Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 06. 09. 1998 13:00 |
Kontakt: | Ing. Tomáš Lefner, Paličkova 1 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 18,24 | - | - | |
2. | Mistřice | UH | 18,32 | - | - | |
2. | Martinov | OV | 27,76 | - | - | |
3. | Pravčice | KM | 19,52 | - | - | |
3. | Michálkovice | OV | 29,60 | - | - | |
4. | Nová Ves | OV | 19,54 | - | - | |
5. | Opatovice | PR | 19,70 | - | - | |
5. | Píšť | OP | NP | - | - | |
5. | Horní Suchá | KA | NP | - | - | |
5. | Stará Ves | FM | NP | - | - | |
5. | Fryčovice | FM | NP | - | - | |
5. | Kunčice | OV | NP | - | - | |
6. | Rychlov | KM | 19,72 | - | - | |
7. | Svinov | OV | 20,10 | - | - | |
8. | Petrovice | TR | 20,14 | - | - | |
9. | Starý Lískovec Sport | BM | 20,46 | - | - | |
10. | Mikulovice | TR | 20,92 | - | - | |
11. | Proskovice | OV | 21,16 | - | - | |
12. | Letohrad - Jeleni D | UO | 22,02 | - | - | |
13. | Petřvald 2-Petřvaldík | NJ | 22,04 | - | - | |
14. | Letohrad - Jeleni | UO | 22,48 | - | - | |
15. | Jistebník | NJ | 23,10 | - | - | |
16. | Babice | VS | 24,12 | - | - | |
17. | Krmelín | FM | 24,42 | - | - | |
18. | Čechtín | TR | 25,32 | - | - | |
19. | Vacenovice | HO | 26,68 | - | - | |
20. | Karolinka | VS | 35,10 | - | - | |
21. | Mistřice B | UH | 23,44 | - | - | |
22. | Rychlov B | KM | NP | - | - | |
22. | Pustkovec | OV | NP | - | - | |
22. | Tísek | NJ | NP | - | - | |
22. | Velké Hoštice | OP | NP | - | - | |
22. | Chlebičov | OP | NP | - | - | |
22. | Hranice | PR | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlov | KM | 18,94 | - | - | |
2. | Mistřice | UH | 19,64 | - | - | |
3. | Petřvald 2-Petřvaldík | NJ | 20,42 | - | - | |
4. | Opatovice | PR | 20,68 | - | - | |
5. | Letohrad - Jeleni | UO | 20,94 | - | - | |
6. | Pustkovec | OV | 21,46 | - | - | |
7. | Stará Ves | FM | 21,74 | - | - | |
8. | Píšť | OP | 26,90 | - | - | |
9. | Výčapy | TR | 34,20 | - | - | |
10. | Horní Suchá | KA | 38,98 | - | - | |
11. | Radíkov | PR | NP | - | - | |
11. | Krmelín | FM | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře