Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 08. 04. 2018 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Chovancová Tereza | FM | 18,77 | 18,77 | 19,01 | |
2. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 19,14 | 19,17 | 19,14 | |
3. | Jabloňov Báňová Natálie | ZR | 19,37 | 19,37 | 20,03 | |
4. | Písková Lhota Homolková Valentýna | NB | 19,38 | 19,41 | 19,38 | |
5. | Raškovice Nytrová Barbora | FM | 19,39 | 19,90 | 19,39 | |
6. | Tuhaň Veselá Natálie | ME | 19,66 | 19,66 | 21,54 | |
7. | Nová Ves Ondráčková Julie | OV | 19,67 | 19,67 | 19,71 | |
8. | Strážkovice Máchová Pavla | CB | 19,78 | 20,11 | 19,78 | |
9. | Písková Lhota Němečková Eliška | NB | 19,85 | 19,85 | 20,01 | |
10. | Tuhaň Fabianová Klárka | ME | 19,96 | 20,66 | 19,96 | |
11. | Starý Kolín Bížová Nela | KO | 20,15 | 20,15 | 20,89 | |
12. | Tuhaň Vaculíková Johanka | ME | 20,16 | 21,81 | 20,16 | |
13. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 20,29 | 21,78 | 20,29 | |
14. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 20,41 | 20,41 | 24,15 | |
15. | Rokytnice v Orlických horách Horáková Alice | RK | 20,51 | NP | 20,51 | |
16. | Dalovice Krumphanzlová Klára | KV | 20,69 | 21,39 | 20,69 | |
17. | Nová Ves Lefnerová Karolína | OV | 20,81 | 20,81 | 21,22 | |
18. | Markvartovice Horčičková Karolína | OP | 20,88 | 20,88 | 25,81 | |
19. | Křešice Hyšplerová Anna | LT | 20,93 | 21,14 | 20,93 | |
20. | Hrobce Malá Kateřina | LT | 21,56 | 21,95 | 21,56 | |
21. | Tuhaň Hladíková Adéla | ME | 21,62 | 22,62 | 21,62 | |
22. | Štěpánov Uličná Michaela | OL | 21,63 | 22,10 | 21,63 | |
23. | Bozkov Martínková Marie | SM | 21,72 | 21,72 | 21,76 | |
23. | Střezimíř Brázdová Linda | BN | 21,72 | 21,72 | 22,09 | |
25. | Střezimíř Eliášová Lada | BN | 21,83 | 23,08 | 21,83 | |
26. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 21,88 | 21,89 | 21,88 | |
27. | Tuhaň Rychtaříková Michala | ME | 21,92 | 23,93 | 21,92 | |
28. | Raškovice Dolechová Michaela | FM | 21,99 | NP | 21,99 | |
29. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 22,10 | 22,10 | 23,35 | |
30. | Kosmonosy Dlouhá Lucie | MB | 22,32 | 23,01 | 22,32 | |
31. | Tuhaň Šťastná Vendula | ME | 22,45 | 24,40 | 22,45 | |
32. | Nová Ves Bůžková Tereza | OV | 22,46 | 22,46 | 23,08 | |
33. | Morkovice Navrátilová Natálie | KM | 22,53 | 22,53 | 23,85 | |
34. | Radvanice Zubričanová Nikola | PR | 22,73 | 22,73 | 23,25 | |
35. | Skuteč Jonášová Andrea | CR | 22,93 | 22,93 | NP | |
36. | - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště | - | 23,05 | 23,05 | 28,53 | |
37. | Kvasiny Čeplová Lucie | RK | 23,15 | 23,43 | 23,15 | |
38. | Karlinky Svačinková Zuzana | LI | 23,37 | 23,37 | 28,37 | |
39. | Český Dub I Olšanská Kristina | LI | 23,52 | 23,52 | 25,60 | |
40. | Bozkov Kunceová Petra | SM | 23,59 | 24,05 | 23,59 | |
41. | Dalovice Macháčková Tereza | KV | 23,67 | 23,67 | 30,81 | |
42. | Křižovatka Krbcová Eliška | CH | 23,83 | 27,26 | 23,83 | |
43. | Hrobce Jelínková Eliška | LT | 23,84 | 23,84 | 29,17 | |
44. | Křižovatka Dúcká Karolína | CH | 24,16 | 24,16 | NP | |
45. | Starý Kolín Komůrková Nela | KO | 24,19 | 24,40 | 24,19 | |
46. | Starý Kolín Tyšerová Natálie | KO | 24,24 | 36,37 | 24,24 | |
47. | Karlinky Hejlová Natalie | LI | 24,87 | 24,87 | NP | |
48. | Hrobce Jelínková Zuzana | LT | 25,20 | NP | 25,20 | |
49. | Kosmonosy Jelínková Jana | MB | 25,99 | 28,39 | 25,99 | |
50. | Staré Heřminovy Sobotíková Tereza | BR | 26,74 | 26,74 | 28,96 | |
51. | Stráž pod Ralskem Caklová Tereza | CL | 26,76 | 28,38 | 26,76 | |
52. | Bořitov Beranová Klára | BK | 27,71 | 28,91 | 27,71 | |
53. | Starý Kolín Krátká Karolína | KO | 30,19 | 30,19 | NP | |
54. | Karlinky Dobružská Mya | LI | 30,35 | 32,35 | 30,35 | |
55. | Střezimíř Novotná Hana | BN | 31,48 | 31,48 | NP | |
56. | Karlinky Vele Ester | LI | 42,02 | 42,02 | NP | |
57. | Morkovice Horáková Aneta | KM | NP | NP | NP | |
57. | Karlinky Novotná Johanna | LI | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice Borovičková Kateřina | KM | 18,09 | 18,09 | 18,26 | |
2. | Úněšov Šafrová Zuzana | PS | 18,58 | 18,58 | 19,09 | |
3. | Malechov Pícková Gabriela | KT | 18,59 | 23,40 | 18,59 | |
4. | Kvasejovice Pomahačová Lucie | BN | 18,62 | 19,26 | 18,62 | |
5. | Železná Ruda Mašková Kateřina | KT | 18,74 | 21,57 | 18,74 | |
6. | Skuteč Slezáková Tereza | CR | 18,92 | 18,92 | 24,91 | |
7. | Lhenice Kubíková Kateřina | TP | 18,94 | 19,26 | 18,94 | |
8. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 19,08 | 19,38 | 19,08 | |
9. | Písková Lhota Nováková Lenka | NB | 19,18 | 19,18 | 19,19 | |
10. | Kamenec u Poličky Nováková Vendula | SY | 19,21 | 19,21 | NP | |
11. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 19,24 | 19,55 | 19,24 | |
12. | Hřibojedy Vodehnalová Anna | TU | 19,27 | 19,28 | 19,27 | |
13. | Teplá Hemzová Kateřina | KV | 19,28 | 19,71 | 19,28 | |
14. | Svatý Jiří Bartošová Petra | UO | 19,44 | 19,59 | 19,44 | |
15. | Křešice Hudcová Klára | LT | 19,53 | 19,53 | 24,21 | |
16. | Žlutice Horská Štěpánka | KV | 19,57 | 19,57 | 52,63 | |
17. | Hostinné Šmídová Monika | TU | 19,61 | 19,61 | 19,77 | |
18. | Přehořov Kozlová Barbora | TA | 19,63 | 20,06 | 19,63 | |
19. | Jabloňov Rousová Jitka | ZR | 19,74 | 19,98 | 19,74 | |
20. | Oltyně Máchalová Natálie | TA | 19,78 | 19,78 | NP | |
21. | Semily Bucková Jaroslava | SM | 19,93 | 19,93 | 32,15 | |
22. | Dolní Životice Šustrová Markéta | OP | 19,95 | 21,44 | 19,95 | |
23. | - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště | - | 19,96 | 19,96 | 20,07 | |
23. | Starý Lískovec Sport Doležalová Lenka | BM | 19,96 | 20,40 | 19,96 | |
25. | Středokluky Třísková Šárka | PZ | 20,04 | 20,04 | 20,86 | |
26. | Štěpánov Votrubková Marcela | OL | 20,08 | 20,08 | 31,82 | |
26. | Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna | AB | 20,08 | 25,10 | 20,08 | |
28. | Nová Ves Bobrovská Adéla | OV | 20,15 | 20,26 | 20,15 | |
28. | Bořitov Páralová Simona | BK | 20,15 | 20,30 | 20,15 | |
30. | Velenka Košnářová Ivana | NB | 20,20 | 20,20 | 20,22 | |
31. | Skuteč Brandová Michaela | CR | 20,24 | 20,24 | 20,62 | |
32. | Nedaříž Ježková Kateřina | SM | 20,34 | 20,34 | 20,59 | |
33. | Dobřejovice Faktorová Tereza | PH | 20,36 | 21,14 | 20,36 | |
34. | Frýdlant Nováková Nikola | LI | 20,37 | 20,37 | NP | |
35. | Ledenice Fixová Kateřina | CB | 20,47 | NP | 20,47 | |
36. | Semily Dolenská Natálie | SM | 20,57 | 21,01 | 20,57 | |
37. | Písková Lhota Kovaříková Martina | NB | 20,69 | 21,18 | 20,69 | |
38. | Zahořany Šafářová Tereza | PZ | 20,71 | 20,71 | 22,09 | |
38. | Jabloňov Sladká Kateřina | ZR | 20,71 | NP | 20,71 | |
40. | Raškovice Kasincová Karolína | FM | 20,75 | 20,75 | NP | |
41. | Střezimíř Babická Monika | BN | 20,79 | 21,45 | 20,79 | |
42. | Křížkový Újezdec Muziková Vendula | PH | 20,81 | 20,83 | 20,81 | |
43. | Horní Lánov Antošová Eliška | TU | 20,85 | 22,39 | 20,85 | |
44. | Střezimíř Nováková Eliška | BN | 21,11 | NP | 21,11 | |
44. | Svatý Jiří Fišerová Eliška | UO | 21,11 | 21,11 | 21,46 | |
46. | Krušovice Novotná Barbora | RA | 21,18 | 21,99 | 21,18 | |
47. | Pěnčín Havlová Kateřina | PV | 21,21 | 21,37 | 21,21 | |
48. | Bozkov Koucká Tereza | SM | 21,22 | 21,22 | 22,45 | |
48. | Kvasiny Kroupová Tereza | RK | 21,22 | 21,49 | 21,22 | |
50. | Horní Studenec Vanclová Barbora | HB | 21,27 | NP | 21,27 | |
51. | Semily Kövaryová Petronela | SM | 21,30 | 22,52 | 21,30 | |
51. | Býškovice Šůstalová Kateřina | PR | 21,30 | NP | 21,30 | |
53. | Hrochův Týnec Rajnetová Radka | CR | 21,33 | 22,14 | 21,33 | |
54. | Lužná Hejdová Adriana | RA | 21,38 | 21,38 | NP | |
55. | Těpeře Sedláková Anna | JN | 21,42 | 21,42 | 23,04 | |
56. | Řeporyje Jirasová Anita | AB | 21,49 | 21,49 | 21,79 | |
57. | Svatý Jiří Šímová Denisa | UO | 21,54 | 22,87 | 21,54 | |
58. | Kojetice Kučerová Hana | TR | 21,57 | 27,28 | 21,57 | |
58. | Borovnice Judasová Kateřina | BN | 21,57 | 21,57 | 33,15 | |
60. | Bochov Krejčová Tereza | KV | 21,69 | 23,45 | 21,69 | |
61. | Malechov Kašpárková Kateřina | KT | 21,83 | 22,60 | 21,83 | |
62. | Letňany Feglarová Adéla | AB | 22,08 | NP | 22,08 | |
63. | Řeporyje Šimáčková Aneta | AB | 22,09 | 22,09 | 22,16 | |
63. | Senetářov Kučerová Aneta | BK | 22,09 | 22,37 | 22,09 | |
65. | Jabloňov Čechmanová Markéta | ZR | 22,13 | 22,91 | 22,13 | |
65. | Horní Studenec Šmídová Barbora | HB | 22,13 | 22,54 | 22,13 | |
67. | Štěpánov Kunhartová Lucie | OL | 22,20 | 22,84 | 22,20 | |
68. | Sloup Vltavská Markéta | PZ | 22,23 | 22,84 | 22,23 | |
69. | Dalovice Radová Lucie | KV | 22,30 | 30,79 | 22,30 | |
70. | Trusovice Morkesová Tereza | SY | 22,39 | 23,02 | 22,39 | |
71. | Lučany nad Nisou Langová Alžběta | JN | 22,49 | 22,82 | 22,49 | |
72. | Hroznová Lhota Školařová Nikola | HO | 22,58 | NP | 22,58 | |
73. | Letňany Hospodková Anna | AB | 22,64 | 24,28 | 22,64 | |
74. | - Čtvrtlíková Libuše Rokytnice v Orl.horách | - | 22,83 | 22,83 | 23,63 | |
75. | Úvaly Klímová Klára | PH | 22,87 | 22,87 | 24,19 | |
76. | Hrobce Procházková Kateřina | LT | 23,07 | 23,07 | 24,04 | |
77. | Karlinky Svobodová Michaela | LI | 23,32 | 23,32 | NP | |
78. | Lučany nad Nisou Zvěřinová Karolína | JN | 23,61 | 23,61 | 25,34 | |
79. | Oltyně Novotná Petra | TA | 23,75 | 23,99 | 23,75 | |
80. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 23,85 | 27,22 | 23,85 | |
81. | Řeporyje Podroužková Leontýna | AB | 23,90 | 23,90 | 24,65 | |
82. | Kosmonosy Halasová Erika | MB | 24,00 | 24,05 | 24,00 | |
83. | - Hanzelková Karolína Těrlicko-Hradiště | - | 24,03 | 24,03 | 28,14 | |
84. | Horní Lánov Horníková Karolína | TU | 24,20 | 32,02 | 24,20 | |
85. | Velenka Potměšilová Natálie | NB | 24,41 | NP | 24,41 | |
86. | Křižovatka Vrtišková Michaela | CH | 24,54 | 24,54 | 24,97 | |
87. | Bratříkov Černá Kateřina | JN | 24,97 | 24,97 | 25,54 | |
88. | Bochov Liptáková Eliška | KV | 25,30 | 25,30 | NP | |
89. | Horní Lánov Absolonová Markéta | TU | 25,62 | 26,88 | 25,62 | |
90. | - Bystroňová Klára Těrlicko-Hradiště | - | 25,78 | NP | 25,78 | |
91. | Karlinky Velová Viktorie | LI | 27,03 | 29,27 | 27,03 | |
92. | Český Dub I Špátová Aneta | LI | 30,35 | 30,35 | NP | |
93. | Český Dub I Olšanská Tereza | LI | 39,57 | NP | 39,57 | |
94. | Pěnčín Heiningerová Barbora | PV | 52,94 | 52,94 | NP | |
95. | Libiš Ryšlavá Natálie | ME | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úněšov Vébrová Kateřina | PS | 17,30 | 17,74 | 17,30 | |
2. | Morkovice Krejčí Kamila | KM | 17,61 | 17,75 | 17,61 | |
3. | Litovany Polová Nikola | TR | 17,83 | NP | 17,83 | |
4. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 18,00 | 18,00 | NP | |
5. | Kvasejovice Hulínská Klára | BN | 18,14 | 19,97 | 18,14 | |
6. | Topolany Macháňová Lucie | VY | 18,16 | 18,71 | 18,16 | |
7. | Úněšov Jandová Michaela | PS | 18,40 | 18,92 | 18,40 | |
8. | Markvartovice Tessarzová Kristýna | OP | 18,81 | 19,09 | 18,81 | |
9. | Hajnice Langerová Natálie | TU | 19,14 | 19,14 | 28,52 | |
10. | Kostomlátky Říhová Věra | NB | 19,22 | 19,22 | 19,50 | |
11. | Klenová Presslová Natálie | KT | 19,36 | 20,09 | 19,36 | |
12. | Úněšov Krejčová Martina | PS | 19,41 | 19,41 | 19,67 | |
13. | Kamenec u Poličky Švábová Daniela | SY | 19,43 | 19,50 | 19,43 | |
14. | Skuteč Truncová Kamila | CR | 19,49 | NP | 19,49 | |
15. | Dolní Kounice Kadeřávková Anna | BO | 19,58 | 19,58 | NP | |
16. | Trusovice Becková Karolína | SY | 19,73 | 19,73 | NP | |
17. | Žernovník Kašparcová Eva | BK | 19,89 | 19,89 | 27,79 | |
18. | Křešice Opavová Tereza | LT | 19,97 | 19,97 | 20,05 | |
19. | Skuteč Kadlecová Natálie | CR | 20,03 | 20,17 | 20,03 | |
20. | Radimovice Rozkovcová Anna | LI | 20,07 | 20,09 | 20,07 | |
21. | Dalovice Krumphanzlová Andrea | KV | 20,13 | 20,13 | 20,31 | |
22. | Morkovice Mazurová Martina | KM | 20,31 | 20,31 | 22,80 | |
23. | Kamenec u Poličky Andrlíková Marie | SY | 20,33 | 20,58 | 20,33 | |
24. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 20,39 | 22,46 | 20,39 | |
25. | Skuteč Jonášová Tereza | CR | 20,42 | NP | 20,42 | |
26. | Poniklá Šperlová Sandra | SM | 20,43 | 20,75 | 20,43 | |
27. | Svatý Jiří Šplíchalová Eliška | UO | 20,46 | 20,99 | 20,46 | |
28. | Sloup Dufková Kateřina | PZ | 20,58 | 20,58 | 20,61 | |
29. | Staré Heřminovy Premusová Natálie | BR | 20,64 | 21,57 | 20,64 | |
30. | Sloup Kaňková Lenka | PZ | 20,65 | 20,65 | 20,99 | |
31. | Vyšehořovice Červená Karolína | PH | 20,67 | 22,72 | 20,67 | |
32. | Hroznová Lhota Pomajbíková Adéla | HO | 20,73 | 20,73 | NP | |
33. | Dřísy Zubalíková Lucie | ME | 20,80 | 20,80 | 20,88 | |
34. | Kamenec u Poličky Pešková Pavlína | SY | 20,81 | 21,04 | 20,81 | |
35. | Jáchymov Novotná Eliška | KV | 20,90 | 20,90 | 21,51 | |
36. | Křižovatka Šmatová Nikola | CH | 20,99 | 21,11 | 20,99 | |
37. | Karlinky Kopecká Vendula | LI | 21,12 | 21,12 | 23,63 | |
38. | Kvasiny Dušánková Petra | RK | 21,19 | 22,54 | 21,19 | |
39. | Slatiny Gottvaldová Veronika | JC | 21,51 | 21,51 | 22,28 | |
40. | Sloup Vandasová Zuzana | PZ | 21,54 | 21,54 | 22,06 | |
41. | Velké Meziříčí Bártová Eliška | ZR | 21,57 | 21,93 | 21,57 | |
42. | Horní Lánov Pavelková Tereza | TU | 21,95 | 21,95 | 23,05 | |
43. | Pravčice Rozsypalová Karolína | KM | 22,10 | 22,10 | NP | |
44. | Křešice Andrlová Daniela | LT | 22,13 | 22,13 | 22,72 | |
45. | Kvasejovice Hulanová Barbora | BN | 22,16 | 22,76 | 22,16 | |
46. | Velenka Ševčíková Tereza | NB | 22,17 | 22,76 | 22,17 | |
47. | Hroznová Lhota Frolková Romana | HO | 22,18 | 22,43 | 22,18 | |
48. | Skuteč Vybíralová Lucie | CR | 22,21 | 22,63 | 22,21 | |
49. | Borovany Haisová Michaela | CB | 22,26 | 22,26 | 22,76 | |
50. | Horní Lánov Nosková Marcela | TU | 22,29 | 22,29 | 26,39 | |
51. | Štěpánov Tomečková Natálie | OL | 22,35 | 22,35 | 22,52 | |
52. | Dolní Životice Uvírová Kristýna | OP | 22,40 | NP | 22,40 | |
53. | Pěnčín Eberhaltová Tereza | PV | 22,41 | 24,47 | 22,41 | |
53. | Tasovice Charvátová Michaela | ZN | 22,41 | 28,52 | 22,41 | |
55. | Horní Lánov Hajzerová Nikola | TU | 22,74 | 22,74 | 22,79 | |
56. | Skuteč Ptáčková Barbora | CR | 22,77 | 32,05 | 22,77 | |
57. | Kvasiny Železnovová Jana | RK | 22,81 | 22,81 | 24,36 | |
58. | Bozkov Marková Alena | SM | 22,92 | 22,92 | 27,52 | |
59. | Libiš Pokorná Tereza | ME | 23,10 | 24,13 | 23,10 | |
60. | Slatiny Špínová Michaela | JC | 23,18 | 23,18 | 24,17 | |
61. | Čelákovice Chramostová Barbora | PH | 23,23 | 24,86 | 23,23 | |
62. | Svinov Pavelková Nathálie | OV | 23,48 | 26,97 | 23,48 | |
63. | Vyšehořovice Masopustová Kateřina | PH | 23,57 | 23,57 | 24,68 | |
64. | Český Dub I Medunová Marie | LI | 23,59 | 23,59 | 23,83 | |
65. | Velké Meziříčí Šoukalová Simona | ZR | 23,66 | 23,66 | 23,68 | |
66. | Řeporyje Peláková Gita | AB | 23,67 | 23,67 | 24,37 | |
67. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 24,16 | 24,16 | 25,41 | |
68. | Řeporyje Polášková Lucie | AB | 24,35 | 24,35 | 24,67 | |
69. | Horní Lánov Mejsnarová Simona | TU | 24,63 | 24,63 | 37,58 | |
70. | Semily Patáková Valentýna | SM | 25,04 | 27,54 | 25,04 | |
71. | Teplá Lodesová Dana | KV | 25,42 | 26,08 | 25,42 | |
72. | Libiš Kalinová Monika | ME | 26,35 | 26,35 | 30,95 | |
72. | Solopisky Cvrková Lucie | PZ | 26,35 | 26,35 | 28,28 | |
74. | Velké Meziříčí Vrábelová Žaneta | ZR | 27,47 | 27,60 | 27,47 | |
75. | Střezimíř Zelená Martina | BN | 27,98 | NP | 27,98 | |
76. | Pěnčín Bryknarová Danuše | PV | 30,07 | 54,72 | 30,07 | |
77. | Střezimíř Cedivodová Aneta | BN | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Býškovice Mikulík Jakub | PR | 18,41 | 18,41 | NP | |
2. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 19,50 | 19,50 | 19,76 | |
3. | Vědomice Sazeček Zdeněk | LT | 20,26 | 20,26 | 21,62 | |
4. | Střezimíř Knotek Tomáš | BN | 20,58 | 20,58 | 30,32 | |
5. | Bochov Klaban Ondřej | KV | 21,31 | 21,31 | 21,36 | |
6. | Lhotky Sport Sedlák Mikuláš | ZR | 21,47 | 21,47 | 23,40 | |
7. | Dřísy Schober Antonín | ME | 21,92 | 36,86 | 21,92 | |
8. | Všetaty Toman Vojtěch | ME | 22,42 | 22,42 | 50,68 | |
9. | Písnice Kulhánek Ondřej | AB | 22,75 | 22,75 | 23,36 | |
10. | Písková Lhota Šteigl Jan | NB | 23,14 | 23,14 | 26,69 | |
11. | Český Dub I Meduna Václav | LI | 23,15 | 31,09 | 23,15 | |
12. | Duchcov Šíp Adam | TP | 23,21 | NP | 23,21 | |
13. | Skryje Mikušík Matouš | ZR | 23,33 | 25,90 | 23,33 | |
14. | Býškovice Pírek Filip | PR | 23,44 | 25,62 | 23,44 | |
15. | Střezimíř Králík Tomáš | BN | 23,69 | 23,69 | 25,11 | |
16. | Písnice Schwarz Jakub | AB | 24,01 | 24,99 | 24,01 | |
17. | Skuteč Flégr Lukáš | CR | 24,33 | 24,33 | NP | |
18. | Střezimíř Nováček Jan | BN | 24,41 | 24,42 | 24,41 | |
19. | Hostinné Šmíd Petr | TU | 24,49 | 24,49 | 25,01 | |
20. | Bochov Zoglauer Tomáš | KV | 24,56 | 24,56 | 31,22 | |
21. | Starý Kolín Buchtík Vít | KO | 26,25 | NP | 26,25 | |
22. | Stráž pod Ralskem Horník Patrik | CL | 26,37 | 26,37 | 27,32 | |
23. | Starý Kolín Kupka Vojtěch | KO | 26,71 | 28,53 | 26,71 | |
24. | Pilínkov, Liberec XXIV Rainer Jaroslav | LI | 27,72 | NP | 27,72 | |
25. | Lhotky Sport Dobrovolný Jiří | ZR | NP | NP | NP | |
25. | Prostřední Bečva Lejska Vojtěch | VS | NP | NP | NP |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teplá Hemza Filip | KV | 16,76 | 17,02 | 16,76 | |
2. | Moravský Beroun Červinka Jiří | BR | 17,06 | 17,06 | 25,67 | |
3. | Skuteč Bubeníček Lukáš | CR | 17,22 | 21,68 | 17,22 | |
4. | Oznice Baletka Adam | VS | 17,44 | 17,80 | 17,44 | |
5. | Písková Lhota Meišner Tadeáš | NB | 17,67 | 18,40 | 17,67 | |
6. | Lhenice Kitner Sebastian | TP | 18,02 | 18,02 | NP | |
7. | Letňany Hospodka Vojtěch | AB | 18,05 | 18,33 | 18,05 | |
8. | Dolní Bukovsko Klouček Daniel | CB | 18,15 | 18,61 | 18,15 | |
8. | Nová Ves Lefner Matyáš | OV | 18,15 | NP | 18,15 | |
10. | - Fojt Patrik Bořitov | - | 18,18 | 18,18 | 27,98 | |
11. | Horní Bělá Nový Jan | PS | 18,20 | 18,20 | NP | |
12. | Bochov Pták Jiří | KV | 18,42 | 18,42 | NP | |
13. | - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště | - | 18,51 | 18,51 | NP | |
14. | Písková Lhota Zradička Martin | NB | 18,55 | 26,76 | 18,55 | |
15. | Těpeře Žilík Jan | JN | 18,66 | NP | 18,66 | |
16. | Dolní Bukovsko Dudlíček František | CB | 18,71 | 18,71 | 23,41 | |
17. | Skuteč Vobejda Tomáš | CR | 18,75 | 21,15 | 18,75 | |
18. | Velenka Košnář Jakub | NB | 18,79 | NP | 18,79 | |
19. | Křešice Sibera Radek | LT | 18,80 | 31,19 | 18,80 | |
20. | Sestrouň Pšenička David | PB | 19,03 | 19,03 | 31,59 | |
21. | Frýdek Pětroš Daniel | FM | 19,15 | 19,44 | 19,15 | |
22. | Dalovice Daniš Leon | KV | 19,18 | 19,95 | 19,18 | |
23. | Bořitov Karásek Pavel | BK | 19,20 | 19,20 | 22,99 | |
24. | Kvasejovice Hulan Filip | BN | 19,21 | 20,36 | 19,21 | |
25. | - Válek Pavel Brada-Rybníček | - | 19,22 | 19,22 | 24,95 | |
26. | Dolní Měcholupy Plhal Lukáš | AB | 19,28 | 19,83 | 19,28 | |
27. | Skryje Kvítek Jan | ZR | 19,38 | 19,38 | 21,80 | |
28. | Obora Ramajzl Kryštof | PS | 19,40 | 19,40 | NP | |
28. | Raškovice Chovanec Michal | FM | 19,40 | 20,13 | 19,40 | |
30. | Písková Lhota Crkal Šimon | NB | 19,41 | 19,41 | 23,36 | |
30. | Lužná Pergner Adam | RA | 19,41 | 20,02 | 19,41 | |
32. | Lhenice Beneš Tomáš | TP | 19,66 | 22,25 | 19,66 | |
33. | - Stehlík Jiří Petrovice u Blanska | - | 19,67 | 19,67 | NP | |
33. | - Michalski Jakub Karviná-Hranice | - | 19,67 | 19,67 | NP | |
35. | Stodůlky Orel David | AB | 19,69 | 19,69 | 20,77 | |
36. | Karlinky Brázda Lukáš | LI | 19,92 | 19,92 | 23,58 | |
37. | Nová Role Svoboda Dominik | KV | 20,18 | 20,18 | 20,22 | |
38. | Křížkový Újezdec Rubeš Adam | PH | 20,21 | 22,71 | 20,21 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Horák Vojtěch | HK | 20,26 | 21,78 | 20,26 | |
40. | Dolní Životice Rádek Vojtěch | OP | 20,47 | 20,47 | 21,19 | |
41. | Dalovice Kalenda Ondřej | KV | 20,51 | 20,51 | NP | |
42. | Semily Skrbek Radim | SM | 20,54 | 21,00 | 20,54 | |
42. | Horní Bělá Pergl Lukáš | PS | 20,54 | 20,54 | NP | |
44. | Dřísy Vopat Josef | ME | 20,55 | 21,41 | 20,55 | |
45. | Všetaty Hadrbolec Jan | ME | 20,57 | 21,15 | 20,57 | |
46. | Semily Vrtilka Viktor | SM | 20,58 | 20,76 | 20,58 | |
47. | Starý Kolín Lněnička Jan | KO | 20,73 | NP | 20,73 | |
48. | Bukovina u Čisté Ježek Jakub | SM | 20,74 | 28,41 | 20,74 | |
49. | Jáchymov Plaček Kamil | KV | 20,81 | 24,46 | 20,81 | |
50. | Frýdlant Žebro Miroslav | LI | 20,82 | 20,82 | NP | |
51. | Dřísy Hyka Ondra | ME | 20,92 | 20,92 | 21,89 | |
51. | Dalovice Turek Dominik | KV | 20,92 | 26,91 | 20,92 | |
53. | Duchcov Vích Josef | TP | 20,96 | 21,27 | 20,96 | |
54. | Šošůvka Svoboda Lukáš | BK | 21,10 | 21,10 | 26,46 | |
55. | Ledenice Duda Marek | CB | 21,35 | 23,42 | 21,35 | |
56. | Velenka Král Miloslav | NB | 21,54 | 21,54 | 24,37 | |
57. | Střezimíř Talpa Šimon | BN | 21,58 | 22,34 | 21,58 | |
58. | Sadská Husák Michal | NB | 21,67 | 25,07 | 21,67 | |
59. | Karlinky Krupka Štěpán | LI | 21,73 | 23,44 | 21,73 | |
60. | Písnice Schwarz David | AB | 21,74 | 21,74 | 24,46 | |
61. | Letňany Wang Sheng Ju | AB | 22,06 | 44,26 | 22,06 | |
62. | Libiš Jabůrek Dominik | ME | 22,08 | 22,08 | 41,07 | |
63. | Střezimíř Bartoň David | BN | 22,14 | 22,37 | 22,14 | |
64. | Těpeře Matouš Dominik | JN | 22,19 | NP | 22,19 | |
65. | Býškovice Zdařil Jan | PR | 22,40 | 38,21 | 22,40 | |
66. | Starý Kolín Beneš Tomáš | KO | 22,44 | NP | 22,44 | |
67. | Třebovice Šretr Michal | OV | 22,48 | 23,31 | 22,48 | |
68. | Písková Lhota Urban Vojtěch | NB | 22,49 | 22,49 | NP | |
69. | Libiš Zygmund David | ME | 22,51 | 22,51 | 27,07 | |
70. | Všetaty Čurda Miroslav | ME | 22,57 | 24,68 | 22,57 | |
71. | Kosmonosy Fišera Ondřej | MB | 22,67 | 28,56 | 22,67 | |
72. | Manětín Tomášek Jan | PS | 22,82 | 26,85 | 22,82 | |
73. | Choustníkovo Hradiště Medlík Petr | TU | 22,94 | 22,94 | 23,14 | |
74. | Bratříkov Šourek Petr | JN | 23,17 | 23,28 | 23,17 | |
75. | Býškovice Mikšánek David | PR | 23,19 | 23,19 | 25,15 | |
76. | Velenka Soukup Václav | NB | 23,20 | 24,06 | 23,20 | |
76. | Křešice Opava Martin | LT | 23,20 | 23,73 | 23,20 | |
78. | Ledenice Jordanov Lukáš | CB | 23,42 | 25,18 | 23,42 | |
79. | Nevřeň Teřl Pavel | PS | 23,54 | 23,54 | 27,02 | |
80. | Těpeře Posledník Josef | JN | 23,60 | 24,33 | 23,60 | |
81. | Lhotky Sport Bazala Jiří | ZR | 24,35 | 26,78 | 24,35 | |
82. | - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště | - | 26,49 | 26,49 | 29,86 | |
83. | Všetaty Sosnovec Ondřej | ME | 26,64 | 29,58 | 26,64 | |
84. | Manětín Švejkovský Jakub | PS | 27,21 | NP | 27,21 | |
85. | Letňany Knotek Martin | AB | 34,28 | 39,61 | 34,28 | |
86. | Český Dub I Mach Jaroslav | LI | 40,90 | 45,89 | 40,90 | |
87. | Hřibojedy Hynek Vojtěch | TU | NP | NP | NP |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hajnice Linhart Patrik | TU | 16,52 | 17,40 | 16,52 | |
2. | Úvaly Zetek Petr | PH | 16,70 | 17,15 | 16,70 | |
3. | Brloh Volejník Jiří | CK | 16,90 | 17,46 | 16,90 | |
4. | - Staněk David Karviná-Hranice | - | 17,29 | 17,29 | 29,30 | |
5. | - Hartig Aleš Brada-Rybníček | - | 17,38 | 18,16 | 17,38 | |
6. | Býškovice Lesák Lukáš | PR | 17,65 | 17,65 | NP | |
7. | Strážkovice Völfel David | CB | 18,08 | 18,08 | NP | |
8. | Nová Ves Martuš Petr | OV | 18,45 | 18,45 | NP | |
9. | Střezimíř Ďurec Lukáš | BN | 18,61 | 18,61 | NP | |
10. | Trusovice Koutný Marek | SY | 18,64 | 19,44 | 18,64 | |
11. | Šošůvka Králík Martin | BK | 18,67 | 18,84 | 18,67 | |
12. | Jetřichovec Míka Lukáš | PE | 18,69 | 18,69 | NP | |
13. | Tuhaň Rychtařík Jan | ME | 18,91 | 18,91 | 21,36 | |
14. | Doubek Sirotek Tomáš | PH | 18,95 | 18,95 | NP | |
15. | Manětín Smutný Martin | PS | 19,04 | NP | 19,04 | |
15. | Třebovice Frič Michal | OV | 19,04 | 19,04 | NP | |
17. | Skryje Špaček Michal | ZR | 19,06 | 19,06 | NP | |
18. | Horní Hradiště Kolář Jakub | PS | 19,12 | 21,10 | 19,12 | |
19. | Jáchymov Trefný František | KV | 19,15 | 19,15 | 21,57 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Plíhal Jiří | - | 19,30 | 19,43 | 19,30 | |
21. | Stodůlky Knobloch Pavel | AB | 19,32 | 19,32 | 19,44 | |
22. | Teplá Sidorják Zdeněk | KV | 19,45 | 20,35 | 19,45 | |
23. | Karlinky Ševčík Ondřej | LI | 19,61 | 19,61 | NP | |
24. | Žlutice Soukup Stanislav | KV | 19,64 | 19,67 | 19,64 | |
25. | Lužná Svoboda Jan | RA | 19,75 | 20,11 | 19,75 | |
26. | Řeporyje Brynda Jan | AB | 19,80 | NP | 19,80 | |
27. | Lhenice Karban Kamil | TP | 19,82 | 19,82 | 25,76 | |
28. | Všetaty Hybš Jakub | ME | 20,10 | 20,10 | 20,22 | |
29. | Počátky Prokop Tomáš | HB | 20,40 | 20,53 | 20,40 | |
30. | Valšovice (Hranice VI) Čeřenský Vojtěch | PR | 20,43 | 20,54 | 20,43 | |
31. | Trusovice Juračka Václav | SY | 20,44 | 26,08 | 20,44 | |
32. | Kvasejovice Pomahač Lukáš | BN | 20,58 | 20,58 | NP | |
33. | Počátky Radil Jan | HB | 20,64 | 21,34 | 20,64 | |
34. | Žebnice Tauchen Aleš | PS | 20,81 | 22,23 | 20,81 | |
35. | Semily Šimůnek Štěpán | SM | 21,51 | 22,47 | 21,51 | |
36. | Semily Mikš Daniel | SM | 21,55 | 22,32 | 21,55 | |
37. | Karlinky Štangler Jiří | LI | 21,57 | 22,50 | 21,57 | |
38. | Česká Lípa Stryal Ladislav | CL | 21,99 | 21,99 | NP | |
39. | Stodůlky Buřil Petr | AB | 22,01 | 36,14 | 22,01 | |
40. | Semily Misař Martin | SM | 22,04 | 23,60 | 22,04 | |
41. | Střezimíř Pavlík Jan | BN | 22,07 | 22,07 | NP | |
42. | Bořitov Kučera Martin | BK | 22,31 | 22,31 | NP | |
43. | Poniklá Novák Petr | SM | 22,41 | 32,41 | 22,41 | |
44. | Svatý Jiří Horníček Daniel | UO | 22,44 | 22,44 | 25,93 | |
45. | Semily Lengál Tomáš | SM | 22,52 | 22,52 | 24,72 | |
46. | Sadská Jakica Jan | NB | 22,53 | NP | 22,53 | |
47. | Bukovina u Čisté Ježek Jiří | SM | 22,88 | 34,22 | 22,88 | |
48. | Čelákovice Kácl Michael | PH | 22,93 | 22,93 | 26,20 | |
49. | Všetaty Černý Tomáš | ME | 23,39 | NP | 23,39 | |
50. | Počátky Houdek Vojtěch | HB | 23,44 | NP | 23,44 | |
51. | Manětín Klein Alex | PS | 23,50 | 23,50 | NP | |
52. | Bochov Šlechta Pavel | KV | 23,56 | 24,75 | 23,56 | |
53. | Karlinky Šimera Michal | LI | 23,59 | 24,10 | 23,59 | |
54. | Horní Studenec Kalenský Adam | HB | 23,65 | 23,65 | 23,79 | |
55. | Počátky Smetana Dominik | HB | 24,04 | 28,28 | 24,04 | |
56. | Počátky Krátký Jan | HB | 24,38 | 24,38 | NP | |
57. | Topolany Ševčík Dominik | VY | 24,56 | 24,56 | 25,90 | |
58. | Střezimíř Prucek Jan | BN | 24,57 | 24,57 | NP | |
59. | Stráž pod Ralskem Kučera Jiří | CL | 26,48 | 26,48 | 26,93 | |
60. | Bochov Gašpár Matěj | KV | 28,11 | 28,11 | 35,45 | |
61. | Střezimíř Knotek Radim | BN | 28,44 | 32,75 | 28,44 | |
62. | Letňany Sulek Matěj | AB | 30,64 | 40,30 | 30,64 | |
63. | Karlinky Gutknecht Josef | LI | NP | NP | NP | |
63. | Bochov Moucha Jiří | KV | NP | NP | NP | |
63. | Horní Bělá Polák Marek | PS | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře