Pavlov (SU) 2018 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/
Kdy: 23. 06. 2018 21:30
Kontakt:   delegát ONL: Petr Zmeškal
Telefon:  734 172 045
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 15,71 15,15 15,71
2.  Měrotín OL 15,86 15,80 15,86
3.  Pavlov-výběr SU 15,95 15,95 15,83
4.  Ráječek SU 15,97 15,34 15,97
5.  Nemile SU 16,50 16,05 16,50
6.  Ludéřov OL 16,57 15,50 16,57
7.  Domamyslice Dvojka PV 17,02 15,71 17,02
8.  Nenakonice OL 17,32 17,03 17,32
9.  Svésedlice OL 17,53 17,53 17,51
10.  Olešnice X OL 17,74 17,70 17,74
11.  Třeština SU 17,84 17,01 17,84
12.  Kožušany OL 17,97 17,00 17,97
13.  Niva PV 19,25 19,25 17,14
14.  Chválkovice OL 20,68 20,01 20,68
15.  Velký Týnec OL 22,36 22,36 17,45
16.  Radíkov OL 22,97 22,97 22,39
17.  Dub nad Moravou OL 24,75 24,75 24,72
18.  Grygov OL 24,93 24,93 20,82
19.  Mladeč OL 25,47 25,38 25,47
20.  Císařov PR 30,16 30,16 29,25
21.  Podolí PR 30,91 30,91 22,00
22.  Dolany A OL 31,93 31,93 31,76
23.  Náměšť na Hané OL NP 16,29 NP
23.  Břidličná BR NP NP NP
23.  Štíty SU NP NP NP
23.  Střelice OL NP 16,14 NP
23.  Šumvald OL NP 29,10 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 19,35 19,35 19,12
2.  Olešnice OL 21,10 20,99 21,10
3.  Velký Týnec OL 21,29 21,29 20,74
4.  Nenakonice OL 24,09 24,09 20,15
5.  Mladeč OL 24,91 23,09 24,91
6.  Nové Dvory OL 25,14 20,57 25,14
7.  Blatec OL 26,98 24,89 26,98
8.  Bílovice B PV 28,22 20,25 28,22
9.  Maršíkov SU 29,53 21,53 29,53
10.  Cholina OL 31,87 31,87 21,52
11.  Svésedlice OL 34,42 31,63 34,42
12.  Náměšť na Hané OL 39,24 39,24 21,55

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV15,8015,1115,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,8915,6115,892019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU15,9215,9615,962019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlov-výběr SU15,8816,1716,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,8716,2516,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svésedlice OL16,2116,2916,292019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosov SU16,3815,7116,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL15,1016,4916,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Janovice BR15,2016,5516,552019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL16,6116,6916,692019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL17,0115,2717,012019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čechy pod Kosířem PV16,5917,3817,382019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany OL17,2117,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ludéřov OL17,8615,4217,862019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumvald OL18,1717,1118,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velký Týnec OL18,5619,3919,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bezděčí u Trnávky SY19,4918,8619,492019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice A PV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Haňovice OL17,7019,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Čechy pod Kosířem PV18,6419,7819,782019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice A PV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kosov SU20,2219,3020,222019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice B PV18,8020,4720,472019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kožušany OL20,5719,4920,572019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Pavlov SU20,2320,5820,582019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Droždín Chvádrož OL20,7119,9720,712019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Krasice PV19,4120,7220,722019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Bezděčí u Trnávky SY21,3920,6421,392019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Vojnice OL21,6120,5121,612019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Droždín Chvadrož OL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dub nad Moravou OL21,0122,1522,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Blatec OL22,2322,3322,332019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře