Liga: | VČHL |
Místo: | Lanžov |
Okres: | Trutnov |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 29. 07. 2023 09:00 |
Kontakt: | Tomáš Sedláček |
Telefon: | 724446524 |
Začátek rezervace: | 15. 07. 2023 11:00 |
Konec rezervace: | 28. 07. 2023 22:00 |
Začátek tipování: | 29. 07. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 29. 07. 2023 00:00 |
Zadal: | VCHL Vysledky |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Kontaktní email: tomas-sedlacek@volny.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanzov-12929.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Karolína Šulcová | |
2 | 2 | Lanžov | A | TU | Tomáš Sedláček | |
3 | 3 | Letohrad - Kunčice | E | UO | Karolína Šulcová | |
4 | 4 | Havlovice | TU | David Rak | ||
5 | 5 | Dubenec | TU | Martínek z Dubence | ||
6 | 6 | Nahořany | NA | Pavel Weiss | ||
7 | 7 | Výrava | HK | Jan Konečný | ||
8 | 8 | Velichovky | NA | Aleš Stradiot | ||
9 | 9 | Rašín | JC | Štěpán Pour | ||
10 | 10 | Lanžov | B | TU | Tomáš Sedláček | |
11 | 11 | Nahořany | B | NA | Pavel Weiss | |
12 | 12 | Česká Rybná | A | UO | Tomáš Pfeifer | |
13 | 13 | Letohrad - Orlice | B | UO | Petr Hlaváček | |
14 | 14 | Třebnouševes | JC | Matěj Krátký | ||
15 | 15 | Dubenec | B | TU | Martínek z Dubence | |
16 | 16 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
17 | 17 | Záchlumí | UO | Jan Divíšek | ||
18 | 18 | Srch | PA | Tomáš Sedláček | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Lanžov | A | TU | Tomáš Sedláček | |
2 | 2 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Karolína Šulcová | |
3 | 3 | Jeřice | JC | Eliška Rosůlková | ||
4 | 4 | Dlouhá Ves | RK | Pepa Malý | ||
5 | 5 | Vysokov | NA | Lucie Samková | ||
6 | 6 | Myštěves | HK | Myštěvandy Myštěvandy | ||
7 | 7 | Výrava | HK | Lucie Samková | ||
8 | 8 | Lanžov | B | TU | Tomáš Sedláček | |
9 | 15 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Adéla Sýkorová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/08/20 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | |
2023/06/10 | Lanžov, Lanžovská OSMA - 2. ročník soutěže strojů PS-8 | |
2023/06/10 | Lanžov, Lanžovský pohár dětí (2. ročník) | |
2023/07/29 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2023/07/29 | Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov) | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Bystřec, VČHL Bystřec | |
2024/06/01 | Nepomuky, VČHL Nepomuky | |
2024/06/08 | Havlovice, VČHL Havlovice - noční soutěž | |
2024/06/30 | Velichovky, VČHL Velichovky | |
2024/07/06 | Dubenec, VČHL Dubenec | |
2024/07/20 | Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice | |
2024/07/21 | Letohrad Kunčice, VČHL Letohrad-Kunčice | |
2024/07/27 | Lanžov, VČHL Lanžov | |
2024/08/18 | Pšánky, VČHL Pšánky | |
Kdy | Kde | Liga |