Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 06. 2020 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hranice VYVIALOVÁ Karolina | KA | 16,93 | 17,05 | 16,93 | |
2. | Hvězdoňovice VRTALOVÁ Marcela | TR | 16,99 | 16,99 | 20,97 | |
3. | Poniklá BUTULOVÁ Dana | SM | 17,24 | 17,58 | 17,24 | |
4. | Horní Cerekev BARTOŠKOVÁ Kamila | PE | 17,31 | 17,31 | 22,63 | |
5. | Česká Bělá DIPOLDOVÁ Jana | HB | 17,41 | 18,05 | 17,41 | |
6. | Sobíňov ADAMCOVÁ Petra | HB | 17,78 | 18,17 | 17,78 | |
7. | Morkovice BOROVIČKOVÁ Kateřina | KM | 17,91 | 17,96 | 17,91 | |
8. | Dobrá SZENDREIOVÁ Gabriela | HB | 17,96 | 17,96 | 18,84 | |
9. | Martinice v Krkonoších VANCLOVÁ Michaela | SM | 18,22 | 18,22 | 19,62 | |
10. | Dobrá KASALOVÁ Apolena | HB | 18,37 | 18,44 | 18,37 | |
11. | Želčany ŠKALOVÁ Kateřina | PJ | 18,42 | 18,60 | 18,42 | |
12. | Bořitov PÁRALOVÁ Simona | BK | 18,57 | 18,95 | 18,57 | |
13. | Tuhaň DVOŘÁKOVÁ Radka | ME | 18,68 | 18,68 | 23,84 | |
14. | Železná Ruda MAŠKOVÁ Kateřina | KT | 18,90 | 25,48 | 18,90 | |
15. | Staré Město ŠKULTETYOVÁ Nikola | FM | 18,91 | 18,91 | NP | |
16. | Frýdek PĚTROŠOVÁ Nikola | FM | 19,07 | 19,07 | NP | |
17. | Žernovník KAŠPARCOVÁ Eva | BK | 19,09 | 19,17 | 19,09 | |
18. | Skalice ŠKULTETYOVÁ Andrea | FM | 19,20 | 19,20 | NP | |
19. | Kvasejovice HULÍNSKÁ Klára | BN | 19,26 | 19,62 | 19,26 | |
20. | Počátky KADLECOVÁ Radka | HB | 19,27 | 20,31 | 19,27 | |
21. | Markvartice MUSILOVÁ Andrea | JI | 19,54 | 19,54 | 31,78 | |
22. | Oznice KLVAŇOVÁ Dominika | VS | 19,69 | 19,72 | 19,69 | |
23. | Hajnice LANGEROVÁ Natálie | TU | 19,72 | 19,72 | NP | |
24. | Výčapy SVOBODOVÁ Nikol | TR | 19,73 | 20,41 | 19,73 | |
25. | Markvartice URBANOVÁ Iva | JI | 19,80 | 20,44 | 19,80 | |
26. | Dolní Bukovsko LANDOVÁ Lada | CB | 19,86 | NP | 19,86 | |
27. | Poniklá PRCHLÍKOVÁ Lenka | SM | 19,96 | 20,06 | 19,96 | |
28. | Střezimíř JIRÁKOVÁ Dominika | BN | 19,96 | 20,70 | 19,96 | |
29. | Dolní Životice MAGEROVÁ Karolína | OP | 20,09 | 20,44 | 20,09 | |
30. | Kojetice KUČEROVÁ Hana | TR | 20,15 | 20,15 | - | |
31. | Jablonec nad Jizerou JONOVÁ Karolína | SM | 20,21 | 21,67 | 20,21 | |
32. | Lužná ŘÍHOVÁ Tereza | RA | 20,32 | 20,32 | - | |
33. | Jabloňov ROUSOVÁ Jitka | ZR | 20,39 | 20,48 | 20,39 | |
34. | Velké Meziříčí ŠTĚPÁNKOVÁ Marie | ZR | 20,52 | 20,66 | 20,52 | |
35. | Jabloňov SLADKÁ Kateřina | ZR | 20,62 | 24,73 | 20,62 | |
36. | Střezimíř NOVOTNÁ Hana | BN | 20,70 | 20,70 | 24,37 | |
37. | Vladislav ŠTĚTINOVÁ Iveta | TR | 20,81 | 20,81 | 20,98 | |
38. | Ostrov u Macochy PERNICOVÁ Anna | BK | 20,86 | 20,86 | 32,02 | |
39. | Solanec pod Soláněm KOTULKOVÁ Hana | VS | 20,92 | 20,92 | 22,13 | |
40. | Obora KLEINOVÁ Štěpánka | PS | 21,01 | 21,01 | 23,91 | |
41. | Raškovice JANČÍKOVÁ Nicola | FM | 21,07 | 21,07 | 25,82 | |
42. | Město Havířov ŠAFAŘÍKOVÁ Vladimíra | KA | 21,07 | 26,48 | 21,07 | |
43. | Svatý Jiří ŠÍMOVÁ Denisa | UO | 21,09 | 21,15 | 21,09 | |
44. | Vladislav TROJANOVÁ Eliška | TR | 21,23 | 21,29 | 21,23 | |
45. | Štěměchy ŠILHAVÁ Daniela | TR | 21,23 | 21,23 | 21,35 | |
46. | Lhenice PAUZOVÁ Štěpánka | TP | 21,23 | 21,39 | 21,23 | |
47. | Dřísy ZUBALÍKOVÁ Lucie | ME | 21,41 | 21,41 | 26,09 | |
48. | - DAŇKOVÁ Sandra Havířov Město | - | 21,92 | 21,92 | 22,79 | |
49. | Klamoš DRAHOKOUPILOVÁ Michaela | HK | 22,08 | NP | 22,08 | |
50. | Jabloňov ČECHMANOVÁ Markéta | ZR | 22,18 | 22,19 | 22,18 | |
51. | Letňany HOSPODKOVÁ Anna | AB | 22,37 | 22,59 | 22,37 | |
52. | Letňany FEGLAROVÁ Adéla | AB | 22,50 | 22,50 | 44,90 | |
53. | Kvasiny KROUPOVÁ Tereza | RK | 23,77 | 23,77 | 24,31 | |
54. | Lavičky ŠOBOVÁ Karolína | ZR | 25,42 | NP | 25,42 | |
55. | Rájec KAPLANOVÁ Vendula | RK | 25,63 | 25,63 | NP | |
56. | Dolní Bukovsko NEKOLOVÁ Pavlína | CB | 29,64 | 29,64 | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov JÍLKOVÁ Vendula | SU | 17,81 | 17,81 | 17,86 | |
2. | Kravaře ADAMCOVÁ Michaela | OP | 18,24 | 18,65 | 18,24 | |
3. | Lužná MATUŠKOVÁ Nela | RA | 18,38 | 19,04 | 18,38 | |
4. | Komárovice BENDOVÁ Anna | VS | 18,79 | 21,03 | 18,79 | |
5. | Bludov HRABKOVSKÁ Markéta | SU | 18,98 | 19,31 | 18,98 | |
6. | Dobřany UMNEROVÁ Anna | PJ | 19,90 | 19,90 | 19,92 | |
7. | Kojetice ŘEHŮŘKOVÁ Soňa | TR | 20,23 | 20,23 | 21,27 | |
8. | Panská Lhota PEŠTÁLOVÁ Adéla | JI | 20,35 | 20,35 | NP | |
9. | Malé Hoštice SILBEROVÁ Klára | OP | 20,51 | 21,34 | 20,51 | |
10. | Lužná LUŽNÁ Elena | RA | 20,61 | 21,54 | 20,61 | |
11. | Těchov ŠENKOVÁ Vendula | BK | 20,64 | 20,64 | 20,64 | |
12. | Vladislav SLÍVOVÁ Tereza | TR | 20,92 | 21,99 | 20,92 | |
13. | Markvartice KŘÍŽOVÁ Adéla | JI | 20,93 | 20,93 | 23,39 | |
14. | Hradec KOPTÍKOVÁ Magdalena | PJ | 21,66 | NP | 21,66 | |
15. | Jabloňov PELÁNKOVÁ Vendula | ZR | 21,75 | 22,70 | 21,75 | |
16. | Jabloňov BÁŇOVÁ Zuzana | ZR | 21,76 | 22,43 | 21,76 | |
17. | Kamenec u Poličky VRASPÍROVÁ Valerie | SY | 21,76 | 22,80 | 21,76 | |
18. | Budíkovice VALÍKOVÁ Veronika | TR | 21,95 | 21,95 | 23,75 | |
19. | Jílovice VLČKOVÁ Šárka | RK | 22,01 | 23,33 | 22,01 | |
20. | Jabloňov SLADKÁ Magdalena | ZR | 22,15 | NP | 22,15 | |
21. | Dolní Životice ULITZKOVÁ Laura | OP | 22,19 | 22,19 | 27,19 | |
22. | Dolní Město VEBROVÁ Michaela | HB | 22,38 | 22,38 | NP | |
23. | Lavičky DOLEŽALOVÁ Hana | ZR | 22,47 | 22,47 | 22,77 | |
24. | Stará Říše SVAČINOVÁ Lucie | JI | 22,60 | 25,57 | 22,60 | |
25. | Panská Lhota VILÍMOVÁ Lea | JI | 22,63 | 22,63 | 28,92 | |
26. | Dolní Město JIŘÍKOVÁ Kristýna | HB | 22,69 | 22,69 | 24,02 | |
27. | Těchov MIKULÁŠKOVÁ Eva | BK | 22,74 | 23,91 | 22,74 | |
28. | Markvartice HOBZOVÁ Veronika | JI | 23,00 | 38,23 | 23,00 | |
29. | Lužná ROUČOVÁ Eliška | RA | 23,19 | 23,55 | 23,19 | |
30. | Kravaře HARAZIMOVÁ Valerie | OP | 23,22 | 23,22 | 24,27 | |
31. | Panská Lhota LAVIČKOVÁ Nikol | JI | 23,55 | 25,90 | 23,55 | |
32. | Lužná RÁCOVÁ Karolína | RA | 24,35 | 32,61 | 24,35 | |
33. | Polabiny RAJNETOVÁ Anna | PA | 24,85 | 41,74 | 24,85 | |
34. | Horní Suchá KRYGIELOVÁ Barbora | KA | 25,51 | 33,52 | 25,51 | |
35. | Dolní Město PROKOPOVÁ Natálie | HB | 25,96 | 25,96 | 29,18 | |
36. | Raškovice ŠOKALOVÁ Adéla | FM | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Město Havířov JURENKOVÁ Izabela | KA | 17,46 | 17,89 | 17,46 | |
2. | Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka | ME | 17,82 | 17,82 | NP | |
3. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška | TR | 18,13 | 18,13 | 20,77 | |
4. | Hradec RAŠKOVÁ Nikola | PJ | 18,19 | 19,10 | 18,19 | |
5. | Rožmitál pod Třemšínem VLACHOVÁ Karolína | PB | 18,44 | 27,63 | 18,44 | |
6. | Úněšov HÁJKOVÁ Šárka | PS | 18,75 | 19,41 | 18,75 | |
7. | Kojetice NAVRÁTILOVÁ Veronika | TR | 18,79 | 19,03 | 18,79 | |
8. | Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára | FM | 18,83 | 18,83 | NP | |
9. | Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza | FM | 19,00 | 28,89 | 19,00 | |
10. | Výčapy BULOVÁ Nikola | TR | 19,05 | 19,05 | 19,38 | |
11. | Svatý Jiří ŠPLÍCHALOVÁ Adéla | UO | 19,40 | 32,02 | 19,40 | |
12. | Výčapy DRÁPELOVÁ Sára | TR | 19,68 | 19,68 | 20,94 | |
13. | Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda | BN | 19,86 | 19,86 | 21,43 | |
14. | Raškovice NĚMCOVÁ Simona | FM | 19,90 | 20,77 | 19,90 | |
15. | Malé Hoštice PFLEGROVÁ Hana | OP | 19,91 | 19,93 | 19,91 | |
16. | Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea | UO | 20,07 | 20,11 | 20,07 | |
17. | Bořitov BERANOVÁ Klára | BK | 20,16 | 21,46 | 20,16 | |
18. | Město Havířov SKÁCELOVÁ Ester | KA | 20,18 | 23,91 | 20,18 | |
19. | Těchov NEČASOVÁ Viktorie | BK | 20,25 | 20,25 | 22,01 | |
20. | Lavičky BÍLKOVÁ Nela | ZR | 20,43 | 21,40 | 20,43 | |
21. | Sobíňov MÁLKOVÁ Lucie | HB | 20,61 | 21,19 | 20,61 | |
22. | Morkovice NAVRÁTILOVÁ Natálie | KM | 20,66 | 20,66 | 20,72 | |
23. | Borovany PETŘÍKOVÁ Tereza | CB | 20,73 | 22,21 | 20,73 | |
24. | Spišská Teplica ĎURIŠOVÁ Bianka | PP | 20,75 | NP | 20,75 | |
25. | Sobíňov ADAMCOVÁ Veronika | HB | 20,80 | 20,80 | 20,89 | |
26. | Morkovice PODRAZILOVÁ Natálie | KM | 20,88 | 23,21 | 20,88 | |
27. | Bludov ŽENČÁKOVÁ Lucie | SU | 20,89 | 22,03 | 20,89 | |
28. | Markvartice URBANOVÁ Petra | JI | 20,95 | 21,73 | 20,95 | |
29. | Raškovice NYTROVÁ Barbora | FM | 20,97 | 20,97 | 45,21 | |
30. | Smrkov ŠMEJKALOVÁ Nikola | TA | 21,02 | 21,75 | 21,02 | |
31. | Lavičky SVOBODOVÁ Adéla | ZR | 21,15 | 24,36 | 21,15 | |
32. | Panská Lhota KARBANOVÁ Hana | JI | 21,20 | 21,20 | NP | |
33. | Panská Lhota ZELENÁ Věroslava | JI | 21,33 | NP | 21,33 | |
34. | Markvartice SVOBODOVÁ Hana | JI | 21,39 | 21,39 | 22,06 | |
35. | Dolní Město ŠIMANOVSKÁ Klára | HB | 21,41 | 21,41 | 21,50 | |
36. | Kamenec u Poličky ANDRLÍKOVÁ Vendula | SY | 21,43 | 21,73 | 21,43 | |
37. | Dolní Měcholupy BOLEŠOVÁ Lucie | AB | 21,55 | 23,36 | 21,55 | |
38. | Žernovník KOPALOVÁ Anna | BK | 21,60 | 21,99 | 21,60 | |
39. | Býškovice KODÝTKOVÁ Anita | PR | 21,69 | 25,67 | 21,69 | |
40. | Herálec HLOUŠKOVÁ Veronika | HB | 21,69 | 21,69 | 22,96 | |
41. | Těchov MIKULÁŠKOVÁ Jana | BK | 21,73 | 21,73 | 21,89 | |
42. | Panská Lhota MICHELFEITOVÁ Natálie | JI | 21,77 | 22,56 | 21,77 | |
43. | Kamenec u Poličky CEJPOVÁ Adéla | SY | 21,96 | 37,42 | 21,96 | |
44. | Lavičky TEPLÁ Tereza | ZR | 22,08 | 22,08 | NP | |
45. | Výčapy STOKLASOVÁ Nikola | TR | 22,12 | 26,96 | 22,12 | |
46. | Lavičky PŘIKRYLOVÁ Lucie | ZR | 22,31 | 22,31 | 25,79 | |
47. | Žernovník ZHOŘOVÁ Petra | BK | 22,79 | 23,82 | 22,79 | |
48. | Rokytnice nad Rokytnou CHALOUPKOVÁ Šárka | TR | 22,79 | 22,89 | 22,79 | |
49. | Bořitov JURAČKOVÁ Jolana | BK | 23,13 | NP | 23,13 | |
50. | Svatý Jiří HORÁKOVÁ Viola | UO | 23,19 | 23,47 | 23,19 | |
51. | Dolní Město PRŮŠOVÁ Markéta | HB | 23,21 | 29,77 | 23,21 | |
52. | Houdkovice JANSKÁ Kristýna | RK | 24,35 | 24,35 | NP | |
53. | Bosonohy SVOBODOVÁ Sára | BM | 24,46 | 24,57 | 24,46 | |
54. | Kravaře RYBKOVÁ Nikol | OP | 25,58 | 27,17 | 25,58 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morkovice VYMAZAL Vít | KM | 17,47 | 18,45 | 17,47 | |
2. | Horní Bělá ŠIŠKA Ondřej | PS | 19,10 | 19,10 | NP | |
3. | Jabloňov KREJČÍ Michal | ZR | 19,19 | 19,82 | 19,19 | |
4. | Bludov MATĚJČEK David | SU | 19,54 | 19,54 | NP | |
5. | Bludov JAŠEK Ondřej | SU | 19,73 | 20,52 | 19,73 | |
6. | Senetářov ZOUHAR Filip | BK | 19,78 | 19,81 | 19,78 | |
7. | Stará Říše NOVÁK Matyáš | JI | 19,79 | 21,77 | 19,79 | |
8. | Želčany KASL Vojtěch | PJ | 20,11 | NP | 20,11 | |
9. | Seč ŠULC Martin | PJ | 20,16 | 20,16 | 20,38 | |
10. | Milotice nad Bečvou ŠUBA Šimon | PR | 20,42 | 20,68 | 20,42 | |
11. | Kravaře RYBKA Jakub | OP | 20,78 | 20,78 | 23,19 | |
12. | Nižná Šuňava MURANSKÝ Damián | PP | 21,01 | 21,68 | 21,01 | |
13. | Tuhaň KLAPKA Matěj | ME | 21,19 | 21,70 | 21,19 | |
14. | Výčapy SVOBODA Adam | TR | 21,99 | 22,93 | 21,99 | |
15. | Ostrov u Macochy NIPPERT Oliver | BK | 22,83 | 24,07 | 22,83 | |
16. | Dolní Životice NĚMEC Adam | OP | 23,18 | 23,18 | 26,51 | |
17. | Polabiny RAJNET František | PA | 23,36 | 47,13 | 23,36 | |
18. | Žernovník FILKA Patrik | BK | 23,92 | 23,92 | 28,83 | |
19. | Výčapy GRUSZKA Jan | TR | 24,31 | 24,31 | 24,56 | |
20. | Jabloňov JANŠTA Štěpán | ZR | 26,19 | NP | 26,19 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skuteč FLÉGR Lukáš | CR | 16,54 | NP | 16,54 | |
2. | Skuteč KÁBELE Matěj | CR | 16,85 | 16,85 | NP | |
3. | Těchov FOIT Martin | BK | 17,06 | 17,50 | 17,06 | |
4. | Býškovice MIKULÍK Jakub | PR | 17,22 | 17,22 | NP | |
5. | Střezimíř KNOTEK Tomáš | BN | 17,62 | 17,62 | NP | |
6. | Stará Říše SVAČINA Marek | JI | 18,30 | 18,30 | 35,33 | |
7. | Markvartice FUČÍK Bořivoj | JI | 18,70 | 18,70 | NP | |
8. | Nižná Šuňava SMOLÁR Martin | PP | 18,85 | 19,48 | 18,85 | |
9. | Rynárec CICHRA Filip | PE | 18,98 | NP | 18,98 | |
10. | Starý Lískovec Sport NOVÁK Zdeněk | BM | 19,03 | 19,86 | 19,03 | |
11. | Rokytnice nad Rokytnou ŠPAČEK Martin | TR | 19,05 | 19,05 | 21,46 | |
12. | Nižní Lhoty VELČOVSKÝ Marek | FM | 19,09 | 19,09 | 20,88 | |
13. | Skuteč VEVERKA Jan | CR | 19,19 | 20,85 | 19,19 | |
14. | Lhenice VLČEK Jan | TP | 19,20 | 19,20 | NP | |
15. | Jabloňov PETRUCHA Daniel | ZR | 19,25 | 21,42 | 19,25 | |
16. | Jílovice NOVOTNÝ Tomáš | RK | 19,37 | 19,37 | 19,49 | |
17. | Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš | BR | 19,51 | 21,17 | 19,51 | |
18. | Město Havířov HUDEC Daniel | KA | 19,85 | 25,94 | 19,85 | |
19. | Býškovice PÍREK Filip | PR | 19,90 | 19,90 | NP | |
20. | Borský Mikuláš TOMÁNEK Jakub | SE | 19,90 | 21,42 | 19,90 | |
21. | Borský Mikuláš CHODÚR Martin | SE | 20,05 | 20,77 | 20,05 | |
22. | Dřísy SCHOBER Antonín | ME | 20,21 | 20,21 | 20,31 | |
23. | Těchov MORAVČÍK Daniel | BK | 20,57 | 20,80 | 20,57 | |
24. | Bludov FABIÁNEK Jakub | SU | 20,78 | 21,17 | 20,78 | |
25. | Manětín MARŠÁN Jan | PS | 21,03 | 21,68 | 21,03 | |
26. | Výčapy RŮŽIČKA Filip | TR | 21,42 | 21,42 | 24,08 | |
27. | Ostrov u Macochy PERNICA František | BK | 21,57 | 22,76 | 21,57 | |
28. | Senetářov GOTTVALD Šimon | BK | 21,80 | 21,80 | 23,00 | |
29. | Hradec PUDIL Lukáš | PJ | 22,23 | 24,18 | 22,23 | |
30. | Spišská Teplica NAGY Radovan | PP | 22,49 | 23,37 | 22,49 | |
31. | Horní Suchá MÜLLER Jakub | KA | 22,81 | 22,81 | 22,95 | |
32. | Pyšel COUFAL Stanislav | TR | 23,72 | 25,85 | 23,72 | |
33. | Manětín ŠUBRT Dominik | PS | 24,11 | 24,11 | 26,44 | |
34. | Raškovice ŠVRČEK Jozef | FM | 24,82 | 24,82 | 28,92 | |
35. | Dolní Životice VOLKMER Matyáš | OP | 25,61 | 39,18 | 25,61 | |
36. | Senetářov ŠEVČÍK Patrik | BK | 25,67 | 25,67 | 26,00 | |
37. | Kyjovice NĚMEC Filip | OP | 30,29 | NP | 30,29 | |
38. | Kravaře VILÁŠEK Matěj | OP | NP | NP | NP | |
39. | Březová nad Svitavou ŠTINČÍK Tomáš | SY | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/07/03 | Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/03 | Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2009/07/04 | Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen | |
2015/08/22 | Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015 | |
2016/05/07 | Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016 | |
2020/06/27 | Třebíč, Třebíčské stovky 2020 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře