Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 08. 2001 13:00 |
Kontakt: | Rudolf Solař, Zahradní 302, 76 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Kroměříž |
Kraj: | Zlínský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrovice | TR | 17,55 | 17,55 | 17,08 | |
2. | Vacenovice | HO | 17,98 | 17,98 | 17,69 | |
3. | Radíkov | PR | 17,99 | 17,11 | 17,99 | |
4. | Plumlov | PV | 18,07 | 18,07 | 17,72 | |
5. | Mikulovice | TR | 18,11 | 18,09 | 18,11 | |
6. | Mistřice | UH | 18,30 | 17,94 | 18,30 | |
7. | Výčapy | TR | 18,41 | 18,19 | 18,41 | |
8. | Milenov | PR | 18,51 | 17,71 | 18,51 | |
9. | Opatovice | PR | 18,53 | 18,45 | 18,53 | |
10. | Hodějice | VY | 18,78 | 18,78 | 18,32 | |
11. | Bojkovice | UH | 19,07 | 18,93 | 19,07 | |
12. | Bezuchov | PR | 19,22 | 19,22 | 19,20 | |
13. | Horní Újezd | PR | 19,42 | 19,42 | 18,27 | |
14. | Petrov | HO | 19,45 | 19,14 | 19,45 | |
15. | Letohrad - Jeleni | UO | 19,51 | 19,40 | 19,51 | |
15. | Vacenovice B | HO | 19,51 | 19,51 | 18,85 | |
17. | Rychlov | KM | 20,22 | 20,22 | 18,07 | |
18. | Karolinka | VS | 20,25 | 19,31 | 20,25 | |
19. | Hostěrádky-Rešov | VY | 20,32 | 19,67 | 20,32 | |
20. | Brněnec | SY | 20,36 | 20,13 | 20,36 | |
21. | Hlinsko | PR | 20,82 | 19,82 | 20,82 | |
22. | Radkova Lhota | PR | 22,18 | 21,76 | 22,18 | |
23. | Domaželice | PR | 24,97 | 24,93 | 24,97 | |
24. | Babice | VS | 26,23 | 26,23 | 17,41 | |
25. | Starý Lískovec Sport | BM | NP | - | - | |
25. | Hostěrádky-Rešov B | VY | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,92 | 17,92 | 17,31 | |
2. | Výčapy | TR | 18,02 | 16,87 | 18,02 | |
3. | Kunovice | VS | 18,10 | 17,69 | 18,10 | |
4. | Opatovice | PR | 18,33 | 18,33 | 17,59 | |
5. | Hlinsko | PR | 19,04 | 19,04 | 18,20 | |
6. | Horní Újezd | PR | 20,13 | 20,13 | 19,74 | |
7. | Rychlov | KM | 20,22 | 20,22 | 17,63 | |
8. | Miroslav | ZN | 21,18 | 21,18 | 20,97 | |
9. | Moravská Chrastová | SY | 22,70 | 21,30 | 22,70 | |
10. | Loukov | KM | 22,97 | 22,97 | 22,94 | |
11. | Bělotín | PR | 23,25 | 23,25 | 21,30 | |
12. | Petrov | HO | 26,14 | 26,14 | 20,02 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře