (SU)
92.Kosov SU 17,28 17,34 17,342019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
93.Čechy pod Kosířem PV 16,59 17,38 17,382019/06/29 Pavlov (SU)
94.Břidličná BR 16,64 17,42 17,422019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
95.Střelice OL 16,63 17,43 17,432019/08/17 Měrotín
96.Náměšť na Hané OL 17,49 15,72 17,492019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
97.Sobotín SU 17,28 17,50 17,502019/09/21 Třeština (SU)
98.Domamyslice Dvojka PV 15,10 17,51 17,512019/07/06 Kožušany – Tážaly
99.Janovice BR 17,52 14,63 17,522019/08/17 Měrotín
100.Otinoves PV 17,56 16,33 17,562019/08/03 Náměšť na Hané
101.Kožušany OL 17,61 17,14 17,612019/08/03 Náměšť na Hané
102.Dolany OL 17,21 17,61 17,612019/06/29 Pavlov (SU)
103.Chválkovice OL 17,46 17,68 17,682019/09/07 Olešnice
104.Mysločovice ZL 17,70 16,38 17,702019/09/07 Olešnice
105.Ludéřov OL 17,71 14,49 17,712019/09/21 Třeština (SU)
106.Studnice CR 17,55 17,74 17,742019/09/21 Třeština (SU)
107.Šumvald OL 17,75 16,78 17,752019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
108.Vojnice OL 17,32 17,76 17,762019/08/17 Měrotín
109.Myslechovice OL 17,83 17,14 17,832019/09/21 Třeština (SU)
110.Otinoves PV 17,77 17,85 17,852019/07/06 Kožušany – Tážaly
111.Ludéřov OL 17,86 15,42 17,862019/06/29 Pavlov (SU)
112.Velká Bystřice OL 17,88 16,22 17,882019/08/17 Měrotín
113.Velká Bystřice OL 16,72 17,96 17,962019/07/06 Kožušany – Tážaly
114.Třeština SU 18,06 17,99 18,062019/09/07 Olešnice
115.Myslechovice OL 18,07 17,71 18,072019/08/17 Měrotín
116.Mladeč OL 17,89 18,10 18,102019/09/07 Olešnice
117.Dub nad Moravou OL 17,99 18,11 18,112019/07/06 Kožušany – Tážaly
118.Vojnice OL 18,17 18,01 18,172019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
119.Šumvald OL 18,17 17,11 18,172019/06/29 Pavlov (SU)
120.Chválkovice OL 16,36 18,20 18,202019/07/06 Kožušany – Tážaly
121.Bludov II SU 18,30 17,11 18,302019/09/21 Třeština (SU)
122.Svésedlice OL 17,66 18,34 18,342019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
123.Radíkov OL 17,76 18,41 18,412019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
124.Kokory PR 18,43 18,06 18,432019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
125.Třeština SU 17,50 18,44 18,442019/09/21 Třeština (SU)
126.Bezděčí u Trnávky SY 17,48 18,45 18,452019/09/07 Olešnice
127.Pavlov-výběr SU 17,65 18,45 18,452019/07/06 Kožušany – Tážaly
128.Otinoves PV 17,53 18,49 18,492019/09/21 Třeština (SU)
129.Lešná VS 18,34 18,57 18,572019/09/21 Třeština (SU)
130.Nenakonice OL 18,54 18,63 18,632019/08/17 Měrotín
131.Pavlov-výběr SU 18,46 18,80 18,802019/08/17 Měrotín
132.Kokory PR 18,27 19,02 19,022019/07/06 Kožušany – Tážaly
133.Radíkov OL 18,35 19,13 19,132019/08/03 Náměšť na Hané
134.Grygov OL 18,73 19,25 19,252019/08/03 Náměšť na Hané
135.Velký Týnec OL 18,56 19,39 19,392019/06/29 Pavlov (SU)
136.Olšany u Prostějova PV 19,40 18,03 19,402019/08/03 Náměšť na Hané
137.Leskovec nad Moravicí BR 19,49 17,28 19,492019/08/17 Měrotín
138.Bezděčí u Trnávky SY 19,49 18,86 19,492019/06/29 Pavlov (SU)
139.Otinoves PV 18,83 19,51 19,512019/06/29 Pavlov (SU)
140.Nenakonice OL 19,79 18,88 19,792019/06/29 Pavlov (SU)
141.Vojnice OL 19,87 18,68 19,872019/09/07 Olešnice
142.Otinoves PV 19,91 19,35 19,912019/08/17 Měrotín
143.Domamyslice Dvojka PV 19,91 18,12 19,912019/06/29 Pavlov (SU)
144.Kokory PR 19,91 18,30 19,912019/08/03 Náměšť na Hané
145.Velký Týnec OL 18,75 19,92 19,922019/08/03 Náměšť na Hané
146.Čelechovice na Hané PV 19,23 20,01 20,012019/07/06 Kožušany – Tážaly
147.Nové Dvory Famke MIX OL 20,18 17,62 20,182019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
148.Myslechovice OL 20,17 20,25 20,252019/06/29 Pavlov (SU)
149.Radíkov OL 16,29 20,33 20,332019/09/21 Třeština (SU)
150.Chořelice OL 20,51 20,13 20,512019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
151.Chořelice OL 18,78 20,73 20,732019/06/29 Pavlov (SU)
152.Bezděčí u Trnávky SY 20,92 20,25 20,922019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
153.Krasice PV 20,71 21,43 21,432019/06/29 Pavlov (SU)
154.Bludov I SU 21,47 19,68 21,472019/09/21 Třeština (SU)
155.Grygov OL 20,52 21,48 21,482019/07/06 Kožušany – Tážaly
156.Střelice OL 16,91 21,56 21,562019/06/29 Pavlov (SU)
157.Náměšť na Hané OL 17,82 22,00 22,002019/06/29 Pavlov (SU)
158.Čechy pod Kosířem PV 22,12 15,94 22,122019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
159.Pustiměř VY 17,48 22,24 22,242019/08/17 Měrotín
160.Velký Týnec OL 22,33 17,24 22,332019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
161.Chválkovice OL 22,94 16,51 22,942019/08/03 Náměšť na Hané
162.Určice PV 20,89 22,97 22,972019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
163.Střelice OL 22,55 23,04 23,042019/07/06 Kožušany – Tážaly
164.Mladeč OL 18,57 23,14 23,142019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
165.Vojnice OL 22,49 23,17 23,172019/09/21 Třeština (SU)
166.Dolany OL 23,31 16,65 23,312019/08/17 Měrotín
167.Grygov OL 23,05 23,31 23,312019/08/17 Měrotín
168.Kožušany OL 22,99 23,59 23,592019/09/07 Olešnice
169.Domamyslice Dvojka PV 23,63 21,03 23,632019/08/03 Náměšť na Hané
170.Chořelice OL 23,56 24,05 24,052019/09/21 Třeština (SU)
171.Štíty SU 17,56 24,11 24,112019/06/29 Pavlov (SU)
172.Olšany u Prostějova PV 23,84 24,79 24,792019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
173.Olšany u Prostějova PV 25,00 24,16 25,002019/06/29 Pavlov (SU)
174.Mladeč OL 19,53 25,06 25,062019/07/06 Kožušany – Tážaly
175.Mladeč OL 25,20 19,45 25,202019/08/17 Měrotín
176.Olšany u Prostějova PV 18,39 25,78 25,782019/07/06 Kožušany – Tážaly
177.Suchonice OL 25,89 23,31 25,892019/08/03 Náměšť na Hané
178.Břidličná BR 17,38 26,71 26,712019/07/06 Kožušany – Tážaly
179.Velká Bystřice OL 15,93 27,25 27,252019/09/21 Třeština (SU)
180.Leskovec nad Moravicí BR 27,51 27,19 27,512019/08/03 Náměšť na Hané
181.Vojnice OL 28,41 18,03 28,412019/06/29 Pavlov (SU)
182.Vojnice OL 30,29 29,31 30,292019/08/03 Náměšť na Hané
183.Krasice PV 30,47 30,69 30,692019/08/17 Měrotín
184.Grygov OL 19,99 30,91 30,912019/09/21 Třeština (SU)
185.Chořelice OL 29,13 31,32 31,322019/09/07 Olešnice
186.Grygov OL 31,90 20,80 31,902019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
187.Chválkovice OL 35,30 34,01 35,302019/08/17 Měrotín
188.Dub nad Moravou OL 17,44 38,29 38,292019/08/17 Měrotín
189.Velká Bystřice OL 42,54 38,96 42,542019/08/03 Náměšť na Hané
190.Troubelice OL NP NP NP2019/08/03 Náměšť na Hané
191.Nenakonice OL 17,28 NP NP2019/08/03 Náměšť na Hané
192.Mladeč OL NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
193.Krasice PV 20,31 NP NP2019/09/07 Olešnice
194.Čelechovice na Hané PV NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
195.Nemile SU NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
196.Pavlov-výběr SU NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
197.Niva PV 16,18 15,87 NP2019/08/03 Náměšť na Hané
198.Břidličná BR NP NP NP2019/08/17 Měrotín
199.Dub nad Moravou OL NP NP NP2019/08/03 Náměšť na Hané
200.Krasice PV 17,85 NP NP2019/08/03 Náměšť na Hané
201.Štíty SU 17,37 17,68 NP2019/08/03 Náměšť na Hané
202.Ludéřov OL NP NP NP2019/08/17 Měrotín
203.Chořelice OL NP NP NP2019/08/17 Měrotín
204.Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
205.Nenakonice OL NP NP NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
206.Štíty SU NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
207.Kokory PR NP NP NP2019/08/17 Měrotín
208.Velká Bystřice OL NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
209.Janovice BR NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
210.Třeština SU NP NP NP2019/08/17 Měrotín
211.Kosov SU NP NP NP2019/09/07 Olešnice
212.Třeština SU NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
213.Těšetice Ratašice OL NP NP NP2019/09/07 Olešnice
214.Grygov OL 20,06 NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
215.Olšany u Prostějova PV NP NP NP2019/08/17 Měrotín
216.Niva PV NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
217.Stražisko PV NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
218.Kosov SU 17,96 16,18 NP2019/08/03 Náměšť na Hané
219.Cholina OL NP NP NP2019/08/17 Měrotín
220.Třeština SU 17,91 NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
221.Čechy pod Kosířem PV NP NP NP2019/09/07 Olešnice
222.Radíkov OL NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
223.Domamyslice Dvojka PV NP NP NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
224.Zábřeh SU NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
225.Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP2019/08/17 Měrotín
226.Niva PV NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
227.Štíty SU NP NP NP2019/08/17 Měrotín
228.Myslechovice OL 17,83 NP NP2019/09/07 Olešnice
229.Štíty SU NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
230.Střelice OL NP 15,85 NP2019/09/07 Olešnice
231.Dub nad Moravou OL NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
232.Čelechovice na Hané PV 15,57 NP NP2019/08/17 Měrotín
233.Orechová Potôň DS NP NP NP2019/08/17 Měrotín
234.Náměšť na Hané OL NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
235.Vřesovice PV NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
236.Kokory PR NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
237.Určice PV NP 18,83 NP2019/08/03 Náměšť na Hané
238.Krasice PV NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
239.Niva PV NP NP NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
240.Nemile SU NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
241.Grygov OL 18,76 19,47 NP2019/09/07 Olešnice
242.Krasice PV NP 17,63 NP2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
243.Čelechovice na Hané PV 22,70 NP NP2019/08/03 Náměšť na Hané
244.Olešnice X OL NP 15,43 NP2019/06/29 Pavlov (SU)
245.Bílovice PV NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
246.Měrotín OL NP NP NP2019/09/07 Olešnice
247.Nenakonice OL NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
248.Janovice BR NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
249.Cholina OL 22,01 16,40 NP2019/08/03 Náměšť na Hané
250.Kokory PR NP NP NP2019/06/29 Pavlov (SU)
251.Bílý Potok JE NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
252.Niva PV NP NP NP2019/09/21 Třeština (SU)
253.Domamyslice Dvojka PV 15,83 NP NP2019/08/17 Měrotín
254.Měrotín OL NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
255.Velký Týnec OL NP NP NP2019/07/06 Kožušany – Tážaly
256.Velká Bystřice OL NP 15,22 NP2019/09/07 Olešnice
257.Náměšť na Hané OL DSQ DSQ DSQ2019/08/17 Měrotín
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


MUŽI - Dosažené body v roce: 2019

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Bílovice PV Olomoucký125
2.Olešnice X OL Olomoucký111
3.Měrotín OL Olomoucký91
4.Ludéřov OL Olomoucký85
5.Lukov ZL Zlínský85
6.Kožušany OL Olomoucký82
7.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký76
8.Pavlov-výběr SU Olomoucký72
9.Janovice BR Moravskoslezský71
10.Dolany OL Olomoucký62
11.Čelechovice na Hané PV Olomoucký61
12.Kosov SU Olomoucký58
13.Cholina OL Olomoucký52
14.Otinoves PV Olomoucký52
15.Ráječek SU Olomoucký37
16.Chválkovice OL Olomoucký36
17.Střelice OL Olomoucký35
18.Svésedlice OL Olomoucký33
19.Niva PV Olomoucký33
20.Leskovec nad Moravicí BR Moravskoslezský30
21.Olšany u Prostějova PV Olomoucký27
22.Hrabůvka PR Olomoucký25
23.Nemile SU Olomoucký25
24.Radíkov OL Olomoucký24
25.Domamyslice Dvojka PV Olomoucký23
26.Ratiboř VS Zlínský20
27.Bezděčí u Trnávky SY Pardubický19
28.Třeština SU Olomoucký18
29.Velká Bystřice OL Olomoucký15
30.Sobotín SU Olomoucký14


Nejlepší výsledky v roce: 2019

Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media
1.Loučany OL 17,49 17,15 17,49 2019/09/21 Třeština (SU)
2.Pavlov SU 17,50 17,31 17,50 2019/09/21 Třeština (SU)
3.Loučany OL 17,60 17,43 17,60 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
4.Krasice PV 17,86 17,30 17,86 2019/08/17 Měrotín
5.Loučany OL 18,43 17,31 18,43 2019/08/03 Náměšť na Hané
6.Cholina OL 18,12 18,43 18,43 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
7.Lesnice SU 18,74 18,59 18,74 2019/09/21 Třeština (SU)
8.Bílovice B PV 18,77 18,05 18,77 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
9.Pavlov SU 18,54 18,82 18,82 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
10.Bílovice B PV 19,06 18,96 19,06 2019/09/07 Olešnice
11.Kožušany OL 19,18 19,09 19,18 2019/09/07 Olešnice
12.Velký Týnec OL 19,19 18,80 19,19 2019/09/21 Třeština (SU)
13.Kosov SU 17,77 19,24 19,24 2019/08/17 Měrotín
14.Cholina OL 18,83 19,24 19,24 2019/08/03 Náměšť na Hané
15.Haňovice OL 19,39 17,93 19,39 2019/09/07 Olešnice
16.Krasice PV 18,60 19,39 19,39 2019/09/07 Olešnice
17.Bílovice B PV 19,41 18,88 19,41 2019/08/03 Náměšť na Hané
18.Kosov SU 19,42 19,06 19,42 2019/08/03 Náměšť na Hané
19.Mladeč OL 19,47 19,00 19,47 2019/09/07 Olešnice
20.Maršíkov SU 19,51 18,77 19,51 2019/08/17 Měrotín
21.Kosov SU 18,70 19,55 19,55 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
22.Velký Týnec OL 19,47 19,56 19,56 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
23.Soběsuky A PV 19,06 19,67 19,67 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
24.Pěnčín PV 18,82 19,75 19,75 2019/09/07 Olešnice
25.Čechy pod Kosířem PV 18,64 19,78 19,78 2019/06/29 Pavlov (SU)
26.Loučany OL 17,97 19,78 19,78 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
27.Haňovice OL 17,70 19,78 19,78 2019/06/29 Pavlov (SU)
28.Maršíkov SU 19,79 19,55 19,79 2019/08/03 Náměšť na Hané
29.Droždín Chvádrož OL 19,60 19,84 19,84 2019/08/03 Náměšť na Hané
30.Loučany OL 19,87 17,38 19,87 2019/09/07 Olešnice
31.Čechy pod Kosířem PV 17,43 19,88 19,88 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
32.Velký Týnec OL 19,90 19,77 19,90 2019/08/03 Náměšť na Hané
33.Krasice PV 19,99 17,75 19,99 2019/09/21 Třeština (SU)
34.Kožušany OL 19,64 20,03 20,03 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
35.Kožušany OL 20,08 18,23 20,08 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
36.Cholina OL 19,47 20,12 20,12 2019/09/07 Olešnice
37.Maršíkov SU 19,64 20,16 20,16 2019/09/21 Třeština (SU)
38.Bílovice B PV 18,80 20,18 20,18 2019/08/17 Měrotín
39.Svésedlice OL 19,29 20,20 20,20 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
40.Velký Týnec OL 20,20 19,21 20,20 2019/09/07 Olešnice
41.Kosov SU 20,22 19,30 20,22 2019/06/29 Pavlov (SU)
42.Mladeč OL 20,20 20,23 20,23 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
43.Maršíkov SU 19,15 20,26 20,26 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
44.Dub nad Moravou OL 19,74 20,32 20,32 2019/09/07 Olešnice
45.Olešnice OL 20,27 20,32 20,32 2019/09/07 Olešnice
46.Olešnice OL 19,06 20,36 20,36 2019/09/21 Třeština (SU)
47.Dub nad Moravou OL 20,35 20,37 20,37 2019/09/21 Třeština (SU)
48.Čechy pod Kosířem PV 18,46 20,42 20,42 2019/08/17 Měrotín
49.Vojnice OL 20,42 20,04 20,42 2019/08/17 Měrotín
50.Cholina OL 19,19 20,44 20,44 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
51.Droždín Chvádrož OL 20,44 19,82 20,44 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
52.Droždín Chvádrož OL 20,44 20,20 20,44 2019/09/07 Olešnice
53.Blatec OL 20,45 19,22 20,45 2019/08/03 Náměšť na Hané
54.Bílovice B PV 18,80 20,47 20,47 2019/06/29 Pavlov (SU)
55.Náměšť na Hané OL 20,52 19,03 20,52 2019/08/17 Měrotín
56.Mladeč OL 19,99 20,56 20,56 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
57.Kožušany OL 20,57 19,49 20,57 2019/06/29 Pavlov (SU)
58.Pavlov SU 20,23 20,58 20,58 2019/06/29 Pavlov (SU)
59.Droždín Chvádrož OL 20,71 19,97 20,71 2019/06/29 Pavlov (SU)
60.Náměšť na Hané OL 20,71 20,45 20,71 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
61.Haňovice OL 20,71 17,64 20,71 2019/08/17 Měrotín
62.Krasice PV 19,41 20,72 20,72 2019/06/29 Pavlov (SU)
63.Loučany OL 20,73 17,91 20,73 2019/08/17 Měrotín
64.Soběsuky B PV 20,75 18,34 20,75 2019/09/07 Olešnice
65.Soběsuky A PV 19,00 20,85 20,85 2019/09/07 Olešnice
66.Pavlov SU 18,70 20,87 20,87 2019/09/07 Olešnice
67.Blatec OL 20,89 20,27 20,89 2019/08/17 Měrotín
68.Blatec OL 19,77 20,91 20,91 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
69.Soběsuky B PV 19,91 20,91 20,91 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
70.Maršíkov SU 19,29 21,19 21,19 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
71.Bezděčí u Trnávky SY 21,39 20,64 21,39 2019/06/29 Pavlov (SU)
72.Bílovice B PV 17,80 21,42 21,42 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
73.Vojnice OL 21,46 21,12 21,46 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
74.Lesnice SU 20,53 21,48 21,48 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
75.Kosov SU 17,55 21,58 21,58 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
76.Svésedlice OL 21,61 20,72 21,61 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
77.Vojnice OL 21,61 20,51 21,61 2019/06/29 Pavlov (SU)
78.Bezděčí u Trnávky SY 20,63 21,63 21,63 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
79.Haňovice OL 21,70 18,47 21,70 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
80.Vojnice OL 21,70 19,07 21,70 2019/09/07 Olešnice
81.Maršíkov SU 21,76 21,18 21,76 2019/09/07 Olešnice
82.Pavlov SU 21,92 19,06 21,92 2019/08/03 Náměšť na Hané
83.Náměšť na Hané OL 22,01 18,71 22,01 2019/08/03 Náměšť na Hané
84.Bezděčí u Trnávky SY 22,10 20,22 22,10 2019/09/21 Třeština (SU)
85.Dub nad Moravou OL 21,01 22,15 22,15 2019/06/29 Pavlov (SU)
86.Haňovice OL 19,84 22,30 22,30 2019/08/03 Náměšť na Hané
87.Blatec OL 22,23 22,33 22,33 2019/06/29 Pavlov (SU)
88.Velký Týnec OL 20,55 22,41 22,41 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
89.Mladeč OL 23,14 22,48 22,48 2019/09/21 Třeština (SU)
90.Chválkovice OL 22,70 22,53 22,70 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
91.Troubelice OL 22,90 22,66 22,90 2019/08/03 Náměšť na Hané
92.Čechy pod Kosířem PV 23,19 21,28 23,19 2019/09/07 Olešnice
93.Blatec OL 20,24 23,74 23,74 2019/09/21 Třeština (SU)
94.Vojnice OL 21,12 23,95 23,95 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
95.Pavlov SU 20,51 24,02 24,02 2019/08/17 Měrotín
96.Velký Týnec OL 24,59 21,85 24,59 2019/08/17 Měrotín
97.Droždín Chvádrož OL 25,00 20,04 25,00 2019/08/17 Měrotín
98.Dub nad Moravou OL 24,44 26,00 26,00 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
99.Kosov SU 26,61 24,37 26,61 2019/09/21 Třeština (SU)
100.Bezděčí u Trnávky SY 26,95 20,45 26,95 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
101.Polomí PV 21,04 26,98 26,98 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
102.Soběsuky B PV 26,54 27,27 27,27 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
103.Dub nad Moravou OL 27,55 26,89 27,55 2019/08/03 Náměšť na Hané
104.Čechy pod Kosířem PV 27,72 24,28 27,72 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
105.Kožušany OL 24,45 27,93 27,93 2019/08/03 Náměšť na Hané
106.Soběsuky A PV 27,93 28,79 28,79 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
107.Velká Bystřice OL 31,57 32,56 32,56 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
108.Blatec OL 19,65 35,39 35,39 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
109.Chválkovice OL 35,96 36,01 36,01 2019/08/03 Náměšť na Hané
110.Droždín Chvádrož OL 27,21 36,18 36,18 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
111.Mladeč OL 35,86 36,79 36,79 2019/08/17 Měrotín
112.Vojnice OL 36,81 36,60 36,81 2019/08/03 Náměšť na Hané
113.Cholina OL 19,66 37,36 37,36 2019/08/17 Měrotín
114.Lesnice SU 38,21 38,21 38,21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
115.Mladeč OL 38,77 38,84 38,84 2019/08/03 Náměšť na Hané
116.Bílovice B PV 37,64 39,52 39,52 2019/09/21 Třeština (SU)
117.Dub nad Moravou OL 40,24 19,89 40,24 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
118.Velký Týnec OL 40,29 21,75 40,29 2019/06/29 Pavlov (SU)
119.Krasice PV 40,94 41,17 41,17 2019/08/03 Náměšť na Hané
120.Cholina OL 41,65 40,91 41,65 2019/06/29 Pavlov (SU)
121.Mladeč OL 28,54 44,20 44,20 2019/06/29 Pavlov (SU)
122.Blatec OL 23,46 45,12 45,12 2019/09/07 Olešnice
123.Tovačov PR 44,72 49,84 49,84 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
124.Loučany OL NP NP NP 2019/06/29 Pavlov (SU)
125.Olešnice OL NP NP NP 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
126.Vojnice OL NP NP NP 2019/09/21 Třeština (SU)
127.Kožušany OL NP 19,94 NP 2019/08/17 Měrotín
128.Čechy pod Kosířem PV 18,35 NP NP 2019/08/03 Náměšť na Hané
129.Cholina OL NP NP NP 2019/09/21 Třeština (SU)
130.Haňovice OL NP NP NP 2019/09/21 Třeština (SU)
131.Haňovice OL NP NP NP 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
132.Polomí PV NP NP NP 2019/08/17 Měrotín
133.Bezděčí u Trnávky SY 20,61 23,98 NP 2019/09/07 Olešnice
134.Náměšť na Hané OL NP 20,09 NP 2019/06/29 Pavlov (SU)
135.Krasice PV NP NP NP 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
136.Kosov SU 18,13 18,80 NP 2019/09/07 Olešnice
137.Čechy pod Kosířem PV NP NP NP 2019/09/21 Třeština (SU)
138.Kožušany OL NP NP NP 2019/09/21 Třeština (SU)
139.Maršíkov SU NP NP NP 2019/06/29 Pavlov (SU)
140.Krasice PV NP NP NP 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice
141.Dub nad Moravou OL NP NP NP 2019/08/17 Měrotín
142.Polomí PV NP NP NP 2019/09/07 Olešnice
143.Náměšť na Hané OL NP NP NP 2019/07/06 Kožušany – Tážaly
144.Bezděčí u Trnávky SY NP 20,53 NP 2019/08/17 Měrotín
Poř. Tým Okres Čas 1 Čas 2 Výsledek Kdy Kde Media


ŽENY - Dosažené body v roce: 2019

Poř.TýmOkresKrajVýsledek
1.Loučany OL Olomoucký91
2.Bílovice B PV Olomoucký84
3.Kosov SU Olomoucký72
4.Pavlov SU Olomoucký53
5.Cholina OL Olomoucký53
6.Krasice PV Olomoucký52
7.Kožušany OL Olomoucký51
8.Maršíkov SU Olomoucký51
9.Velký Týnec OL Olomoucký49
10.Haňovice OL Olomoucký49
11.Čechy pod Kosířem PV Olomoucký44
12.Mladeč OL Olomoucký36
13.Droždín Chvádrož OL Olomoucký30
14.Blatec OL Olomoucký30
15.Dub nad Moravou OL Olomoucký22
16.Vojnice OL Olomoucký22
17.Náměšť na Hané OL Olomoucký21
18.Soběsuky A PV Olomoucký19
19.Bezděčí u Trnávky SY Pardubický17
20.Lesnice SU Olomoucký15
21.Olešnice OL Olomoucký14
22.Svésedlice OL Olomoucký12
23.Pěnčín PV Olomoucký10
24.Soběsuky B PV Olomoucký8
25.Chválkovice OL Olomoucký1
26.Velká Bystřice OL Olomoucký0
27.Tovačov PR Olomoucký0
28.Polomí PV Olomoucký0
29.Troubelice OL Olomoucký0