Měrotín 2019 - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Měrotín
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 08. 2019 21:00
Kontakt:   Tomáš Hlavinka
Telefon:  734 834 202

Začátek rezervace: 11. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 17. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  17. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhmerotin/

Poznámka pořadatele

Areál "Parduska"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-merotin-10306.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
22Domamyslice PVTomáš Havlíček
33Kožušany OLPetra Jančova
44Cholina OLPatrik Maksant
55Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
66Blatec OLEva Sahligerová
77Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
88Bezděčí u Trnávky SYLukáš Trefil
99Lukov ZLJan
1010Měrotín OLPavel Navrátil - admin ONL
1111Loučany OLAlča Buriánková
1212Ludéřov OLMilan Husička
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Vojnice OLTomáš Palička
1515Pavlov SUJiří Puchýř
1616Krasice PVKarolína Burešová
1717Haňovice OLKarolína Studená
1818Čechy pod Kosířem PVAlžběta Polanská
1919Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2020Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
2121Velká Bystřice OLDavid Malecký
2222Grygov OLštěpán dvorský
2323Cholina OLSabina Hájíčková
2424Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
2525Štíty SUZuzana Hrochová
2626Olešnice OLJakub Hlavinka
2727Droždín ChvádrožOLOndřej Šafařík
2828Střelice OLMartin Gazárek
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Chválkovice OLJaroslav Dostál
3131Krasice mužiPVBarča Burešová
3232Bezděčí u Trnávky mužiSYMartin Elner
3333Dolany OLPetr Holoubek
3434Bílovice BPVTomáš Petržela
3535Náměšť na Hané ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
3636Kožušany OLPetr Zmeškal
3737Olšany u Prostějova PVPetr Běhal
3838Ratiboř VSRoman Kopeček
3939Janovice BRpetr boxan
4040Chořelice OLPatrik Horák
4141Alojzov PVKateřina Dobšíčková
4242Třeština SUFilip Krňávek
4343Pavlov-výběr SULucie Dostálová
4444Šumvald OLNikola Tylová
4545Kokory PRPetra Trefilová
4646Olešnice OLMartina Hubáčková
4747Otinoves PVMony Hrubá
4848Bílovice PVPetr Dokoupil
4949Senetářov BKEd Sheeran
5050Mladeč OLMartin Kristek
5151Břidličná BRPetra Zmeškalová
5252Vojnice MužiOLFilip Hricisin
5353Polomí ŽenyPVLenka Recová
5455Velký Týnec OLPetra
5556Kosov ženySUMichaela
5657Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5758Leskovec nad Moravicí BRKarolína Krčilová
5859Kosov Muži SUsdh kosov
5960Droždín OLiveta Pírková
6061Přívrat UOIvoš Vencl
6162Pustiměř MužiVYMichal Vrba
6265Myslechovice OLMartin Kroupa
6366Radíkov OLDejv Tietze
6469Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
6570Maršíkov SUBarbora Vaculíková
6672Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
6773Kožušany OLMonca Vyhlidalova
6877Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
6982Ublo ZLLibor Punčochář
7085Alojzov PVMarkéta Jehlářová
7187Bělotín PRMichal Pokorný
7294Bělkovice-Lašťany OLRadek Vyhnal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Čelechovice na Hané PV14,4414,7414,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,6215,0315,032018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice OL15,0115,1315,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,2915,6915,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL15,7815,5815,782017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,4515,9115,912017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL15,9815,8015,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,8716,0516,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Střelice OL15,9216,1916,192017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chválkovice OL16,2115,9516,212017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL16,2215,5816,222017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Náměšť na Hané OL16,3315,6316,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Měrotín OL16,3416,2616,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL16,3616,1416,362018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS15,3916,3616,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice PV16,3815,9616,382019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Náměšť na Hané OL15,9716,4216,422018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Cholina OL16,4216,0216,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čechy pod Kosířem PV15,9016,4216,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Niva PV16,4616,3816,462019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,3816,4916,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Měrotín OL15,9816,5716,572018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice PV16,0016,6016,602018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov-výběr SU16,4216,6416,642018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice XOL16,4616,7416,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov OL16,5916,7816,782019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Niva PV16,0516,8016,802018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Střelice OL16,8116,1816,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myslejovice PV16,8316,2916,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU16,1016,8616,862018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lukov ZL15,2916,9116,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolany AOL16,3616,9516,952017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kožušany OL17,0015,8817,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Pavlov-výběr SU17,0116,2517,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosov SU17,0316,6917,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nenakonice OL16,0617,0517,052018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Domamyslice DvojkaPV15,5017,1317,132017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL17,2016,3717,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Senetářov BK16,0217,2717,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Střelice OL16,6317,4317,432019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Domamyslice DvojkaPV16,5217,4617,462018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Janovice BR17,5214,6317,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Císařov PR17,0917,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vojnice OL17,3217,7617,762019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velká Bystřice OL17,8816,2217,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslechovice OL18,0717,7118,072019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Slavětín OL16,8618,1518,152018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Moravičany SU18,1618,4118,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kožušany OL18,5617,9218,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Troubelice OL17,7618,6218,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL18,5418,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov-výběr SU18,4618,8018,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolany VajcaOL18,9117,7118,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nemile SU18,9915,1418,992018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krasice PV17,6919,0719,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Leskovec nad Moravicí BR19,4917,2819,492019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Štíty SU19,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chořelice OL19,8419,4419,842018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Otinoves PV19,9119,3519,912019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dub nad Moravou OL20,1119,6620,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Dolní Studénky SU17,8720,2020,202018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Čechy pod Kosířem PV19,5320,8320,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolany BOL21,4217,2221,422017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Grygov OL21,5621,2721,562018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Břidličná BR22,1121,5722,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pustiměř VY17,4822,2422,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Drahanovice OL23,0122,9923,012017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolany OL23,3116,6523,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Grygov OL23,0523,3123,312019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olšany u Prostějova PV24,1024,0924,102018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vojnice OL20,3824,2524,252018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dub nad Moravou OL24,2823,2824,282017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mladeč OL25,2019,4525,202019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Otinoves PV25,9528,3228,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Velký Týnec OL28,4618,4728,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krasice PV30,4730,6930,692019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mladeč OL18,7633,7933,792018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Chválkovice OL35,3034,0135,302019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Mladeč OL21,0036,3736,372017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čechy pod Kosířem PV36,5536,5136,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dub nad Moravou OL17,4438,2938,292019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Újezd OL37,1638,4038,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Těšetice OL42,8228,3942,822018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Břidličná BRNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Blatec OLNP18,02NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Tršice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Domamyslice DvojkaPV15,83NPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Podolí PRNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Ludéřov OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chořelice OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Střížov OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bezděčí u Trnávky SYNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Štíty SUNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Podolí PRNP20,99NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Cholina OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Kožušany OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Šumvald OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Radíkov OLNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nemile FarmaSUNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasice PV17,8617,3017,862019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nemile SU18,6217,8018,622018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Náměšť na Hané OL19,0718,9019,072017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pěnčín PV19,1418,8419,142018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kosov SU17,7719,2419,242019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL19,0019,4419,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Maršíkov SU19,4419,0719,442018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,5118,7719,512019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Haňovice OL18,2819,5219,522018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL19,5418,1819,542018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mladeč OL19,7119,2519,712018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krasice PV19,7318,3919,732017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín PV18,7919,9019,902019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL19,8320,0420,042017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nenakonice OL20,0618,9320,062018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílovice BPV18,8020,1820,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7620,2820,282018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín PV20,4020,1820,402017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Haňovice OL20,4118,3220,412019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vojnice OL20,4220,0420,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čechy pod Kosířem PV18,4620,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL20,5219,0320,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Blatec OL20,6920,6920,692017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Svésedlice OL20,6920,0520,692018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,7117,6420,712019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loučany OL20,7317,9120,732019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Týnec OL20,8519,6520,852018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Blatec OL20,8920,2720,892019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválkovice OL19,5020,9120,912018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílovice BPV19,2621,0821,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lesnice SU20,4721,1121,112018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL20,4321,3021,302017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Mladeč OL20,0121,5421,542019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvadrožOL19,5021,6421,642019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice PV21,7321,2421,732019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Čechy pod Kosířem PV21,5821,7421,742018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Cholina OL21,8918,1421,892018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL21,9820,4021,982017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Blatec OL20,2622,0822,082018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Cholina OL20,8922,0922,092019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loučany OL22,3218,4422,322019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL20,3022,6822,682018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vojnice OL22,9522,3222,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dub nad Moravou OL23,1620,6323,162019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Blatec OL23,3423,3023,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pavlov SU20,5124,0224,022019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velký Týnec OL24,5921,8524,592019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Droždín ChvádrožOL25,0020,0425,002019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Moravičany SU25,1624,2625,162017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice OL28,1628,4928,492018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vojnice OL30,3223,5830,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešnice OL32,3832,1232,382019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kožušany OL34,6531,8534,652017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Újezd OL36,5635,3436,562017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mladeč OL35,8636,7936,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Cholina OL19,6637,3637,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Čechy pod Kosířem PV40,5526,8140,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kožušany OLNP19,94NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Polomí PVNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Cholina OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bezděčí u Trnávky SYNP20,53NP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Trusovice OLNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Krasice PVNP28,30NP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Velký Týnec OLNP32,20NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Mladeč OLNP33,93NP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bílovice PVNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/21 Přírodní areál, Parduska, XI.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/06/20 Měrotín, areál PARDUSKA, XII.ročník Memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2015/08/15 Měrotín, areál PARDUSKA, I.ročník NOČNÍCH ZÁVODŮ, 2B
-
2016/06/18 Měrotín (na kopci parduska), Memoriál Josefa Vitoula, 2B
-
2016/08/20 Měrotín (Parduska, areál SDH), Noční soutěž Měrotín o putovní pohár N.F.I. METALL
-
2017/06/17 Měrotín - areál, XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/08/19 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže