Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,13 | 16,11 | 16,13 | |
2. | Bašnice | JC | 16,45 | 16,04 | 16,45 | |
3. | Velké Hoštice | OP | 16,54 | 16,54 | 16,46 | |
4. | Lavičky | ZR | 16,58 | 16,54 | 16,58 | |
5. | Oponešice | TR | 16,62 | 16,44 | 16,62 | |
6. | Plumlov | PV | 16,69 | 16,22 | 16,69 | |
7. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,75 | 16,75 | 16,35 | |
8. | Krotějov | TA | 17,10 | 16,31 | 17,10 | |
9. | Radostín nad Oslavou | ZR | 17,18 | 16,20 | 17,18 | |
10. | Letohrad - Kunčice B | UO | 17,25 | 16,49 | 17,25 | |
11. | Malá Skála | JN | 17,34 | 17,22 | 17,34 | |
11. | Letohrad - Jeleni | UO | 17,34 | 16,93 | 17,34 | |
13. | Zahorčice | ST | 17,57 | 17,57 | 16,75 | |
14. | Bohdalín | PE | 17,72 | 17,72 | 16,98 | |
15. | Trnava | TR | 17,77 | 17,77 | 16,30 | |
16. | Moravany | PA | 18,13 | 18,13 | 16,99 | |
16. | Chotěmice | TA | 18,13 | 18,13 | 17,51 | |
18. | Petrovice B | TR | 18,37 | 17,73 | 18,37 | |
19. | Košťálov | SM | 18,75 | 18,75 | 17,62 | |
20. | Břehy | MB | 18,88 | 18,88 | 18,70 | |
21. | Olešná | HB | 19,27 | 17,67 | 19,27 | |
22. | Pšánky | HK | 19,45 | 19,45 | 17,10 | |
23. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | |
23. | Mladoňovice | TR | NP | NP | 16,02 | |
23. | Nevcehle | JI | NP | NP | NP | |
23. | Únětice 1911 | PJ | NP | NP | 16,94 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Skrochovice | OP | 16,18 | 16,12 | 16,18 | |
2. | Košťálov | SM | 16,60 | 16,60 | 16,34 | |
3. | Sloup | PZ | 17,19 | 17,19 | 16,27 | |
4. | Špičky | PR | 17,20 | 17,20 | 16,85 | |
5. | Dvorce | TA | 17,39 | 17,39 | 16,34 | |
6. | Hrobice Explosia | PA | 17,51 | 17,51 | 16,78 | |
7. | Katusice | MB | 17,58 | 17,30 | 17,58 | |
8. | Dlouhá Ves | RK | 18,18 | 18,18 | 17,94 | |
9. | Nepomuky | UO | 19,02 | 17,42 | 19,02 | |
10. | Malé Hoštice | OP | 19,16 | 19,16 | 17,66 | |
11. | Stará Říše | JI | NP | NP | NP | |
11. | Libuň | JC | NP | NP | NP | |
11. | Olešná | HB | NP | NP | NP | |
11. | Letohrad - Orlice | UO | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2013/09/01 |
Myštěves, O putovní pohár SDH Myštěves |
VČHL |
2014/06/08 |
Myštěves, 6. kolo VČHL |
VČHL |
2015/06/21 |
Myštěves, 4. kolo VČHL + Extraliga ČR |
VČHL |
2015/06/21 |
Myštěves, O pohár Myštěves |
EXČR |
2017/05/07 |
Myštěves, PKL Myštěves |
PKL |
2017/06/11 |
Myštěves, 4. kolo VČHL |
VČHL |
2018/05/05 |
Myštěves, PKL Myštěves |
PKL |
2018/09/02 |
Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2018/09/02 |
Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU |
VČHL |
2019/08/24 |
Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2019/08/24 |
Myštěves, 10. kolo VČHL |
VČHL |
2020/08/30 |
Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ |
EXČR |
2020/08/30 |
Areál Myštěves, VČHL 2020 |
VČHL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře