Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 26. 09. 2020 10:00 |
Kontakt: | Zdeněk Menšík |
Telefon: | 737 169 988 |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Veronika Slavíková |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 17,16 | 16,96 | 17,16 | |
2. | Zlatá Olešnice | JN | 17,56 | 17,56 | 17,45 | |
3. | Dubenec | TU | 17,60 | 17,17 | 17,60 | |
4. | Krásná Ves | MB | 18,34 | 18,34 | 18,08 | |
5. | Sychrov | MB | 18,50 | 17,49 | 18,50 | |
6. | Břehy | MB | 18,53 | 18,53 | 18,15 | |
7. | Karlinky | LI | 19,11 | 19,11 | 18,58 | |
8. | Olešnice | SM | 19,15 | 18,96 | 19,15 | |
9. | Jirkov | JN | 19,35 | 18,73 | 19,35 | |
10. | Jílové u Držkova | JN | 19,48 | 18,79 | 19,48 | |
11. | Březová | LI | 19,49 | 18,81 | 19,49 | |
11. | Benešov u Semil | SM | 19,49 | 18,81 | 19,49 | |
13. | Veselá | MB | 19,65 | 19,65 | 19,25 | |
14. | Dobšín Kamenice | MB | 20,05 | 20,05 | 18,72 | |
15. | Jirkov B | JN | 22,09 | 22,06 | 20,09 | |
16. | Tatobity | SM | 22,16 | 22,16 | 22,10 | |
17. | Škodějov | SM | 22,69 | 21,60 | 22,69 | |
18. | Žehrov | MB | 24,12 | 24,12 | 22,85 | |
19. | Malá Skála | JN | 47,66 | 47,66 | 46,29 | |
20. | Dneboh | MB | NP | 18,19 | NP | |
20. | Bechov | MB | NP | NP | NP | |
20. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | |
20. | Frýdštejn | JN | NP | 18,20 | NP | |
20. | Bystřice | JC | NP | NP | 18,56 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselá | SM | 17,70 | 17,36 | 17,70 | |
2. | Sychrov | MB | 18,25 | 17,51 | 18,25 | |
3. | Malá Skála Béčko | JN | 19,02 | 18,82 | 19,02 | |
4. | Benešov u Semil | SM | 19,09 | 18,81 | 19,09 | |
5. | Krásná Ves | MB | 19,50 | 18,94 | 19,50 | |
6. | Kosmonosy | MB | 19,52 | 19,16 | 19,52 | |
7. | Pěnčín | JN | 19,94 | 17,93 | 19,94 | |
8. | Mříčná | SM | 19,97 | 19,58 | 19,97 | |
9. | Bratříkov | JN | 20,35 | 20,35 | 20,31 | |
10. | Zlatá Olešnice | JN | 22,38 | 18,45 | 22,38 | |
11. | Košťálov | SM | 24,09 | 24,09 | 17,59 | |
12. | Katusice | MB | 30,55 | 30,55 | 29,86 | |
13. | Bechov | MB | NP | NP | NP | |
13. | Sychrov OLE | MB | NP | NP | NP | |
13. | Břehy | MB | NP | NP | NP | |
13. | Ploukonice | SM | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Martin Bušek | 16,68 | 0 | 23.09.2020 12:57 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře